|
|||||||||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Поточний інструктажЗвернути увагу дітей: - під час роботи плоскогубці, кусачки тримати в „обхват”; - не тримати пальці між ручками інструментів; - різати ножем тільки від себе.
Інструкційна карта №1. Зарядка штепсельної вилки для переносних світильників
Інструкційна карта №2. Монтаж електричного патрона та вимикача
Заключний інструктаж - аналіз виконаної роботи VI. Підсумок уроку 6.1Рефлексія: Учитель просить кожного учня повідомити: 1. Чи досягнуті очікувані результати? 2.Що нового він навчився на уроці? 3. Де в майбутньому можна скористатися отриманими на цьому і попередньому уроках знаннями та уміннями? 6.2 Заключна частина: – виставлення оцінок за роботу на уроці; – домашнє завдання: вивчити теоретичний матеріал.
Технологія вирощування рослин Урок 28. Біологічні особливості столових коренеплодів (1 год.) Мета уроку: Засвоєння знань про біологічні особливості столових коренеплодів, їх основні види та сорти. Розвивати зорову пам'ять, увагу. Виховувати основи культури праці, повагу до роботи с/г працівників, старанність. Об’єкт навчальної праці: робоче місце учня. Обладнання. Зразки рослин та насіння коренеплодів (моркви, буряка), плакати з с/г виробництва та рослинництва. Тип уроку. Засвоєння нових знань.
Орієнтовний план проведення уроку І.Організаційна частина (5 хв.) ІІ. Актуалізація опорних знань та життєвого досвіду учнів (7 хв.) ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності (2 хв.) IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку (1 хв.) V. Вивчення нового матеріалу (15 хв.) VI. Практична робота (10 хв.) VIІ. Підсумок уроку (5 хв.) Хід уроку Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |