|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Семінарське заняття № 8Тема: Провадження у судах апеляційної та касаційної інстанції Питання для обговорення 1. Сутність апеляційного оскарження. 2. Порушення процесу перегляду судових рішень в апеляційному порядку. 3. Розгляд справи в апеляційній інстанції. 4. Повноваження апеляційної інстанції. 5. Сутність касаційного оскарження. 6. Порушення процесу перегляду судових рішень у касаційному порядку. 7. Розгляд справи у касаційній інстанції. 8. Повноваження касаційної інстанції.
Теми рефератів: 1. Правовий статус апеляційного господарського суду. 2. Особливості розгляд справи у касаційній інстанції Питання для самоконтролю 1. Хто має право відмовитися від апеляційної скарги (подання) і на якій стадії провадження? 2. В яких випадках приймаються додаткові докази апеляційним судом? 3. Назвіть підстави скасування рішення місцевого господарського суду. 4. В який строк постанова апеляційної інстанції надсилається сторонам? 5. В якому порядку розглядаються апеляційні скарги на ухвали місцевого господарського суду? 6. В які строки сторонам надсилається постанова касаційної інстанції? 7. Які ухвали місцевого господарського суду можуть бути оскаржені у касаційному порядку? 8. Які вимоги приймаються і розглядаються у касаційній інстанції? 9. В які строки набирає законної сили постанова касаційної інстанції? 10. На що не допускається посилання у касаційній скарзі (поданні)? Семінарське заняття № 9. Тема. Особливості розгляду справ про банкрутство Питання для обговорення 1. Поняття банкрутства та суб’єкти банкрутства; 2. Правовий статус кредиторів у справах про банкрутство. 3. Арбітражний керуючий. 4. Провадження у справах про банкрутство; 5. Зупинення провадження у справах про банкрутство; 6. Процедура розпорядження майном. 7. Процедура санації боржника. 8. Порядок визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. 9. Мирова угода. Теми рефератів: 1. Мирова угода у провадженні справи про банкрутство.
Семінарське заняття № 10. Тема. Третейський розгляд господарських спорів. Питання для обговорення 1. Поняття і значення третейського суду. 2. Третейська (арбітражна) угода. 3. Порушення справи і порядок третейського розгляду. 4. Виконання рішення третейського суду.
Теми рефератів: Семінарське заняття № 11. Тема: Міжнародно-правові проблеми вирішення господарських (економічних) спорів Питання для обговорення 1. Загальна характеристика законодавства про міжнародний арбітраж; 2. Загальна характеристика арбітражу різних країн. 3. Поняття і правовий стан Міжнародного комерційного арбітражу України; 4. Арбітражне провадження. 5. Оспорювання арбітражного рішення. 6. Визнання та виконання арбітражного рішення.
Теми рефератів: 1. Законодавство про міжнародний арбітраж 2. Міжнародний комерційний арбітраж України
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |