|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Назвати основні елементи аеродрому1.Злітно посадочна смуга.2.Бокові смуги безпеки. 3.Кінцеві смуги безпеки.. 4.Смуги повітряних підходів. 5.Місця стоянок літаків. 6.Дорожки для руління. 7.КП і КДП. 8.Приміщення інженерно-технічної служби. 9.Склад ПММ. 10.Склад боєприпасів. 11.Приймальний радіоцентр. 12.Передаючій радіоцентр. 13.Площина розвантаження.. 14.Казарми. 15..Житлові приміщення. САМОСТІЙНА РОБОТА: Кількість споруд для забезпечення експлуатації АТ залежить від умов базування, завдань, які вирішуються, та типу авіаційної техніки, що знаходиться на озброєнні частини. Стоянка літаків підрозділу має бути обладнана необхідними спорудами та засобами, які забезпечують зберігання та збереження АТ і виконання робіт
На стоянці авіаційного підрозділу мають бути передбачені місця для розташування засобів наземного обслуговування, зберігання майна групового використання, окремі ємності для збирання відстою пального та відпрацьованого масла, ящики для збирання використаного ганчір'я, місця для паління. Для перевірки роботи авіаційних двигунів на максимальних та форсажних режимах на стоянках літаків підрозділів та ТЕЧ частини обладнуються майданчики зі штучним покриттям із розрахунку не менше, ніж один на кожний підрозділ.
Майданчики для опробування двигунів обладнуються пристроями для додаткового кріплення літаків, підпорами під колодки, пристроями для спрямування потоку газів, засобами пожежегасіння.
У ТЕЧ частини майданчик для опробування двигунів повинен під час будівництва обладнуватись стаціонарною будівлею для лабораторії інструментального контролю, джерелом живлення, яке забезпечує запуск двигуна та перевірку обладнання літака під струмом.
До стоянки літаків прокладаються руліжні доріжки та під'їзні шляхи, які забезпечують безпечне руління та буксирування літаків, а також під'їзд засобів наземного обслуговування.
В разі розміщення літаків на групових стоянках (позиціях підготовки літаків) інтервали між кінцевими обтічниками крил літаків, що стоять поруч, мають бути: для літаків з одним авіаційним двигуном — не менше 2 м; для літаків з двома авіаційними двигунами — не менше 3 м; для літаків з чотирма авіаційними двигунами — не менше 5 м.
Для літаків зі змінною стрілуватістю крила, інтервали визначаються при мінімальному куті стрілуватості. Інтервали між осями гвинтів вертольотів повинні бути не менше, ніж два діаметри несучого гвинта.
Стоянка літаків (укриття) обладнується: -пристроями для заземлення літаків; -місцями для розміщення знімного обладнання; -робочими місцями для ІТС; -засобами централізованого забезпечення електроенергією, заправлення пальним та заряджання стисненими газами; -засобами пожежегасіння; -місцями для розміщення ЗНО СЗ; -спеціальним майданчиком для розміщення АЗУ.
Єдиний для частини порядок розміщення обладнання в укриттях і на місцях стоянок літаків встановлює заступник командира частини з озброєння, виходячи з вимог високої бойової готовності та забезпечення заходів безпеки. Порядок розміщення та зберігання комплектів АЗУ, піротехнічних засобів та пристроїв, засобів РЕБ, що витрачаються, визначає командир частини.
Знімне обладнання зберігається у спеціальних контейнерах або приміщеннях обслуг обслуговування. На випадок стихійного лиха начальником гарнізону на аеродромах визначаються зони безпеки для розміщення особового складу, АТ і засобів наземного обслуговування. Відкриті стоянки легких літаків і вертольотів обладнуються необхідними пристроями для швартування, які забезпечують безпеку АТ під час виникнення небезпечних стихійних явищ природи. Швартування легких літаків і вертольотів виконується після закінчення робіт на АТ незалежно від погодних умов.
Підтримання в готовності до використання та ремонт стоянок літаків і споруд на аеродромі здійснює АТЧ.
Підготовку до використання, роботи з технічного обслуговування та ремонту засобів ЦЗП, зарядження стисненими газами та постачання електроенергії на аеродромі виконують спеціалісти АТЧ, на яких покладається відповідальність за підтримання його в постійній готовності до роботи.
Відповідальність за правильність використання за призначенням укриттів, споруд та здачу їх під охорону, збереження спеціального обладнання, Заняття 6.2. Охорона та оборона аеродромів.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |