|
||||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Склад і організація Повітряних СилАвіаційна база - основна військова частина, призначена для аеродромно-технічного, радіотехнічного та тилового забезпечення бойових дій авіаційних полків, що базуються на ній, або які здійснили маневр з інших аеродромів базування авіації. На авіаційній базі утримуються необхідні інженерно-технічні та матеріальні запаси для забезпечення маневру авіаційних полків та виконання ними завдання за призначенням. Організаційно-штатна структура авіаційної бази повинна бути здатною забезпечити ведення бойових дій 2-3 авіаційних полків. Авіаційна бригада- тактична авіаційна частина, яка виконує завдання у складі авіаційних об'єднань, груп або самостійно. Авіаційна бригада складається з декількох авіаційних ескадрилій.
Авіаційний полк - тактична авіаційна частина, яка виконує завдання у складі авіаційних об'єднань, груп або самостійно. Авіаційний полк складається з декількох авіаційних ескадрилій. Авіаційна ескадрилья - основний тактичний підрозділ. Виконує завдання у складі авіаційного полку і самостійно. Виходячи з призначення, характеру визначених завдань, льотно-технічних даних (ЛТД),озброєння літаків – ІІовітряні Сили України поділяються на роди авіації: -бомбардувальну авіацію (БА), на озброєнні якої знаходяться літаки Су-24, різних модифікацій; -штурмову авіацію (ША), на озброєнні якої є літак Су-25; -винищувальну авіацію (ВА) на озброєнні якої є МІГ-29, Су-27; -розвідувальну авіацію (РА), на озброєнні якої є, Су-24МР; -транспортну авіацію (Тр.А) на озброєнні якої літаки Ан-26, Іл-76; -спеціальної авіації (Сп.А), на озброєнні якої літаки ІЛ-78Т, Су-24МП, та інші. У складі інших видів Збройних Сил України є авіаційні підрозділи і частини, що входять у склад таких родів військ (сил): у СВ армійська авіація, у ВМС - морська авіація.
САМОСТІЙНА РОБОТА: - Повітряне командування «Захід».
- Повітряне командування «Центр».
- 31 окремий полк керування й зв'язки
- Повітряне командування «Південь».
-43 окремий полк зв'язку й керування (Одеса)
САМОСТІЙНА РОБОТА: Тактика - (з грецької- мистецтво побудови військ) теорія і практика підготовки і ведення бою підрозділами, частинами і з'єднаннями усіх родів і видів Збройних Сил. Кожен вид Збройних Сил і рід військ виходячи з їх особливостей, поряд з загальновійськовою тактикою бою має і свою тактику. Тактика ВПС - це наука про закони, принципи, прийоми і способи ведення бойових дій авіаційними з'єднаннями, частинами і підрозділами. Вона включає в себе тактику родів авіації: бомбардувальної, штурмової, винищувальної, розвідувальної, транспортної, спеціальної. Тактика кожного роду ВПС розробляється на основі загальних для них положень тактики, базується на принципах загальної тактики з урахуванням призначення, особливостей, озброєння. Військове мистецтво: -це теорія і практика підготовки і ведення війни в цілому, операції і бою окремо; -це військова майстерність використання сил і засобів для досягнення перемоги; -це мистецтво військових начальників і усіх воїнів у розгромі ворога. Військове мистецтво включає: Стратегія вища область військового мистецтва, що охоплює питання планування і ведення стратегічних операцій, компаній і війни в цілому. Оперативне мистецтво теорія і практика підготовки і ведення сумісних і самостійних операцій оперативними об'єднаннями видів ВПС на різних ТВД. Заняття 1.2. Організаційна структура частині підрозділів авіації ПС. Авіаційна бригада складається з управління і трьох-чотирьох авіаційних ескадрилій,батальйону зв’язку і частин забезпечення. Управління бригади включає: • командування /командир, заступники командира і ін./; • штаб; • служби /метеослужба, мед служба, ПДС і ін/ -Авіаційна ескадрилья - основний фактичний підрозділ: -Авіаційний ланцюг / загін / - тактичний авіаційний підрозділ.Ланцюг, як правило, складається з чотирьох літаків складу, загін – трьох.Ланцюг складається з пар, загін з екіпажів. -Пара - первинний тактико-вогневий авіаційний підрозділ /авіаційна тактична одиниця/. Пара складається з двох екіпажів літаків і діє в складі ланцюга (загону) або самостійно, виконує окремі задачі поведенню повітряної розвідки, знешкодження одиночних літаків противника в повітрі або морських по одиночних цілей. -Екіпаж - бойова одиниця літаку. Як показав досвід бойових дій авіації в війнах і військових конфліктах, висока ефективність авіаційних частин здебільшого визначаються ефективністю і якістю їх тилового забезпечення. Тому для рішення задач тилового і за службами тилу технічного забезпечення авіаційних частин, а також для рішення задач, щодо маскування, захисту аеродромів і об’єктів на ньому від ЗМУ, їх охорони і оборони, авіаційним частинам підпорядковуються авіаційно-технічні частини, одною з яких є окремий батальйон аеродромно-технічного забезпечення /обатз/. Обатз - призначений для безпосереднього тилового і за службами тилу технічного забезпечення авіаційного полку на одному-двох аеродромах.
У відповідності з призначенням на обатзпокладаються подальші основні задачі: • утримання аеродромів і споруд на них в постійній експлуатаційній готовності (льотного поля, аеродромних споруд і доріг, під’їзних шляхів до аеродрому та інше); • своєчасне і безперебійне забезпечення матеріальними засобами авіаційних частин /харчі, ПММ, боєприпаси, запасні частини і т. д./; • пере візка наземних ешелонів авіаційних підрозділів та частин автомобільним транспортом при їх перебазуванні; • аеродромно-технічне забезпечення підготовки літаків до польотів /забезпечення ПММ, автотранспортом і інше./; • забезпечення харчуванням і лазньо - пральне обслуговуванняо собового складу, • утримання в експлуатаційній готовності, ремонт і евакуація техніки батальйону, • евакуація поранених і хворих, надання їм медичної допомоги, проведення санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів і ветеринарно-санітарного нагляду, • проведення заходів щодо охороні навколишнього середовища; • участь в плануванні і проведенні заходів з хімічного забезпечення, охороні, обороні і маскуванню аеродрому і об’єктів на ньому. Організаційно окремий батальон аеродромно-технічного забезпечення ( обатз ) входитьв склад авіаційної бригади, і підпорядковується їй в питаннях забезпечення життєдіяльності бригади.
Окремий батальон аеродромно-технічного забезпечення складається з • управління; • основних підрозділів; • підрозділів забезпечення. Управління включає: командування, штаб і служби. Службами батальону є: -інженерно-аеродромна; -медична; -хімічна; -маскувальна і мінопідривна; -авіаційно-технічна; -авіаційного озброєння; -паливних і мастильних матеріалів; -автомобільна і електрогазова; -продовольча; -майнова; -фінансова;
Основними підрозділами є: • аеродромно-експлуатаціина рота; • технічні роти; • рота охорони; • група газо- забезпечення. До підрозділів забезпечення відносяться: взвод хімічного захисту, ТЕЧ, медичний пункт с лазаретом, клуб, хоз. команда, їдальні,льотна інженерно-технічна та сержантського і рядового складу, хлібопекарня, команда протипожежного захисту і рятувальних робіт, склади АТТ, авіаційно-ракетного озброєння і боєприпасів, авіаційного палива, технічного майна та інші.
Крім обатз життєдіяльність авіаполку на аеродромі забезпечує окремий батальйон зв’язку і радіотехнічного забезпечення / обз РТЗ /. Обз РТЗ - це окрема частина, яка входить в склад авіаційної дивізії. Вона підпорядкована командиру дивізії /корпусу/, а в оперативному відношенні - командиру авіаполку, якому вона придана В спеціальному відношенні обз РТЗ підкоряється начальнику зв’язку і РТЗ польотів авіаційної дивізії /корпусу/. Основні задачі обз РТЗ -підтримка безперервного зв’язку командира і штабу авіабригади з вищестоящими штабами, підпорядкованими підрозділами, взаємодіючими частинами і підрозділами; -забезпечення надійного радіозв’язку ПУ аб з літаками в повітрі; -забезпечення КП даними про повітряну, радіаційну і метеорологічну обстановку, -радіолокаційне забезпечення польотів авіаполку в ПМУ, СМУ, вдень і вночі, наведення літаків на ціль, контроль за польотами; -РТЗ управління авіацією, літаководіння, цілевказанні, взаємного розпізнавання, зльоту і посадки літаків, контролю і регулювання польотів. Організаційно обз РТЗскладається з управління; • основних підрозділів; • підрозділів обслуговування. Управління включає: командування, штаб і служби. Основними підрозділами є: • 2 роти /основного і запасного аеродромів/; • вузол зв’язку і РТЗ аеродрому. • Передавальний і приймальний центри.
Рота складається з: радіо взводу, взводу зв’язку і ЗАС, взводу РТЗ, групи радіотехнічної системи ближньої навігації (РСБН) і посадочно -радіомаячної групи (ПРГ), групи радіолокаційної системи посадки (РСП), інших відділень і груп. Вузол зв’язку і РТЗ включає: групу радіозв"язку і об’єктивного контролю /РС і ОКУ, прийомно-передаючий центр /ППцентр/, телефоно-телетрафну станцію ЛТ стани, інш. відділення і групи. ЗАВДАННЯ! Намалювати схеми організаційних структур авіаційної бригади, ОБАТЗ, ОБЗ РТЗ. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.01 сек.) |