|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Ендотелій судин забезпечує рідкий стан крові. Завдяки якій функції?А. виділення протеолітичних ферментів. *В. продукція тканинного активатору профібринолізу. С. вироблення гепарину. D. сприяє спазму судини. Е. продукція ангіотензину І.
765. У хворого після оперативного втручання на підшлунковій залозі виник геморагічний синдром з порушенням зсідання крові. Розвиток цього ускладнення пояснюється: A. Недостатнім утворенням фактору Хагемана. B. Збільшенням кількості тромбоцитів. *C. Активацією фібринолітичної системи. D. Активацією протромбіназного комплексу. E. Активацією судинно-тромбоцитарного гемостазу.
Фібриноліз – це розщеплення фібрину. Коли починається цей процес? A. Одночасно з необоротною агрегацією тромбоцитів. B. Одночасно з утворенням тромбу. C. При перетворенні фібриногену на фібрин. *D. Одночасно з ретракцією згустка. E. Після ретракції згустка.
Фібриноліз – це розщеплення фібрину. Коли починається цей процес? A. Одночасно з порушенням цілісності судинної стінки. B. Одночасно з утворенням тромбіназного комплексу. C. Після ущільнення тромба. *D. Одночасно з ретракцією згустка. E. Після спазму судини.
773. У звичайних умовах кров у судинному руслі знаходиться у рідкому стані. Це забезпечується: А. Гладкою поверхнею ендотелію судин. В. Наявністю на стінці судин тонкого шару фібрину. С. Синтезом ендотеліоцитами простацикліну. D. Однаковим зарядом стінки судин та формених елементів крові. *Е. Усіма перерахованими факторами.
Після вживання курсу антибіотиків у хворого порушилися процеси зсідання крові. З чим це пов’язано. *A. З недостатнім синтезом вітаміну К. B. Із зменшенням вмісту кальцію в крові. C. З недостатнім синтезом вітаміну С. D. Із збільшенням вмісту кальцію в крові. E. З недостатнім синтезом фактора XII.
Фібриноліз – це розщеплення фібрину. Де спостерігається процес фібринолізу? А. Після пологів у плаценті. В. В ушкодженій судині. *С. У неушкодженій судині. D. У лабораторних умовах (кров взята на дослідження в пробірку без антикоагулянтів). E. При “консервуванні” крові.
Фібриноліз – це розщеплення фібрину. Де спостерігається процес фібринолізу у здорових людей? А. У тромбоцитах. В. В еритроцитах. *С. У неушкодженій судині. D. У макрофагах. E. У лейкоцитах.
Розрізняють два механізми активації плазміногену. Чим запускається внутрішній механізм активації плазміногену? A. Кініноген. B. Прекалікреїн. C. Іони кальцію. D. ХІІ фактор. *E. ХІІа фактор.
783. Гепарин, як антикоагулянт, безпосередньо на фактори зсідання крові не діє, а впливає на виникнення з їх участю коплексів з таким білком плазми крові як: A. Альбумін. B. Фібриноген. C. Протромбін. *D. Антитромбін III. E. Конвертин. Е. до 30 днів.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |