ТЕСТОВИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ
Під найбільш повним визначенням поняття «зміни» слід розуміти: - перетворення організації між двома моментами часу; + освоєння організацією нових ідей або моделей поведінки.; - послідовність подій, які призвели, до змістовної зміни організації; - емпіричне спостереження відмінностей у формі, якості, або стані якого-небудь організаційного елементу протягом певного часу.
В яких значеннях діловий світ розглядає поняття «зміни»? - для визначення зовнішніх змін; - для визначення внутрішніх змін; - для визначення програм реорганізації і перебудови; + всі відповіді вірні.
Методологія в наукових дослідженнях проблем змін розглядається на наступних рівнях: + філософському, загальнонауковому, приватнонауковому, методичному.; - філософському, загальнонауковому, приватнонауковому; - загальнонауковому, приватнонауковому, методичному; - філософському, загальнонауковому, методичному.
До основних підходів загальнонаукового рівня методології наукових досліджень змін належать: - процесний і системний; - процесно-системний; - системно-процесний; + всі відповіді вірні.
Реалізація системного підходу при дослідженні та проектуванні змін передбачає оцінку таких основних влвстивостей і характеристик управлінських систем: - неадетивність, емерджентність, синергічність; - цілісність, узагальненість, централізованість; - адаптивність, сумісність підсистем і елемен в системі, еквіфінальність; + всі відповіді вірні.
Що передбачає процесний підхід загальнонаукового рівня методології і управління змін: - аналіз і управління діяльністю організації з врахуванням різномаїття умов і факторів, як зовнішнього так і внутрішнього середовища організації; + дослідження функцій процесу управління як послідовно пов`язаних між собою дій.; - розгляд будь-якого керованого або процес-самокерованого явища з однієї сторони, як сукупність послідовних дій, з іншої – як систему підсистем цих дій; - виділення сукупності функцій, які небхідно виконати для підвищення результативності діяльності організації.
До варіантів практичної реалізації ресурсних теорій при здійсненні змін належить: - аутсоринг; - аутстафінг; - передача всіх функцій стороннім організаціям; + вірні відповіді «а» і «б».
Аутсоринг – це: + виведення за межі організації зазвичай непрофільних функцій і видів діяльності, а також тих робіт, які не відповідають прийнятою концепцією бізнесу.; - виведення співробітників із штату організації – замовника в штат організації – підрядника; - передача всіх функцій стороннім організаціям; - всі відповіді невірні.
Управління змінами- це: - система циклічних і послідовних видів діяльності, в якій засобом управління впливу і з допомогою ресурсів входи трансформуються в виходи тобто в їх результати, які представляють цінність для споживача; - унікальна діяльність, яка має початок і кінець, напрвлений на досягнення певного результату і цілі, створення певного унікального продукту або послуги, при заданих обмеженнях по ресурсах і термінах, а також вимогам до якості до допустомого рівня ризику; + цілеспрямований вплив на керівництво на внутрішні змінні організації, визначаючих її цілі, структуру, технологію і людські ресурси в результаті яких одночасно досягається зміна цінностей, прагнень і поведінки людей, а також процесів, методів, стратегій і систем.; - досягнення такого гармонічного стану організації, за якого збігаються параметри формальної і неформальної організації і забезпечується гармонія цілей (очікувань) працівників в організації і самої організації, як соціального феномену.
Навчання дає можливість особистостям, організаціям і екосистемам: - змінити сформовані навички і стати більш адаптивним до змін; - вибрати підходящі інструменти и умови, щоб розвивати свої навички до навчання, мислення і трансформації; - змінити сформовані навички і стати менш адаптивним до змін; + всі відповіді вірні.
Групи, створені по рішенню керівництва в структурі організації, називаються: + формальними.; - неформальними; - управлінськими; - цільовими.
Керівництво – це: - право особи давати офіційні доручення підлеглим і вимагати їхнього виконання; + право цілеспрямованого впливу осіб на трудові колективи.; - повноваження використовувати матеріальні ресурси; - повноваження вживати контролюючих заходів.
До психологічної групи лідерських якостей відносяться: - об`єктивність; - прагнення до постійного вдосконалення; + здатність керувати емоціями.; - панорамність мислення.
Для проведення швидких змін в кризових ситуаціях необхідна наступна політика: - переговорів; + директивна.; - досягнення загальних цілей; - проб та помилок.
Попередження колективного опору запропонованим змінам проводять на основі політики: + переговорів.; - директивна; - досягнення загальних цілей; - проб та помилок.
1 | 2 | Поиск по сайту:
|