|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Основні функції товарних біржЗа повне розкриття питання в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. 4 бали надається за повне розкриття питання, але з деякими неточностями несуттєвого характеру. 3 бали надається за нечітке розкриття питання.
Завдання 5 За повне та правильне вирішення задачі в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. За повне вирішення задачі, але з деякими помилками несуттєвого характеру надається 4 бали. 3 бали надається за нечітке розв’язання задачі.
Порівняйте два опціони на купівлю: у одного базисна ціна 100$ при поточній ціні 105$; у другого базисна ціна 82$ при поточній ціні 95$. У якого опціону буде більша премія при інших рівних умовах?
Затверджено на засіданні кафедри “____”______________ 200_ року. Протокол №__
Зав. кафедри Л.О. Чорна
Укладач А.Г. Балдинюк
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО – ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Вінницький торговельно-економічний інститут Кафедра економіки підприємництва та менеджменту
Спеціальність 7.050.107 Семестр_____ Дисципліна «Економіка та організація біржової торгівлі»
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ №_ 4 _
Загальна оцінка з іспиту визначається як середньо арифметична з балів, що отримані за вирішення наступних 5 завдань. Вирішення завдань проводиться в будь-якій послідовності:
Завдання 1 В системі закритих тестів необхідно обрати лише одну відповідь. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали. 1. Біржа - це: 1) вища організаційна форма оптового ринку 2) зібрання людей у певному місці і часі для торгівлі за певними правилами 3) гаманець 4) всі відповіді вірні 2. Біржовий брокер має право укладати угоди: 1) з реальним товаром 2) тільки на біржі 3) від імені клієнта 4) за рахунок клієнта 5) всі відповіді вірні 3. Розрахункова палата - це: 1) державна установа 2) постійно діючий на біржі орган державного контролю 3) орган біржі, який здійснює розрахунки за біржовими угодами і контроль їх виконання 4) спеціальна міжбанківська установа 4. Мета хеджування: 1) отримання прибутку на ф’ючерсному ринку 2) отримання прибутку на ринку реального товару 3) використання обох ринків для зменшення ризику, що пов’язаний із несприятливою зміною рівня цін 5. Офсетна угода - це: 1) ліквідація позиції за ф’ючерсним контрактом 2) поставка товару 3) фіксація ціни товару за вимогою покупця 4) немає вірної відповіді 6. Розмір маржі за ф’ючерсною угодою залежить від: 1) строку закінчення терміну дії ф’ючерсного контракту 2) контрагентів за угодою: виробник, посередник, спекулянт 3) стану кон’юнктури біржового ринку 4) всі відповіді вірні 7. Як називається угода, при якій продаж одного реального товару обов’язково передбачає одночасну поставку іншого товару: 1) угода з заставою 2) компенсаційна угода 3) бартерна угода 8. Біржова угода завіряється: 1) нотаріусом 2) лізинговою палатою 3) котирувальною палатою 4) немає вірної відповіді 9. Відкриття першої товарної біржі в світі відбулося в: 1) 1848 р. 2) 1865 р. 3) 1796 р. 4) 1531 р. 10. Представляючий брокер - це співробітник брокерської контори який: 1) передає доручення клієнта брокеру в ямі 2) укладає угоду на біржі 3) отримує доручення на укладання біржових угод і організує їх виконання на біржі.
Завдання 2 Необхідно чітко і лаконічно відповісти на відкриті тести. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали.
1. Види умов, що обмежують доручення клієнта брокеру. 2. Умови, що обмежують проявлення функції пропозиції від ціни. 3. Показники дослідження попиту на біржові товари. 4. Організація розрахункових операцій на біржі. 5. Розкрийте сутність біржового котирування цін.
Завдання 3 Необхідно доповнити визначення. За кожну правильну відповідь надається 1 бал. 1. При великій кількості угод ціна розраховується … 2. Опціон “call” дає право, але не забовязує … 3. Трендовий метод прогнозування біржової конюнктури заснований на … 4. Визначення рівня ліквідності 5. При “настрою” біржового ринку “середнє” ціни …
Завдання 4 Дати відповідь на питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |