|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 7. Мотивація в управлінні змінамиКонтрольні запитання: 1. Охарактеризуйте основні методи мотивації персоналу до участі у змінах. 2. Зазначте особливості процесу «соціалізації» у процесі здійснення змін різного типу в організації. 3. Які відмінності існують між мотивацією менеджерів і мотивацією наставників? 4. Яких типових помилок припускається керівництво при створенні системи мотивації персоналу до змін? 5. Якими повинні бути винагородження і визнання персоналу за результатами проведення змін? 6. Чому організаційна культура є впливовим фактором мотивації змін в організації? 7. Які норми та цінності сприяють змінам в організації? 8. Охарактеризуйте організацію, що самонавчається. 9. Визначте особливості управління адаптацією персоналу в організації, що самонавчається. 10. Яким чином керованість змінами досягається через формування компетенцій організації та персоналу? 11. Охарактеризуйте стилі управління змінами. 12. Які причини опору Ви знаєте? 13. Надайте порівняльну характеристику методам управління опором Питання для обговорення: 1. Використовуючи які критерії керівник повинен обрати модель управління опором? 2. Чи існують впадки абсолютної відсутності опору змінам? Завдання для роботи в аудиторії: Проведення тестування за темою 6. Групова робота з ситуаційною вправою «Підкорити опір». Тема 8. Контроль та оцінка результатів проведення змін в організації. Контрольні запитання: 1. Які методи аналізу ризиків доцільно використовувати в управлінні змінами? 2. На що, на Вашу думку, впливає і від чого залежить вартість проведених змін? 3. Охарактеризуйте основні етапи оцінки ефективності функціонування підсистеми управління змінами. 4. Показники якого типу переважають в оцінці ефективності функціонування підсистеми управління змінами? 5. У чому полягає складність визначення ефективності навчання, зокрема тренінгів? 6. Чи існує взаємозв’язок між формами проведення оцінки результативності та типами корпоративних культур? 7. У чому відмінність аудиту результатів змін в організації на трьох стадіях - когнітивній, поведінковий та підвищення ефективності? 8. Яка роль зворотнього зв’язку у процесі контролю та оцінка результатів проведення змін в організації? 9. Які форми зворотнього зв’язку є найбільш ефективними, на Вашу думку? 10. Які управлінські рішення повинні стати результатом проведених змін в організації? 11. Які рішення щодо зміни у структурі та системі контролю підсистеми управління змінами є необхідними для підвищення подальшої ефективності? Питання для обговорення: 1. Виконайте розрахунок калькуляції витрат на проведення певних змін у КНЕУ? 2. Сформуйте показники результативності функціонування підсистеми управління змінами. Завдання для роботи в аудиторії: Проведення тестування за темою 7. Групова робота з ситуаційною вправою «Контроль чи довіра?».
Тема 9. Характеристика процесу організаційного проектування підсистеми управління змінами. Контрольні запитання: 1. Охарактеризуйте основні принципи організаційного проектування. 2. Надайте загальну характеристику основних етапів процесу організаційного проектування. 3. Які особливості аналізу факторів зовнішнього та внутрішнього середовища, що впливають на систему управління знаннями? 4. Надайте порівняльну характеристику методів проведення організаційного аналізу. 5. Охарактеризуйте зміст основних етапів проведення організаційного аналізу. 6. Виокремте спільні та специфічні ознаки проектування нової системи управління та перепроектування діючої системи. 7. Яким чином впливають на вибір системи управління змінами одноразові, серійні та постійні організаційні перетворення? 8. Які зміни в організаційних структурах необхідні в процесі побудови підсистеми управління знаннями? 9. Деталізуйте параметри мережі змін: простір, діапазон, компетенції, швидкість. 10. Як зміняться внутрішні нормативні та організаційні документи для забезпечення процесу функціонування підсистеми управління знаннями. 11. Як відбувається оцінка ефективності системи управління знаннями? Питання для обговорення: 1. Сформуйте зміст та структуру організаційного проекту впровадження змін в КНЕУ. 2. Визначте виконавців проекту організаційних змін в КНЕУ. Які функції та посадові обов’язки реалізуються в процесі управління змінами? Завдання для роботи в аудиторії: Проведення тестування за темою 8. Групова робота з ситуаційною вправою «Успішні зміни».
Тема 10. Підсистема управління змінами як частина системи організаційного розвитку. Контрольні запитання: 1. Як проявляється принцип синергетики в організації? 2. Надайте основні характеристики та охарактеризуйте взаємозв’язок організаційного розвитку та розвитку організації. 3. Які умови організаційного розвитку, на Вашу думку, є першочерговими?. 4. Надайте характеристику спільних та відмінних складових стратегічного організаційного розвитку першого, другого та третього рівнів. 5. Сформуйте перелік формальних та «неформальних» складових комплексної стратегії стратегічного організаційного розвитку І, ІІ та ІІІ рівнів. 6. Які інструменти виконання комплексної стратегії стратегічного організаційного розвитку ви знаєте? 7. Наведіть приклади і варіанти організаційних рішень у побудові підсистеми управління стратегічним організаційним розвитком. 8. Які зміни організаційних структур управління можуть стати наслідком виконання стратегій стратегічного організаційного розвитку та змін певного типу Питання для обговорення: 1. Надайте критичний аналіз підходів до вітчизняного та закордонного досвіду організаційного розвитку. 2. Які перспективи у організаційного розвитку в Україні? Завдання для роботи в аудиторії: Проведення модулю за темами 6-10. Групова робота з ситуаційною вправою «Випереджаючи майбутнє».
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |