|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Який біль вважається вторинним згідно сучасних уявлень про його механізми і класифікацію?А. гострий біль; В. ранній біль; С. ранній локалізований біль; *D. пізній біль; E. рефлекторний біль.
Згідно сучасній класифікації болю виділяють ранній біль. Яке значення має цей біль для організму? *А. потрібен для виявлення ЦНС походження болю і знешкодження ноцицептивного впливу; В. потрібен для виявлення ЦНС походження болю; С. потрібен для стимуляції ЦНС з метою знешкодження антиноцицептивного впливу; D. потрібен для орієнтації організму у навколишній ситуації; E. потрібен, як початкова стадія пізнього болю.
Згідно сучасній класифікації болю виділяють пізній біль. Яке значення має цей біль для організму? А. потрібен для первинного виявлення і знешкодження ноцицептивного впливу; В. потрібен для приховування походження болю; С. потрібен для стимуляції ЦНС з метою знешкодження ноцицептивного впливу; D. потрібен для орієнтації організму у навколишній ситуації; *E. потрібен, як продовження раннього болю.
Згідно сучасній класифікації болю виділяють вісцеральний біль. Чим характеризується цей біль в організмі? *А. часто дифузний, тупий, погано локалізований і має здатність до іррадіації в інші ділянки; В. часто локалізований і не має здатності до іррадіації в інші ділянки; С. часто дифузний, гострий; D. добре локалізований і має здатність до іррадіації в інші ділянки; E. часто локалізований, короткочасний, гострий біль.
Прикладом якого болю може бути біль, що виникає при виразковій хворобі шлунка або дванадцятипалої кишки? *А. вісцеральний; В. поверхневий; С ранній; D. зовнішній; E. дистальний.
За класифікацією болю виділяють больові відчуття, які спричинені ноцицептивними подразненнями внутрішніх органів і локалізуються в органах та окремих ділянках тіла. Вкажіть назву такого болю. *А. рефлекторний; В. поверхневий; С ранній; D. зовнішній; E. дистальний.
До якого виду болю відносяться больові відчуття, що виникають при захворюванні серця і локалізуються у лівій руці або лівій лопатці? А. дистальний В. поверхневий С ранній D. зовнішній *E. рефлекторний
Яку назву мають ділянки шкіри особливо чутливі до болю, що появляються паралельно з захворюванням того чи іншого органу? *А. зони підвищеної шкірної чутливості; В. зони гeперстезії; С зони гіпоалгезії; D. зони гіподинамії; E. зони гіпердинамії.
Яку назву має біль, який виникає внаслідок конвергенції імпульсів від рецепторів ураженого органу й інших частин тіла? *А. гіпералгезія шкіри, підшкірної основи та м’язів у зонах Захар’їна - Геда; В. ранній біль; С. гіпоалгезія шкіри, підшкірної основи та м’язів у зонах Захар’їна - Геда; D. рефлекторний біль; E. локалізований біль.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |