|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №3ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №1
Тема роботи: Вивчення основ побудови креслень в системі двовимірного моделювання КОМПАС-Графік на прикладі функцій «Відрізок» та «Допоміжна пряма». Мета роботи: Набути практичні навички роботи з функціями «Відрізок» і «Допоміжна пряма» панелі керування «Геометрія».
Хід роботи:
1. Вивчити інтерфейс програми та основи роботи з ним. 2. Ознайомитись із функціями «Відрізок» та «Допоміжна пряма». 3. Побудувати просте креслення за допомогою цих функцій.
Для виконання роботи необхідно ознайомитись із теоретичним матеріалом, що надасть викладач, і потім виконати креслення в системі двовимірного моделювання КОМПАС-Графік. Варіанти завдання приведені у додатку до лабораторних робіт. Після виконання роботи необхідно оформити звіт.
Зміст звіту:
1. Короткий опис програмного продукта КОМПАС-Графік, його можливостей, призначення, основних функцій. 2. Перелік функцій, їх призначення і властивості функцій, що використовувались у лабораторній роботі для створення креслення. 3. Роздруковане креслення, виконане відповідно до варіанта.
Захист роботи відбудеться при наявності електронного варіанта виконаного креслення і роздрукованого звіту. ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №2
Тема роботи: Креслення простої деталі за вказаними розмірами з використанням вивчених функцій. Мета роботи: Набути практичні навички роботи з функціями панелі керування «Геометрія».
Хід роботи: 1. Ознайомитись із основними функціями меню «Геометрія» в системі двовимірного моделювання КОМПАС-Графік. 2. Побудова трьох видів простого креслення по заданим двом видам.
Для виконання роботи необхідно ознайомитись із теоретичним матеріалом, що надасть викладач, і виконати креслення в системі двовимірного моделювання КОМПАС-Графік. Варіанти завдання приведені у додатку до лабораторних робіт. Після виконання роботи необхідно оформити звіт.
Зміст звіту:
1. Короткий опис призначення і властивостей функцій, що використовувались в лабораторній роботі для створення креслення. 2. Роздруковане креслення виконане відповідно до варіанта. 3. Висновки про виконану роботу.
Захист роботи відбудеться при наявності електронного варіанта виконаного креслення і роздрукованого звіту. ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №3
Тема робота: Побудова деталей із складними круговими спряженнями з використанням функцій «Коло», «Дуга», «Еліпс». Мета роботи: Набути практичні навички використання функцій «Коло», «Дуга», «Еліпс» для побудови складних спряжень.
Хід роботи: 1. Детально вивчити функції «Коло», «Дуга», «Еліпс» та особливості їх використання в системі двовимірного моделювання КОМПАС-Графік. 2. Побудувати дві складноспряжені деталі.
Для виконання роботи необхідно ознайомитись із теоретичним матеріалом, що надасть викладач, і потім виконати креслення в системі двовимірного моделювання КОМПАС-Графік. Варіанти завдання приведені у додатку до лабораторних робіт. Після виконання роботи необхідно оформити звіт.
Зміст звіту:
1. Короткий опис призначення і властивостей функцій, що використовувались в лабораторній роботі для створення креслення. 2. Роздруковані креслення, виконані відповідно до варіанта. 3. Висновки про виконану роботу.
Захист роботи відбудеться при наявності електронного варіанта виконаних креслень і роздрукованого звіту. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |