|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Особливості та класифікація біржових товарівЗа повне розкриття питання в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. 4 бали надається за повне розкриття питання, але з деякими неточностями несуттєвого характеру. 3 бали надається за нечітке розкриття питання.
Завдання 5 За повне та правильне вирішення задачі в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. За повне вирішення задачі, але з деякими помилками несуттєвого характеру надається 4 бали. 3 бали надається за нечітке розв’язання задачі.
Спекулянт купив 50000 бушелів кукурудзи по липневим ф’ючерсним контрактам по 1,75$ за бушель. Початкова маржа складає 390$ за контракт. Яку початкову маржу йому треба внести? Якщо липневі ф’ючерсні контракти котуються по ціні 1,78$, то що станеться з його рахунком?
Затверджено на засіданні кафедри “____”______________ 200_ року. Протокол №__
Зав. кафедри Л.О. Чорна
Укладач А.Г. Балдинюк
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО – ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Вінницький торговельно-економічний інститут Кафедра економіки підприємництва та менеджменту
Спеціальність 7.050.107 Семестр_____ Дисципліна «Економіка та організація біржової торгівлі»
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ №_ 22 _
Загальна оцінка з іспиту визначається як середньо арифметична з балів, що отримані за вирішення наступних 5 завдань. Вирішення завдань проводиться в будь-якій послідовності:
Завдання 1 В системі закритих тестів необхідно обрати лише одну відповідь. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали. 1. Умовами розвитку біржі є: 1) конкуренція серед продавців і покупців 2) мобільність всіх ресурсів 3) вільне ціноутворення 4) відкритість зовнішньоекономічним зв'язкам 5) все вище вказане 2. Виконавчі органи біржі: 1) біржовий комітет 2) реєстраційний комітет 3) розрахункова палата 4) котирувальна комісія 5) все вище вказане 3. Брокери-покупці та брокери-продавці на Лондонській біржі металів представляють: 1) попит і пропозицію Лондона 2) попит і пропозицію Західної Європи 3) попит і пропозицію Великої Британії 4) світовий попит і пропозицію 4. Яке з перелічених джерел належить до основного при формуванні доходів брокерської контори: 1) комісійна винагорода за укладені угоди 2) доходи від продажу (здачі в оренду) брокерського місця 3) доходи від володіння цінними паперами та іншими активами 5. В світовій практиці біржової торгівлі в теперішній час переважають біржі: 1) товарні 2) валютні 3) фондові 4) ф'ючерсні. 6. Брокер має право укладати угоди: 1) від свого імені і за свій рахунок 2) від імені клієнта і за його рахунок 3) від імені клієнта і за свій рахунок 4) від свого імені і за рахунок клієнта 5) всі відповіді вірні 7. В світовій практиці біржової торгівлі переважають угоди: 1) з реальним товаром 2) опційні 3) онкольні 4) ф’ючерсні 8. Розрахункова палата - це: 1) державна установа 2) орган, який забезпечує здійснення розрахунків за біржовими угодами і контроль за їх виконанням 3) постійно діючий орган державного контролю на біржі 4) орган, який забезпечує укладання і виконання ф'ючерсної угоди 5) всі відповіді вірні 9. Біржовий брокер - це: 1) особа, що приймає доручення клієнта 2) особа, що виконує правила біржової торгівлі 3) особа, що сплатила вхідний збір і допущена до участі в біржових торгах 4) особа, що зареєстрована на біржі і допущена біржовим комітетом до роботи в біржовій “ямі” 10. Предметом опційної угоди можу бути: 1) реальний товар 2) ф'ючерсний контракт 3) цінні папери 4) все вище вказане
Завдання 2 Необхідно чітко і лаконічно відповісти на відкриті тести. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали.
1. Характеризуйте сутність біржової угоди. 2. Види біржових операцій 3. Функції дилера на товарній біржі. 4. Основні періоди розрахунків по біржовим угодам. 5. Форми розрахунків по біржовим угодам.
Завдання 3 Необхідно доповнити визначення. За кожну правильну відповідь надається 1 бал. 1. При “настрою” біржового ринку “зростання” попит… пропозиції 2. Вищим органом управління біржею є … 3. Загальний індекс середніх (типових) цін угод розраховується відношенням середніх цін угод останніх торгів до … 4. Кон'юнктура товарного ринку – це форма прояву взаємодії факторів та умов, що визначають … 5. Розрахункова палата визначає види і форми документів, які необхідні для проведення розрахунків та …
Завдання 4 Дати відповідь на питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |