|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Лекційне заняття 11Тема 11. Зупинення і закінчення досудового розслідування (4 год.)
Зупинення досудового розслідування: поняття, підстави, умови та процесуальний порядок. Підстави та процесуальний порядок оголошення розшуку обвинуваченого. Підстави та процесуальний порядок відновлення зупиненого досудового розслідування, підстави для закриття кримінальної справи, в якій провадження досудового слідства чи дізнання зупинено. Форми закінчення дізнання. Форми закінчення досудового слідства. Підстави та процесуальний порядок закриття кримінальної справи. Постанова про закриття кримінальної справи, її форма, зміст і значення. Оскарження постанови про закриття кримінальної справи. Постанова слідчого про направлення справи до суду для вирішення питання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності. Підстави та умови для її винесення. Підстави та процесуальний порядок закінчення досудового розслідування складанням обвинувального висновку. Обвинувальний висновок у кримінальній справі, його форма, зміст і значення. Додатки до обвинувального висновку. Питання, які повинен з'ясувати прокурор у справі, що надійшла до нього з обвинувальним висновком. Рішення, які приймає прокурор у такій справі.
Тема 11. Зупинення і закінчення досудового розслідування (4 год.) Практичне заняття 1(2 год.) 1. Підстави та процесуальний порядок зупинення розслідування в кримінальній справі. 2. Оголошення розшуку обвинуваченого. 3. Підстави та порядок відновлення досудового розслідування. 4. Форми закінчення дізнання і досудового слідства. 5. Підстави та процесуальний порядок закриття кримінальної справи слідчим. 6. Постанова слідчого про закриття кримінальної справи, її значення, і зміст. Порядок оскарження цієї постанови. Домашнє завдання: розв’язати задачі. Скласти постанову про закриття кримінальної справи. Завдання для самопідготовки Подання органів розслідування (ст. 231 КПК України), його форма, зміст і профілактичне значення. Практичне заняття 2 (2 год.)
1. Постанова слідчого про направлення справи в суд для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності. 2. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування складанням обвинувального висновку. 3. Обвинувальний висновок, його значення, форма та зміст. 4. Додатки до обвинувального висновку. 5. Дії та рішення прокурора у справі, яка надійшла до нього з обвинувальним висновком.
Завдання для самопідготовки Розв’язати задачі. Скласти обвинувальний висновок(з додатками).. Рекомендовані джерела до теми 11: Закон України від 1 липня 2010 р. «Про внесення зміни до статті 218 Кримінально –процесуального кодексу України щодо обов’язків слідчого»/ Голос України. – 2010. – 27 липня. - №137. Закон України від 15 лютого 2011 р. «Про зміни до статті 217 Кримінально –процесуального кодексу України щодо обов»язків слідчого» / Голос України. – 2011. – 10 березня. - №43. Постанова Пленуму Верховного Суду України від 23 грудня 2005 р. №12 ”Про практику застосування судами України законодавства про звільнення особи від кримінальної відповідальності”// Постанови Пленуму Верховного Суду України в кримінальних справах. – К.: Юрінком Інтер, 2007. - С.346-353. Спеціальна література:
Быков В.М., Ломовский В.Д. Приостановление производства по уголовному делу. - М., 1978. Головко Л.В. Альтернативы уголовному преследованию в современном праве. – СПб.: Изд-во “Юридический центр Пресс”, 2002. Гришин Ю.А. Окончание досудебного следствия с составлением обвинительного заключения: проблемы и пути реформирования. – Луганск, 1999. Ефимичев С.П. Правовые и организационные вопросы окончания предварительного расследования с обвинительным заключением. - Волгоград, 1977. Зубарев В.С., Крысин А.Л., Статкус В.Ф. Язык и стиль обвинительного заключения. - М., 1976. Каткова Т.В., Каткова А.Г. Закінчення досудового слідства у кримінальних справах: практичний посібник. – Х.: Право, 2011. Усатий Г.О. Кримінально-правовий компроміс. – К.: Атіка, 2001. Наден О.В. Спеціальні види звільнення особи від кримінальної відповідальності за злочини в сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прокурсорів. – Харків: Право, 2003.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |