|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Щоденник активної практикиПід час проходження практики, я особисто провів 9 уроків з них: один в сьомому класі: «Країни Середземномор’я. Італійські міські республіки. Мусульманська Іспанія. Реконкіста і утворення Іспанського королівства»; три в дев’ятому класі: «Державний захист прав дитини в сім’ї», «Право на працю в Україні», «Модернізація Російської імперії»; чотири в десятому: «Японія на початку ХХ ст.»; «Туреччина і Латинська Америка»; «Місцеве самоврядування в Україні. Органи судової влади в Україні. Правоохоронні органи України»; «Фінансове право»; один в одинадцятому класі: «Японія після Другої світової війни». Брав участь у підготовці сценарію виховного заходу, який додаю до звіту. Проводив профорієнтаційну роботу в НВК «Сіянцівська ЗОШ I-III ст. дитячий садок», яка здійснювалося з метою ознайомлення учнів 11 класу із спеціальністю «історія» та заохотити їх до вступу до навчального закладу НаУ«ОА». План-конспект уроку
з основ правознавства у 9 класі НВК «Сіянцівська ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» проведений 14 лютого 2013 року студентом-практикантом 4 курсу спеціальності «Історія»
Дата: 14.02.2013 Клас: 9 Предмет: правознавство Вчитель: студент-практикант Троцюк Юрій Миколайович Урок за розкладом: п’ятий Тема уроку: Як держава захищає права дітей. Мета уроку: Навчальна: · дати уявлення учням про державні органи та установи, що опікуються правами дитини; · визначити підстави та процедуру позбавлення батьківських прав; · з’ясувати різницю між поняттям «усиновлення», «опіка», «піклування»; · розповідати про підстави й процедуру позбавлення батьківських прав. Розвиваюча: · розвивати вміння аналізувати матеріал; · удосконалювати вміння складати схеми й працювати за ними, заповнювати порівнювальні таблиці; · удосконалювати набуті знання та вміння; · моделювати та розв’язувати правові ситуації.
Виховна: · формувати свідоме ставлення щодо важливості й значення виховання дитини в сім’ї.
Тип уроку: комбінований. Форма проведення: інтерактивний урок. Поняття: · дитина; · шлюб; · сім’я; · опіка; · усиновлення; · піклування. Обладнання: Конституція України, Сімейний кодекс України, ЗУ «Про охорону дитинства», підручник О. Пометун. Правознавство для учнів 9 класу. Хід уроку
І. Організаційний момент. ІІ. Актуалізація знань учнів: Обговорення творів-роздумів «Чи дотримуються в Україні захисту дітей?». ІІІ. Мотивація навчальної діяльності: Дати визначення термінам: «договір», «шлюб», «сімейно-правові відносини», «сім’я», «одношлюбність», «майнові права дітей». ІV. Вивчення нового матеріалу проблемне питання: Особливу увагу держава приділяє захисту прав дитини в сім’ї. Чому саме цій проблемі приділяється особлива увага? Учитель. Сучасна суспільна та юридична думка базується на тому, що дитина повинна виховуватись у сім’ї й ніщо не може замінити дитині сім’ю. Згідно зі ст. 5 Сімейного кодексу, саме батькам надається переважне право особистого виховання дітей, вибору форм та методів виховання, якщо останні не суперечать закону та моральним засадам суспільства. У певних випадках виникає потреба захищати дітей від власних батьків. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |