АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ВИМОГИ ДО КУРСОВОЇ РОБОТИ

Читайте также:
  1. B Хід роботи.
  2. VІІ. Оформлення роботи
  3. Алгоритм виконання роботи
  4. АЛГОРИТМ ДІЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ПІД ЧАС ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ФАХІВЦЯМИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ
  5. АЛГОРИТМ РОБОТИ НАД ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНИМИ ЗАВДАННЯМИ З КУРСУ «ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЧНОГО ТРЕНІНГУ»
  6. Аналіз ритмічності роботи підприємства.
  7. Бланк документа, вимоги, що пред’являються до нього.
  8. В чому ви вбачаєте зміст поняття “соціальні ілюзії”?(Підготовка зазначеної доповіді є формою індивідуальної роботи; обов’язкова до виконання;форма виконання - письмова).
  9. В чому ви вбачаєте зміст поняття “соціальні ілюзії”?(Підготовка зазначеної доповіді є формою індивідуальної роботи; обов’язкова до виконання;форма виконання - письмова).
  10. В яких відповідях правильно зазначено осіб, яким громадські роботи не призначаються?
  11. Варіанти контрольної роботи №1.
  12. Вибір варіанта контрольної роботи

Для одержання студентами позитивної оцінки з курсової роботи, необхідно дотримуватись наступних вимог:

- на високому теоретичному й практичному рівні самостійно виконувати курсову роботу;

- відображати знання не тільки з управлінського обліку, але й знання, отримані при вивченні інших теоретичних і спеціальних дисциплін;

- грамотно використовувати праці науковців України, ближнього та далекого зарубіжжя;

- обґрунтовувати правозабезпечення наукових розробок;

- належним чином оформити курсову роботу.

Під самостійним виконанням розуміється, що зміст курсової роботи повинен носити творчій характер. Слід уникати поверхневого викладення матеріалу, загальних фраз, переписування конспектів і літературних джерел. Отже, студент самостійно:

- знайомиться з літературою для розкриття сутності теоретичних і практичних питань з обраної теми;

- відбирає мінімальний склад джерел, необхідних для написання роботи, вивчає їх, виписує окремі положення, що підлягають теоретичному осмисленню й зіставленню з практикою, складається бібліографія;

- складає план роботи, виділяючи головні та другорядні питання, намічає перелік і характер практичних матеріалів, що застосовуються для досідження та встановлює обсяг кожного з розділів курсової роботи;

- аналізує фактичні дані, робить узагальнення та висновки, а також обґрунтовує свої пропозиції;

- при написанні тексту роботи не допускає переписування чи переказування тексту з літератури без посилання на використані джерела.

У той же час вимога самостійного виконання курсової роботи не означає про відмову від консультацій у викладачів кафедри. Саме поради, рекомендації та вказівки наукового керівника курсової роботи щодо незрозумілих для студента питань сприяють не тільки успішному її виконанню, але й закріплюють уміння та навички самостійної праці.

Високий теоретичний рівень курсової роботи студент доводить висвітленням актуальних управлінських та облікових питань, а також сучасних установок економічної політики України на підставі знань ринкової теорії та вчення про управлінський облік. Разом з тим, зміст роботи повинен свідчити про засвоєння навчальної дисципліни, теоретичних поглядів сучасних економістів щодо питань, які розглядаються, знань інструктивно-методичних матеріалів і знайомство з відповідними ланками управлінсько-облікової політики. При цьому необхідно повною мірою використати дані загальноекономічних і спеціальних дисциплін, а також досвід практичної роботи. У курсовій роботі, незалежно від найменування теми та напрямку її розробки, необхідно застосовувати сучасні методи досліджень й доказів: загальні методологічні та специфічні методи.

Грамотне застосування основ ринкової методології означає, що студент економічно обґрунтовано та логічно послідовно викладає своє розуміння питань теми: розглядає їх комплексно, у взаємозв’язку та розвитку; правильно оцінює зміни управлінського механізму, в тому числі управлінського обліку, у ході розвитку ринкових відносин.

Оформлюється курсова робота згідно з нижче вказанами рекомендаціями, викладеними в розділі 6.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)