АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Комплексне кваліфікаційне завдання № 11

Читайте также:
  1. IV. Домашнє завдання
  2. V. ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ
  3. V. Оголошення домашнього завдання.
  4. V. Оголошення домашнього завдання.
  5. VI. Домашнє завдання
  6. VIІ. ЗАВДАННЯ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛИНИ «ГОСПОДАРСЬКИЙ ПРОЦЕС»
  7. А.Тестові завдання (зберігаються на кафедрі)
  8. АНАЛІТИЧНО-СИТУАЦІЙНІ ЗАВДАННЯ
  9. Будьте дуже уважні, на вас чекають пригоди та складні завдання. Мавпочка Чі- Чі- Чі».
  10. Варіанти тем рефератів для виконання завдання 1
  11. Види, рівні та основні завдання моніторингу
  12. Виконайте завдання

з дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини"

 

 

__________________________________________________________________________

(Прізвище, ім’я, по батькові)

 

група ____________ форма навчання ____________ дата виконання ________________________

 

Результат виконання ______ балів. Оцінка рівня підготовки ________ Перевірив ________________

(підпис викладача)

Завдання 1. Впишіть назви категорійних понять або визначень до характеристик, що їм відповідають: абсолютної мобільності праці, класифікація видів праці за характером і змістом праці, моменти праці, об'єкт організації праці, основні напрями організації праці, основні фактори поділу праці, предмет дисципліни, предметний поділ праці, п ринцип паралельності, принцип раціональних методів і прийомів праці, стадія, технологічна операція, технологічний перехід, т рудовий прийом, установка.

 

Найменування Характеристика визначення (поняття, категорії)
  взає­мовідносини між людьми в процесі трудової діяльності; розвиток і використання трудового і творчого потенціалу працівників; під­вищення ефективності і дохідності праці та рівня її оплати.
  доцільна діяльність людини, тобто власне праця; пред­мет праці, на який спрямована праця; засоби праці, з допомогою яких людина впливає на предмет праці.
  індивідуальна та колективна; приватна та наймана; добровільна та примусова; розумова та фізична; творча та нетворча.
  здатності робітників переміщувати послуги своєї праці від однієї фірми до іншої в межах національної економіки і незалежно від спеціалізації ринків праці.
  кадрове забезпечення трудових процесів, поділ праці, організація робочих місць та їх обслуговування, атестація і паспортизація робочих місць, раціоналізація прийомів і методів праці тощо
  трудовий процес і його елементи, взаємодія виконавців та їхніх груп із засобами праці і між собою, порядок і умови виконання часткових трудових процесів.
  безпосередній вплив на технологічний процес та його функціональну забезпеченість, що являє собою закінчену сукупність трудових дій виконавця у процесі поєднання засобів та предметів праці.
  виконання при постійному положенні закріпленої деталі в робочій зоні частина технологічної операції.
  одночасна участь у процесі праці різних органів виконавця та засобів праці, що зменшують його втому.
  процес досягнення поставленої мети щодо впливу робочого органу машин, інструменту на предмет праці у результаті чого змінюється його стан.
  виконання при одному режимі роботи обладнання і незмінному інструменті технологічно однорідної частини операції, що обумовлена тільки однією зміною предметів праці.
  характеризується організаційною відокремленістю, що є однорідною й закінченою з технологічної точки зору частина виробничого процесу.
  обумовлені сприятливими позами працівників, що дозволяють мінімізувати рухи та переміщення.
  обсяг робіт, рівень механізації, технологічна однорідність, складність і точність робіт, що виконуються, та можливість їх відокремлення.
  закріплення за конкретним виконавцем або групою виконавців комплексу робіт по виготовленню виробу в цілому.

 


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)