АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

С. Зменшення утворення біфідумбактерій у травному каналі

Читайте также:
  1. D. Зменшення вмісту білків
  2. IV. ПОРЯДОК УТВОРЕННЯ І ДІЯЛЬНОСТІ СТАТУТНИХ ОРГАНІВ
  3. V. Облік зменшення та відновлення корисності нематеріальних активів
  4. VII. Переоцінка та зменшення корисності основних засобів
  5. А) зменшенням обсягу ділових паперів
  6. А)економія за рахунок масштабів, тов..диференціація, вимоги інцест., перехідні витрати, доступ до каналів розподілу, відносні перевитрати незалежно від масштабу
  7. Адміністративні зміни кінця 18-19 ст. та утворення нових архівів
  8. Аналіз складу майна та джерел його утворення.
  9. Біржовий механізм ціноутворення. Формування цін на біржі. Структура елементів біржової ціни. Сутність та правила біржового котирування.
  10. Боротьба з пилоутворенням при перевантаженні залізної руди в порту.
  11. В)Пароутворення і конденсація
  12. Вивчення реакції комплексоутворення з органічним лігандом

2. При оцінці харчування дітей 4-6 років у дошкільних установах було встановлено, що енергоцінність раціону обстежених дітей І групи становить 1500 ккал, ІІ – 2000 ккал, ІІІ – 2200 ккал, ІV – 2300 ккал, V – 2400 ккал. В якій із обстежених дитячих установ енергоцінність раціону дітей відповідає нормам фізіологічних потреб?

*В. ІІ

3. В організм людини похилого віку з добовим раціоном харчування надходить 2,4 мг β-каротину. Яка кількість ретинолу (мг) утвориться в організмі з такої кількості β-каротину?

*Е. 0,4

4. При аналізі харчового раціону на підприємстві, де працюють жінки, встановлено, що він містить такі кількості мінеральних речовин (мг): Са – 900, Р – 1200, Мg – 350, Fe – 17, Zn – 15. Якого мікроелементу недостатньо у харчовому раціоні?

*А. Са

5. Енергоцінність раціону педагога складає 2000 ккал, з них за рахунок жирів – 540 ккал. Яку кількість жирів (г) отримує педагог з харчовим раціоном?

 

*В. 60

6. При вивченні харчування наукових працівників жіночої статі було встановлено, що їх харчовий раціон містить 2 мг тіаміну, 2 мг рибофлавіну, 2,1 мг ніацину, 100 мг аскорбінової кислоти. Енергетична цінність раціону 2000 ккал. Який з наведених показників вимагає корекції?

*С. Вміст ніацину

7. При проведенні гігієнічної оцінки харчування вагітних жінок було виявлено такий вміст (мг) мінеральних речовин у добовому раціоні: Са – 1100, Р – 1650, Мg – 450, Fe – 10, I – 0,18. Який з показників вимагає корекції?

*D. Fe

8. При аналізі розподілу раціону по прийомах їжі встановлено, що 10 % добових енерговитрат покривається під час сніданку, 40 % - обіду та 50 % - за рахунок вечері. Яким чином слід відкорегувати розподіл енергії по прийомах їжі?

А. Збільшити енергомісткість сніданку за рахунок обіду

*В. Збільшити енергомісткість сніданку за рахунок вечері

С. Зменшити енергомісткість обіду із збільшенням енергоцінності вечері

D. Зменшити енергомісткість вечері за рахунок обіду

Е. Збільшити енергомісткість обіду за рахунок вечері

9. Аналіз харчування студента показав, що добові енерготрати на 9 % покриваються за рахунок білків, в тому числі на 55 % білками тваринного походження, 25 % енерговитрат покривається за рахунок жирів, з яких 40 % - жири рослинного походження. Які заходи необхідно провести для корекції харчування?

*А. Збільшити загальну кількість білків

В. Збільшити кількість білків тваринного походження

С. Зменшити загальну кількість жирів

D. Збільшити загальну кількість жирів

Е. Збільшити кількість жирів рослинного походження

10. Енерговитрати студента медичного університету, який в позаучбовий час активно займається спортом, становить 5200 ккал, а величина ВОО – 2000 ккал. До якої групи фізичної активності за величиною КФА слід віднести цього студента?

А. І

В. ІІ

С. ІІІ

*D. IV

Е. V

11. Для покриття добових енерговитрат, які становлять 3000 ккал, фельдшер станції швидкої допомоги щодня споживає 350 ккал за рахунок білків, в тому числі 150 ккал за рахунок білків рослинного походження, 750 ккал за рахунок жирів, в тому числі 75 ккал за рахунок жирів рослинного походження. Які заходи необхідно провести для корекції харчування?

А. Збільшити загальну кількість білків

В. Збільшити кількість білків тваринного походження

С. Збільшити загальну кількість жирів

D. Зменшити загальну кількість жирів

*Е. Збільшити кількість жирів рослинного походження

12. Хворому на гіповітаміноз С лікар порекомендував збільшити вживання картоплі, яблук, лимонів, апельсинів, капусти. Якому з перелічених продуктів, за вмістом даної речовини слід надати перевагу?

*А. Картоплі

В. Яблукам

С. Лимонам

D. Апельсинам

Е. Капусті

13. Добовий раціон студента включає 1100 мг Са. Яку кількість фосфору повинен отримати студент при такому вмісті кальцію?

А. 550

*В. 1100

С. 1650

D. 2200

Е. 3300

14. Енергоцінність добового раціону лікаря-хірурга за рахунок білків становить 360 ккал. яка кількість білків (г) забезпечує таку енергоцінність раціону?

А. 30

В. 40

С. 80

*D. 90

Е. 100

15. На харчоблок військового шпиталю доставили 1000 кг помідорів. Скільки їх (кг) залишиться після холодної обробки?

А. 700

В. 750

С. 800

D. 850

*Е. 950

16. При вивченні фактичного стану харчування населення області передбачено визначення фонду споживання, для чого необхідно встановити величину приходу та розходу продуктів харчування. Який метод вивчення харчування населення слід застосувати за даних обставин?

А. Балансовий

*В. Бюджетний

С. Анкетний

D. Валовий

Е. Вивчення харчування за звітами

17. Енергоцінність добового раціону хірурга складає 3000 ккал при 3 разовому режимі харчування. При цьому на сніданок він отримує 15 %, обід – 45 %, вечерю 40 % від енергоцінності раціону. Як змінити режим харчування, щоб він відповідав гігієнічним вимогам?

*А. Зменшити калорійність вечері

В. Збільшити калорійність обіду

С. Зменшити калорійність обіду

D. Розподілити калорійність порівну між прийомами їжі

Е. Зменшити калорійність сніданку

18. Величина основного обміну при змішаному харчуванні жінки 35 років з масою тіла 60 кг складає 1350 ккал. Чому дорівнює величина (ккал) специфічно-динамічної дії їжі в даному випадку?

А. 413

В. 276

*С. 135

D. 69

Е. 38

19. У період загострення виразкової хвороби шлунку пацієнту гастроентерологічного відділення рекомендовано вживати протерті страви. Який різновид харчування передбачає такі заходи?

А. Раціональне

В. Превентивне

С. Лікувально-профілактичне

D. Дієтичне

*8Е. Лікувальне

 

20. Чоловік 35 років, зріст 175 см, маса тіла 70 кг. Яка величина його основного обміну (ккал/год)?

А. 20

В. 35

*С. 70

D. 100

Е. 175

21. *Хворий І., переніс двосторонню пневмонію, отримував інтенсивну антибактеріальну терапію, в результаті чого у нього виник дизбактеріоз кишківника. Порекомендуйте, які зміни доцільно внести до раціону харчування хворого.

*Збільшити у харчовому раціоні кількість кисломолочних продуктів (кефір, ацидофілін, йогурт)

A. Збільшити у харчовому раціоні кількість продуктів, багатих на клітковину

B. Збільшити у харчовому раціоні кількість м’ясних продуктів


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.)