|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Види умов, які обмежують доручення клієнта брокеруЗа повне розкриття питання в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. 4 бали надається за повне розкриття питання, але з деякими неточностями несуттєвого характеру. 3 бали надається за нечітке розкриття питання.
Завдання 5 За повне та правильне вирішення задачі в логічній послідовності ставиться максимальна кількість балів – 5. За повне вирішення задачі, але з деякими помилками несуттєвого характеру надається 4 бали. 3 бали надається за нечітке розв’язання задачі. Вартість ф’ючерсного контракту з моменту його заключення піднялась на 1500$. Хто програє від такої зміни вартості ф’ючерсного контракту?
Затверджено на засіданні кафедри “____”______________ 200_ року. Протокол №__
Зав. кафедри Л.О. Чорна
Укладач А.Г. Балдинюк
КИІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО – ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Вінницький торговельно-економічний інститут Кафедра економіки підприємництва та менеджменту
Спеціальність 7.050.107 Семестр_____ Дисципліна «Економіка та організація біржової торгівлі»
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ №_ 18 _
Загальна оцінка з іспиту визначається як середньо арифметична з балів, що отримані за вирішення наступних 5 завдань. Вирішення завдань проводиться в будь-якій послідовності:
Завдання 1 В системі закритих тестів необхідно обрати лише одну відповідь. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали. 1. Обов’язковому розголошенню за укладеною біржовою угодою не підлягає: 1) найменування товару 2) кількість товару 3) ціна угоди 4) умови оплати 5) юридична адреса сторін 2. Як називаються угоди, що засновані на різниці цін на один і той же товар на різних біржах? 1) форвардні 2) спот 3) арбітражні 4) опційні 3. Як називається ситуація, при якій ціни ближчих позицій вище за ціни більш дальніх позицій: 1) контанго 2) беквардейшн 4. Хто є платником премії при купівлі опціону на продаж - «опціон - put»: 1) покупець опціону 2) продавець опціону 5. До якого виду біржових операцій відноситься страхування цінового ризику: 1) біржові операції з реальним товаром 2) посередницькі операції 3) спекулятивні операції 4) хеджування. 6. Європейський опціон - це: 1) опціон, реалізація якого може бути здійснена у будь-який час до закінчення терміну його дії 2) опціон, реалізація якого може бути здійснена тільки в останній день терміну його дії 3) всі відповіді вірні 7. Умовами розвитку біржі є: 1) конкуренція серед продавців і покупців 2) вільне ціноутворення 3) достатня інформованість про біржову і позабіржову кон’юнктуру ринку 4) свобода вибору і здійснення підприємницької діяльності 5) всі відповіді вірні 8. Брокерська контора це: 1) структурний підрозділ біржі 2) незалежна самостійна юридична особа 3) структурний підрозділ будь-якого підприємства чи установи 4) елемент інфраструктури біржового ринку 5) всі відповіді вірні. 9. Членами біржі не можуть бути: 1) вітчизняні юридичні та фізичні особи 2) закордонні фізичні та юридичні особи 3) органи виконавчої та законодавчої влади 4) релігійні організації 10. Найбільша питома вага у світовому біржовому обороті належить біржам: 1) Японії 2) США 3) Франції 4) Великої Британії
Завдання 2 Необхідно чітко і лаконічно відповісти на відкриті тести. За вірні відповіді на 100% питань надається 5 балів, на 80-99% - 4 бали, на 60-79% - 3 бали.
1. Надайте основні ознаки типової товарної біржі. 2. Характеристика опційної угоди. 3. Сутність брокерської діяльності. 4. Права членів біржі. 5. Формування та використання прибутку брокерської контори.
Завдання 3 Необхідно доповнити визначення. За кожну правильну відповідь надається 1 бал. 1. Цим відношенням визначається 2. При “настрою” біржового ринку “середнє” попит… пропозиції 3. Спекулятивні біржові операції засновані на різниці в цінах на реальний товар і на… 4. Факторний метод прогнозування біржової конюнктури заснований на … 5. Попит – це форма вияву …
Завдання 4 Дати відповідь на питання: Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |