|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ІІ. Порядок проведення основної частини заняття. Усне опитування. Дискусійне обговорення зазначених питаньУсне опитування. Дискусійне обговорення зазначених питань. Розв’язування задач. Письмова „десятихвилинка”. Задачі: 1. 13-річний Лашин систематично тікав з дому, роз’їжджав по різних містах країни і займався дрібними крадіжками. У другому і третьому класах він залишався на другий рік, а потім зовсім покинув школу. В 12-річному віці Лашин викрав у своєї старшої сестри сережки, але при спробі виїхати з Києва його було затримано на вокзалі. Варіант. Усі зазначені вище дії Лашин вчинив до виповнення йому 11 років. Які заходи кримінально-правового впливу можуть бути застосовані до Лашина?
2. 17-річний Полоз визнаний судом винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 296; ч. 2 ст. 187; ч. 4 ст. 187; п. 6 ч. 2 ст. 115 КК. Яка максимальна міра покарання може бути призначена Полозу за кожний з вчинених ним злочинів? В яких межах може бути призначене остаточне покарання Полозу за сукупністю злочинів?
3. 16-річний Семенов був засуджений за ч. 2 ст. 296 КК до позбавлення волі на строк три роки зі звільненням від відбування покарання з випробуванням. У період іспитового строку він взяв участь у груповій хуліганській бійці, під час якої кастетом заподіяв Кленову умисне тяжке тілесне ушкодження. Ознайомтеся зі статтями 121 і 296 КК. Яке максимальне покарання може бути призначене Семенову за кожний з вчинених ним злочинів? В яких межах може бути призначене остаточне покарання за сукупністю злочинів? В яких межах може бути призначене остаточне покарання за сукупністю вироків?
4. 17-річний Орисько був засуджений за ч. 1 ст. 152 КК до позбавлення волі на строк три роки, за ч. 2 ст. 153 КК – до позбавлення волі на строк п’ять років, а за сукупністю злочинів – до позбавлення волі на строк сім років. Через який строк він може бути умовно-достроково звільнений від відбування покарання, якщо доведе своє виправлення?
5. За вчинені у 17-річному віці злочини Ругов був засуджений: за ч. 1 ст. 308 КК – до позбавлення волі на строк чотири роки; за ч. 3 ст. 307 КК – до позбавлення волі на строк вісім років; за ч. 2 ст. 309 КК – до позбавлення волі на строк три роки; за сукупністю злочинів – до позбавлення волі на строк десять років. Через який строк Ругов може бути умовно-достроково звільнений від відбування покарання, якщо доведе своє виправлення? Який строк має пройти після такого звільнення для того, щоб Ругов визнавався таким, що не має судимості за кожний з вчинених ним злочинів? ІІІ. Порядок проведення заключної частини заняття. Підбиття підсумків роботи студентів на занятті. З’ясування ступеню засвоєння знань та оволодіння навичками.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |