АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Комплексне кваліфікаційне завдання № 15

Читайте также:
  1. IV. Домашнє завдання
  2. V. ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ
  3. V. Оголошення домашнього завдання.
  4. V. Оголошення домашнього завдання.
  5. VI. Домашнє завдання
  6. VIІ. ЗАВДАННЯ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛИНИ «ГОСПОДАРСЬКИЙ ПРОЦЕС»
  7. А.Тестові завдання (зберігаються на кафедрі)
  8. АНАЛІТИЧНО-СИТУАЦІЙНІ ЗАВДАННЯ
  9. Будьте дуже уважні, на вас чекають пригоди та складні завдання. Мавпочка Чі- Чі- Чі».
  10. Варіанти тем рефератів для виконання завдання 1
  11. Види, рівні та основні завдання моніторингу
  12. Виконайте завдання

з дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини"

 

__________________________________________________________________________

(Прізвище, ім’я, по батькові)

 

група ____________ форма навчання ____________ дата виконання ________________________

 

Результат виконання ______ балів. Оцінка рівня підготовки ________ Перевірив ________________

(підпис викладача)

Завдання 1. Впишіть назви категорійних понять або визначень до характеристик, що їм відповідають: допоміжний перехід, завдання дисципліни, кооперація праці, машинні трудові процеси, машинно-ручні трудові процеси, нециклічний дискретний процес, одиничний поділ праці, предметні дії, принцип стандартизації, психофізіологічна межа, психофізіологічні завдання організації праці, ринок праці, робочий хід, трудовий рух, функції праці.

 

Найменування Характеристика визначення (поняття, категорії)
  висвітлення теоретичних аспектів сучасних проблем еко­номіки праці; розвиток здібностей до науково-дослідної роботи, само­стійності і відповідальності у роботі; формування практичних навичок і вмінь щодо управління працею; формування професійних здібностей у майбутніх фахівців щодо вирішення проблем економіки праці.
  трудові дії працівника, спрямовані на зміну властивостей предмета праці за допомогою засобів праці, та нерозривно пов'язані з його фізичною активністю та психічною діяльністю.
  ринок одного з факторів виробництва, де наймані робітники пропонують свою працю, а фірми – потребують її.
    логічна, виконавча, контроль, регулювання.
  створення належних умов праці та їх удосконалення, усунення зайвих витрат енергії працівників, забезпечення психологічної сумісності.
  характеризуються безпосередньою участю виконавця, який управляє робочими органами машини.
  одноразове переміщення інструменту відносно предмету праці, що супроводжується зміною форми, розміру та властивостей заготовки та є закінченою частиною технологічного переходу.
  однократне переміщення робочого органу виконавця у результаті виконання ним різних дій, що контролюється органами відчуттів та є найбільш диференційованим елементом поділу операції.
  переміщення інструменту відносно заготовки, що не супроводжується зміною форми, розміру, чистоти поверхні, а передбачає зміну виконання робочого ходу та є закінченою частиною технологічного переходу.
  розробка типових схем для однакових трудових процесів, що передбачає поглиблення технологічного поділу праці, порядок і жорстку послідовність виконання трудових рухів, дій і прийомів.
  характеризуються безпосередньою участю виконавця, який виконує функції управління обладнанням.
  характерною рисою є повна відсутність повторення або часткове повторення з різною послідовністю у часі при виконанні конкретного завдання з виготовлення певної продукції.
  виокремлення структурних підрозділів підприємства; між професійними групами працівників, рівнями кваліфікації; поопераційний поділ трудового процесу до окремих трудових прийомів.
  визначається величиною фізичних і нервово-психічних навантажень на працівника протягом робочого дня.
  об’єднання й встановлення взаємозв’язку в процесі трудової діяльності між розрізненими виконавцями.

 


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)