|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
За якими ознаками класифікується асортимент біржових товарівЗа повне розкриття питання в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. 4 бали надається за повне розкриття питання, але з деякими неточностями несуттєвого характеру. 3 бали надається за нечітке розкриття питання.
Завдання 5 За повне та правильне вирішення задачі в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. За повне вирішення задачі, але з деякими помилками несуттєвого характеру надається 4 бали. 3 бали надається за нечітке розв’язання задачі.
Торговець продав 30000 бушелів кукурудзи по березневим ф’ючерсним контрактам по 1,75$ за бушель. Початкова маржа складає 380$ за контракт. Яку початкову маржу йому треба внести? Якщо березневі ф’ючерсні контракти котуються по ціні 1,78$, то що станеться з його рахунком?
Затверджено на засіданні кафедри “____”______________ 200_ року. Протокол №__
Зав. кафедри Л.О. Чорна
Укладач А.Г. Балдинюк
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО – ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Вінницький торговельно-економічний інститут Кафедра економіки підприємництва та менеджменту
Спеціальність 7.050.107 Семестр_____ Дисципліна «Економіка та організація біржової торгівлі»
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ №_ 23 _
Загальна оцінка з іспиту визначається як середньо арифметична з балів, що отримані за вирішення наступних 5 завдань. Вирішення завдань проводиться в будь-якій послідовності:
Завдання 1 В системі закритих тестів необхідно обрати лише одну відповідь. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали. 1. Які з вказаних функцій виконує котирувальна комісія біржі: 1) вирішення суперечних питань між членами біржі 2) дослідження біржової кон'юнктури 3) здійснення розрахунків за біржовими угодами 4) реєстрація цін біржових угод за правилами котирування з наступною їх публікацією 2. Біржовий контракт підписують: 1) клієнт-продавець і клієнт-покупець 2) службовці біржі, що мають на те певні повноваження 3) брокер і клієнт 4) брокер-покупець і брокер-продавець 3. Біржовий арбітраж розглядає взаємні претензії: 1) брокера і клієнта 2) клієнта-продавця і клієнта-покупця 3) брокера-продавця і брокера-покупця 4) всі відповіді вірні 4. Спекулянти: 1) частково приймають на себе ризик тих, хто хеджується 2) купують чи продають ф'ючерсні контракти в залежності від своїх оцінок руху цін в майбутньому 3) своєю участю згладжують екстремальні коливання цін 4) забезпечують високу ліквідність біржового ринку 5) всі відповіді вірні 5. Найбільш ризиковими як для продавців, так і для покупців є: 1) форвардні угоди 2) угоди з негайною поставкою 3) офсетні угоди 4) онкольні угоди.
6. Предметом торгу при укладанні ф’ючерсної угоди є: 1) премія 2) ціна контракту 3) ціна товару 4) кількість та якість товару 5) немає правильної відповіді 7. До складу функцій товарної біржі не входять: 1) стандартизація біржових товарів 2) стандартизація біржових контрактів 3) арбітраж між учасниками біржових угод 4) регулювання рівня комісійної винагороди за біржовими угодами 5) немає правильної відповіді 8. Ф’ючерсні угоди на товарних біржах України укладаються на строк: 1) до 12 місяців 2) до 5 років 3) всі відповіді вірні 4) немає правильної відповіді 9. Американський опціон це опціон, реалізація якого може бути здійснена: 1) в будь-який час до закінчення терміну його дії 2) в останній день терміну його дії 3) немає правильної відповіді. 10. Найбільшу питому вагу в структурі біржового обороту України займають угоди: 1) з реальним товаром 2) ф’ючерсні 3) офсетні 4) опційні.
Завдання 2 Необхідно чітко і лаконічно відповісти на відкриті тести. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали.
1. Основні функції товарних бірж. 2. Характеризуйте опційну угоду. 3. Класифікація угод з реальним товаром за особливими умовами здійснення. 4. Пояснити структуру елементів біржової ціни на товар 5. Задачі і етапи прогнозування біржової кон’юнктури.
Завдання 3 Необхідно доповнити визначення. За кожну правильну відповідь надається 1 бал. 1. Індекс пропозиції за певний період розраховується відношенням сумарного обсягу пропозиції останніх торгів до … 2. Кон'юнктура товарного ринку – це форма прояву взаємодії факторів та умов, що визначають … 3. Умови платежу включають валюту платежу, строк платежу та … 4. При “настрою” біржового ринку “спокійно” ціни … 5. При великій кількості угод ціна розраховується …
Завдання 4 Дати відповідь на питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |