|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
VI. Практична робота. ЗавданняОзнайомитися із зразками насіння та коренеплодамиВступний інструктаж Завдання Ознайомитися із зразками насіння та коренеплодами. Учитель, застосовуючи метод ілюстрації, спільно з учнями, ілюструє зразки насіння та овочів. Заключний інструктаж Учитель просить дітей уважно переглянути отримані результати і коротко обговорити такі питання: 1. Як готовлять насіння столового буряка до посіву? 2. Як готовлять насіння моркви до посіву? 3. Яка різниця між посівами буряка й моркви? 4. Яке значення для харчування мають столові коренеплоди? 5. Які особливості будови коренеплодів? 6. Яких умов вимагають коренеплоди для росту й розвитку? 7. Які сорти буряка й моркви вирощують на вашій території? VII. Підсумок уроку. 7.1 Рефлексія (усвідомлення набутих знань, виконаної роботи) 1. Що нового ви дізналися на уроці? 2. Чи можна скористатись отриманими знаннями у повсякденному житті? Де, і за яких умов це може бути? 7.2 Заключна частина: – виставлення оцінок за роботу на уроці; – Домашнє завдання: запитайте у батьків, бабусь, сусідів які сорти коренеплодів вони висаджують на власних городах. Урок 29. Посадка та догляд за посівами столових коренеплодів (1 год.) Мета уроку: Засвоєння знань про технологію висівання коренеплодів. Формування знань про технологічний процес висаджування коренеплодів та догляд за посівами. Розвивати в учнів увагу, логічне мислення. Виховувати культуру праці, працелюбність, акуратність. Об’єкт навчальної праці: інформаційні джерела з техніки та технології сільського виробництва. Дидактичні матеріали. журнали, зразки рослин та насіння коренеплодів (моркви, буряка), плакати з с/г виробництва та рослинництва, моделі агротехнічного обладнання. Тип уроку. Комбінований.
Орієнтовний план проведення уроку І.Організаційна частина (2 хв.) ІІ. Повторення раніше вивченого матеріалу (5 хв.) ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності (3 хв.) IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку (2 хв.) V. Вивчення нового матеріалу (9 хв.) VI. Практична робота (19 хв.) VII. Підсумок уроку(5 хв.)
Хід уроку І.Організаційна частина. – Перевірка присутніх; – Призначення чергових. ІІ. Актуалізація опорних знань (метод бесіди): 1.Як ви розумієте слово „коренеплід”? 2.3.Де використовуються коренеплоди? 3.Чому ми повинні вживати овочі? 4.Назвіть сорти які вирощують на нашій території ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності. Для того щоб виростити сільськогосподарську продукцію необхідно мати відповідні знання, уміння. На попередньому уроці ми з вами вже ознайомились з поняттями, які стануть першими кроками у вирощуванні коренеплодів. Так, ми з’ясували, що таке коренеплоди, для чого ми повинні вживати коренеплоди регулярно, як правильно готувати насіння до висадження. Наступними кроками у цій справі буде пошук інформації у літературних джерелах з техніки догляду за рослинами. Яка нам необхідна інформація, щоб виростити овочі на власній городині? Як її віднайти – відповідь на ці запитання є метою нашого уроку. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |