|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Функції ревізійного апарату ДКРС. Права, обов’язки і відповідальність ревізорів
Основні функції ДКРС такі, що ГоловКРУ України на місцях: !)організовують роботу контрольно-ревізійних підрозділів у КРИМу, областях, м. Києві, та Севастополі, узагальнюють наслідки ревізій та перевірок, повідомляють органи виконавчої влади; 2) проводять ревізії та перевірки фінансово-господарської діяльності, стану збереження та використання коштів, матеріальних цінностей в міністерствах. Відомствах. Державних комітетах та інших органах виконавчої влади, у бюджетних установах, а також підприємствах і організаціях, які отримують кошти із держбюджету. 3) проводять ревізії та перевірки правильності витрачання і збереження валютних коштів; 4) здійснюють контроль за усуненням недоліків і порушень, виявлених попередніми ревізіями і перевірками; 5) розробляють інструктивні акти щодо проведення перевірок. Крім цього, органи КРС розглядають листи, скарги, заяви громадян про факти порушень законодавства та зловживання. Права ревізорів: · ревізувати й перевіряти грошові та бухгалтерські документи, звіти, кошториси, проводити перевірки фактичної наявності цінностей. · Мати безперешкодний доступ на склади, сховища, виробничі приміщення для їх обстеження. · Залучати кваліфікованих працівників для проведення обмірів, контрольних запусків сировини. · Вимагати від керівників об’єктів, що ревізуються проводити інвентаризацію основних засобів, тмц, грошей, розрахунків. · Одержувати від необхідну документацію, копії документів, довідки тощо. · Одержувати від службових осіб письмові пояснення. · Стягувати в дохід держави кошти підприємств, отримані за незаконними угодами, та з порушенням чинного законодавства. · Накладати на керівників та інших службових осіб адміністративні стягнення. · Застосовувати до підприємств фінансові санкції, передбачені у п.7 ст. 11 ЗУ «Про державну податкову службу в Україні»
Обов’язки ревізорів: · Суворо дотримуватися Конституції України, законів України. · У випадках виявлених зловживань передавати правоохоронним органам матеріали ревізії і повідомляти державним органам. · Вилучати документи, у зв’язку із їх підробкою або виявлених порушень. Вилучені документи зберігаються до кінця ревізії. Ревізори повинні дотримуватися службової та комерційної таємниці. · Доповідати керівництву підконтрольного підприємства про результати ревізії. · Перевіряти повноту та своєчасність виконання рекомендацій попередньої ревізії.
Ревізор несе відповідальність: · за своєчасність та належну якість проведення ревізії. · Об’єктивність викладення її результатів. · Повне або часткове приховування виявлених порушень і зловживань або заниження показників. · За правильність і обґрунтованість висновків ревізії. · За використання службового становища в корисних цілях. · Передчасне розголошення результатів ревізії.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |