|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
V. Закріплення вивченого матеріалу
- З чого розпочинаємо малювати постать Котигорошка? - Щоб правильно намалювати голову, як ділимо допоміжну лінію? - За допомогою якої геометричної фігури намалюємо тулуб та ноги, руки. - Які підбираємо кольори? VІ. Самостійна робота та керування нею вчителем. VІІ. Підсумок уроку. 1. Аналіз учнівських робіт. - Чий малюнок найбільш вдалий? - Хто правильно зобразив Котигорошка? - Чи правильно виконана робота фарбами? 2. Загальний підсумок. - На яку тему ми виконували сьогодні малюнок? - Що нового дізналися? - На які види поділяються казки? - Про що розповідається у народних казках? - До якого виду казок належить казка "Котигорошко”? - Чому Котигорошко позитивний герой, за що він боровся? VІІІ. Прибирання робочих місць. Тема: Композиційний центр. Створення аплікації «Сонце – господар неба». Мета: • ознайомити учнів з поняттям «композиційний центр», правилами виділення головного в композиції (розмір, колір); • розвивати фантазію та уяву; • формувати вміння визначати головне в композиції; • виховувати естетичне почуття, смак, охайність під час роботи. Оснащення: • Матеріали та інструменти: кольоровий папір, ножиці, клей, клейонки, пензлики, шаблони «сонечка», картон. • Зоровий ряд: малюнки сонця, де воно є центром композиції; презентація до вірша «Сонце» Н.Красоткіної; презентація композицій Івана Айвазовського та Едвара Грига. • Літературний ряд: загадки, вірші та легенди про сонце. • Технічне забезпечення: ноутбук, проектор,екран, магнітофон. Тип уроку: комбінований урок.
Хід уроку Організаційний момент Привітання. Я всміхаюсь сонечку. Учні (хором): Здраствуй золоте! Я всміхаюсь квіточці! Учні (хором): Хай вона росте! Я всміхаюсь дощику! Учні (хором): Лийся, мов з відра. Друзям усміхаюся Учні (хором): Зичу їм добра Перевірка готовності учнів до уроку Актуалізація опорних знань • Що ми вивчали на попередньому уроці? (Таємниці композиції) • Які таємниці композиції ви тепер знаєте? (Грамотне розміщення зображення на аркуші паперу; співвідношення зображень на малюнку за розмірами) • Як створити врівноважену композицію? (Усі зображення на картині мають бути різними за розмірами; повинен бути центр композиції; співвідношення частин та елементів повинні відповідати творчому задуму, змісту, характеру і призначенню) Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |