|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Методика визначення коефіцієнта інтелекту та його впливу на професіогенез
Запропоновано комплекс методів і методик дослідження інтелектуальних процесів. Обґрунтовано вибір основних методів психодіагностичного вивчення. Описуються переваги методик та критерії діагностики. Вказується вибірка емпіричного вивчення, критерії її комплектування, експериментальна база дослідження. Аналіз результатів констатувального експерименту Висвітлено результати діагностичних методик, які подані в таблицях, графіках та діаграмах. Згідно вибору стратегії пояснення отриманих даних здійснена кількісна (у відсотках) і якісна оцінка результатів від загального до конкретного. Детально пояснено результати дослідження. Здійснена порівняльна характеристика індивідуальних та групових результатів. Встановлена кореляція між факторами, які досліджуються. ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ Стисло і лаконічно подано основні результати дослідження відповідно до завдань та етапів дослідження, про які описується у розділах та відповідних їм параграфах. Зазначається доведеність гіпотези.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Подано перелік моногафічних джерел, підручників, журнальних статтей, інтернет-ресурсів.
Додатки Додаток А.
Запропоновано інструкції і бланки психодіагностичних методик, їх текстова частина, таблиці, графіки, стимульний матеріал.
Додаток Ж Зразок оформлення списку У даному експериментальному дослідженні рівня розвитку здібностей дітей шкільного віку ми апробували такі методики: 1. Тест-анкета для батьків запропонована А. Хааном і Г. Кафом. 2. Тест для батьків «не проґав вундеркінда». 3. Питальник Д. Льюіса. Методика тестування поділена на 3 етапи: а) вибір тесту (зумовлений метою тестування та ступенем достовірності і надійності тесту); б) його проведення (обумовлюється інструкцією до тесту); в) інтерпретація результатів (визначається системою теоретичних припущень відносно предмету тестування). За функціональною ознакою призначення тестів щодо предмету дослідження розрізняють: ü тести інтелекту; ü тести креативності; ü тести досягнень; ü критеріально орієнтовані; ü особистісні тести.
Додаток З Зразок оформлення рисунка
В структурі психологічної готовності до професійної діяльності різні науковці виділяють наступні компоненти: мотиваційний, орієнтовний, операційний, вольовий, оцінний, когнітивний, особистісний, психологічний, професійний та інші.
Рис. 1.3. Компоненти психологічної готовності до діяльності за А. А. Ростуновим
А.А. Ростунов визначив, що психологічна готовність студентів до трудової діяльності містить у собі такі компоненти: спрямованість особистості; досвід, знання, навички; набір задатків та здібностей.
.
Додаток К Зразок оформлення таблиці Таблиця 2.1. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |