|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Завдання на домашню контрольну роботуОСНОВИ ЕЛЕКТРОНІКИ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ДОМАШНЬОЇ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ НА ТЕМУ «РОЗРАХУНОК РОБОЧОГО РЕЖИМУ БІПОЛЯРНОГО ТРАНЗИСТОРА»
для студентів напряму підготовки 6.050803 – Акустотехніка Київ НТУУ "КПІ" Основи електроніки: методичні вказівки до виконання домашньої контрольної роботи на тему «Розрахунок робочого режиму біполярного транзистора» для студентів напряму підготовки 6.050803 «Акустотехніка» / Уклад.: К. С. Дрозденко, О.І. Дрозденко. – К.: НТУУ «КПІ», 2014. – с.
Навчальне видання
ОСНОВИ ЕЛЕКТРОНІКИ Методичні вказівки до виконання домашньої контрольної роботи на тему «Розрахунок робочого режиму біполярного транзистора» для студентів напряму підготовки 6.050803 «Акустотехніка»
Укладачі: Дрозденко Катерина Сергіївна, к.т.н., Дрозденко Олександр Іванович, к.т.н.
Відповідальний редактор:
Рецензент:
НТУУ «КПІ» 03056, Київ–56, просп. Перемоги, 37 ЗМІСТ Вступ........................................................................................................................... 1. Загальні вимоги до виконання домашньої контрольної роботи та оформлення пояснювальної записки.............................................................. 1.1. Завдання на домашню контрольну роботу........................................... 1.2. Організаційні вказівки до виконання домашньої контрольної роботи.................................................................................. 1.3.Структура пояснювальної записки до домашньої контрольної роботи....................................................................................................... 1.4. Рекомендації щодо оформлення пояснювальної записки................... 2. Основні теоретичні відомості ………………………………………….………. 2.1. Визначення робочої точки …………………………………………….. 2.2. Розрахунок вхідних та вихідних потужностей ………………………. 2.3. Розрахунок характеристик підсилювального каскаду ………………. 2.4. Розрахунок резистивного дільника бази, резистора, що використовується для подачі зміщення на базу, розділових конденсаторів …………………………………………… 2.5. Розрахунок h -параметрів транзистора ……………………………… 3. Контрольні запитання........................................................................................... Додатки....................................................................................................................... Додаток Д.1 Варіанти завдання на домашню контрольну роботу............ Додаток Д.2Зразок оформлення титульного аркушу пояснювальної записки до домашньої контрольної роботи…………………………………………………………. Додаток Д.3 Зразок оформлення індивідуального завдання до домашньої контрольної роботи……………………………… Список літератури..................................................................................................... ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ВИКОНАННЯ ДОМАШНЬОЇ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ ТА ОФОРМЛЕННЯ ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ Завдання на домашню контрольну роботу Транзистор, включений в підсилювальний каскад по схемі зі спільним емітером, працює на активне навантаження . Напруга живлення подається на каскад від джерела енергії, ЕРС якого дорівнює . Для подачі зміщення в коло бази використовується резистор (рис. 1.1) або резистивний дільник (рис.1.2) (відповідно до номера варіанта). Розрахувати режим по постійному і змінному струму транзистора, а саме: 1. Визначити робочу точку на вихідних та вхідних характеристиках транзистора для забезпечення оптимального (неспотвореного) підсилення. 2. Визначити вихідні та вхідні потужності. 3. Визначити характеристики підсилювального каскаду. 4. Розрахувати резистивний дільник (або визначити опір резистора), що використовується для подачі зміщення на базу; розрахувати ємності розділових конденсаторів. 5. Визначити в робочій точці параметри .
Рис. 1.1. Схема підсилювального каскаду з подачею зміщення в коло бази через резистор
Рис. 1.2. Схема підсилювального каскаду з подачею зміщення в коло бази через резистивний дільник Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |