|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тестові завдання ІЗ ЗАЛІКОВОГО 10 страницаА - 60-90 уд за хвилину. В - 16-20 уд за хвилину. С - 120-140 уд за хвилину. D - 135-155 уд за хвилину. Е - 160-180 уд за хвилину
813. Відомо, що з віком у зв'язку із структурними змінами в організмі зростає величина артеріального тиску. Яка можлива причина цього зростання? А - зменшення в’язкості крові В - збільшення чутливості β-адренорецепторів. С - збільшення скоротливої активності лівого шлуночка. D - збільшення об'єму циркулюючої крові. Е - зниження еластичності стінок артерій.
814. Відомо, що у новонароджених дещо вищий венозний тиск у порівнянні з дорослими. Ц пояснюється іншим співвідношенням між діаметром артерій і вен у дітей. Яке співвідношення артерій і вен у новонароджених? А - 1:1. В - 1:2. С - 1:3. D - 2:3. Е - 3:2.
815. При проведення медичного огляду в юнака 17 років встановлено збільшення артеріального тиску, хоча при попередніх оглядах його величина завжди знаходилася в межах норми. Це вказувало на розвиток "юнацької гіпертензії". Яка можлива причина гіпертензії? А - Невідповідність між діаметром артерій і діаметром вен. В - Невідповідність між діаметром артерій і об'ємом циркулюючої крові. С - Невідповідність між діаметром артерій і величиною ударного об'єму. D - Невідповідність між кінцево-діастолічним об'ємом і величиною ударного об'єму. Е - Невідповідність між кінцево-діастолічним об'ємом і систолічним об'ємом.
816. Яка частота серцевих скорочень у новонароджених? А) 120-140 уд/хв; B) 120-125 уд/хв; C) 85-100 уд/хв; D) 90 уд/хв; E) 115 уд/хв.
817. Від чого залежить частота серцевих скорочень плода? A - автоматизму водія ритму; B - пучка Гіса; C - волокон Пуркін’є; D - волокон Бахмана і Тореля; E - пучків Кента, Джеймса і Махейма.
818. Який систолічний артеріальний тиск (мм рт.ст.) у дітей віком 7-9 років? A - 80-100; B - 110-120; C - 60-80; D - 90; E - 130.
819. Яка частота серцевих скорочень у дітей віком 5-7 років? A - 85-100 уд/хв; B - 120-140 уд/хв; C - 90 уд/хв; D - 60 уд/хв; E - 150 уд/хв.
820. Яка частота серцевих скорочень у дітей віком 2-4 роки? A - 100-115 уд/хв; B - 120-140 уд/хв; C - 90 уд/хв; D - 60 уд/хв; E - 150 уд/хв.
821. Яка частота серцевих скорочень у дорослих та підлітків? A - 60-90 уд/хв; B - 120-125 уд/хв; C - 85-100 уд/хв; D - 50 уд/хв; E - 115 уд/хв.
822. Який систолічний артеріальний тиск (мм рт.ст.) у новонароджених? A - 65-80; B - 110-120; C - 70-85; D - 90; E - 130.
823. Яка величина систолічного артеріального тиску (мм рт.ст.) у дорослих? (ст.20 дов.) A - не вище 139; B - не вище 149; C - не вище 129; D - не вище 119; E - не вище 99.
824. Який хвилинний об’єм крові у новонароджених? A - 0,30-0,35 л; B - 1,80-2,37 л; C - 4,0-6,5 л; D - 2,0-2,5 л; E -1,0-1,5 л.
825. Який хвилинний об’єм крові у дітей віком 1-5 років? A - 1,25-1,80 л; B - 1,80-2,37 л; C - 4,0-6,5 л; D - 2,0-2,5 л; E - 1,0-1,5 л.
826 Яка величина систолічного артеріального тиску (мм рт.ст.) у дорослих? (ст.20 дов.) A - не нижче139 B - не вище 119; C - не вище 159; D - не вище 129; E - не вище 99.
827. Який хвилинний об’єм крові у дорослих? A - 4,0-6,5 л; B - 1,80-2,37 л; C - 3,0-5,5 л; D - 2,0-2,5 л; E - 1,0-1,5 л.
828. У скільки разів збільшується маса лівого шлуночка за весь період дитинства? A - 2,5 B - 1,5 C - 1 D - 0,5 E - 3,5
829. Під час реєстрації електрограми одинокого м'язового волокна, вектор диполя направлений в бік позитивного електрода відведення. Яким буде напрямок зубця на електрограмі у цьому випадку? A - Позитивний; B - Негативний; C - Двофазний; D - Реєструється ізолінія. Е – Під кутом 60 0
830. Під час реєстрації електрограми одинокого м'язового волокна, вектор диполя направлений в бік негативного електрода відведення. Яким буде напрямок зубця на електрограмі у цьому випадку? A - Позитивний; B - Негативний; C - Двофазний; D - Реєструється ізолінія. Е – Під кутом 100 0
831. Під час реєстрації електрограми одинокого м'язового волокна, вектор диполя направлений перпендикулярно до електрода відведення. Яким буде напрямок зубця на електрограмі у цьому випадку? A - Позитивний; B - Негативний; C - Двофазний; D - Реєструється ізолінія. Е – Під кутом 45 0
832. Відомо, що поширення хвилі деполяризації по передсердях реєструється на ЕКГ у вигляді зубця Р. Яка його частина відповідає деполяризації лівого і правого передсердя? A - Зубець Р відображає тільки збудження правого передсердя; B - Висхідний відрізок характеризує деполяризацію правого, а низхідний - лівого; C - Висхідний відрізок характеризує деполяризацію лівого, низхідний - правого; D - Зубець Р відображає збудження лівого передсердя і перегородки. Е – Висхідний відрізок характеризує деполяризацію базальних відділів передсердь, а низхідний – апікальних.
833. Відомо, що комплекс QRS відображає процес поширення хвилі деполяризації по правому і лівому шлуночках. Збудження якої ділянки шлуночків характеризує зубець Q? A - Верхньої і середньої третин міжшлуночкової перегородки; B - Середньої і нижньої третин міжшлуночкової перегородки; C - Верхньої третини міжшлуночкової перегородки; D – Бокових і базальних відділів серця; Е – Базальних відділів шлуночків.
834. Відомо, що комплекс QRS відображає процес поширення хвилі деполяризації по правому і лівому шлуночках. Збудження якої ділянки шлуночків характеризує зубець R? A - Верхньої і середньої третин міжшлуночкової перегородки; B - Нижньої третини міжшлуночкової перегородки; C - Верхньої третини міжшлуночкової перегородки; D - Базальних відділів серця; Е - Бокових стінок серця.
835. Відомо, що комплекс QRS відображає процес поширення хвилі деполяризації по правому і лівому шлуночках. Збудження якої ділянки шлуночків характеризує зубець S? A - Верхньої і середньої третин міжшлуночкової перегородки; B - Нижньої третини міжшлуночкової перегородки; C - Верхівки серця і нижньої третини міжшлуночкової перегородки; D - Базальних відділів серця і верхньої третини міжшлуночкової перегородки; Е - Бокових стінок серця.
836. Який напрямок має поширення хвилі реполяризації в стінці міокарда шлуночків? A - Від епікарда до ендокарда; B - Від ендокарда до епікарда; C - По ходу ендокардіальних шарів; D – По ходу епікардіальних шарів; Е - Від бокових стінок серця до верхівки.
837. Який зубець відображає процес реполяризації передсердь? A - Зубець Р; B - Зубець R; C - Зубець S; D - Зубець T; Е - Не реєструється.
838. Який зубець відображає процес реполяризації шлуночків? A - Зубець R; B - Зубець Q; C - Зубець Р; D - Зубець T; Е - Не реєструється.
839. В якій площині реєструється різниця потенціалів під час запису ЕКГ у стандартних відведеннях? A - Фронтальній; B - Сагітальній і горизонтальній; C - Горизонтальній; D - Вертикальній і горизонтальній; E - Фронтальній і сагітальній.
840. В якій площині реєструється різниця потенціалів під час запису ЕКГ у підсилених відведеннях? A - Вертикальній; B - Сагітальній; C - Фронтальній; D - Вертикальній і горизонтальній; E - Фронтальній і сагітальній.
841. В якій площині реєструється різниця потенціалів під час запису ЕКГ у грудних відведеннях? A - Фронтальній і вертикальній; B - Сагітальній; C - Вертикальній і горизонтальній; D - Горизонтальній; E - Фронтальній і сагітальній.
842. Під час реєстрації ЕКГ у відведенні V1, пацієнту було встановлено активний електрод у ІІ міжребер'ї зліва від грудини. А де, згідно правил повен бути розміщений електрод в даному випадку? A - У ІІ міжребер'ї вправо від грудини; B - У ІV міжребер'ї вправо від грудини; C - У ІІ міжребер'ї зліва від грудини; D - У V міжребер'ї по лівій середньо ключичній лінії; E - У VІ міжребер'ї по лівій передній аксілярній лінії.
843. Під час реєстрації ЕКГ у відведенні V2, пацієнту було встановлено активний електрод у ІІІ міжребер'ї зліва від грудини. А де, згідно правил, повен бути розміщений електрод в даному випадку? A - У ІІІ міжребер'ї вправо від грудини; B - У ІІ міжребер'ї вправо від грудини; C - У ІV міжребер'ї зліва від грудини; D - У VІ міжребер'ї по лівій середньо ключичній лінії; E - У V міжребер'ї по лівій середній аксілярній лінії.
844. Під час реєстрації ЕКГ у відведенні V4, пацієнту було встановлено активний електрод у ІV міжребер'ї по лівій парастернальній лінії. А де, згідно правил, повен бути розміщений електрод в даному випадку? A - V міжребер'ї по лівій середній аксілярній лінії; B - У ІІ міжребер'ї зліва від грудини; C - У ІV міжребер'ї вправо від грудини; D - У VІ міжребер'ї по лівій середньо-ключичній лінії; E - У V міжребер'ї по лівій середньо-ключичній лінії.
845. Під час реєстрації ЕКГ у відведенні V5, пацієнту було встановлено активний електрод у місці кріплення V ребра до грудини зліва. А де, згідно правил, повен бути розміщений електрод в даному випадку? A - У місці кріплення правого ІV ребра до грудини; B - У ІV міжребер'ї вправо від грудини; C - У ІІ міжребер'ї зліва від грудини; D - У V міжребер'ї по лівій середньо ключичній лінії; E - У V міжребер'ї по лівій передній аксілярній лінії.
846. Під час реєстрації ЕКГ у відведенні V6, пацієнту було встановлено активний електрод у місці кріплення ІV ребра до грудини зліва. А де, згідно правил повен бути розміщений електрод в даному випадку? A - У V міжребер'ї по лівій середній аксілярній лінії; B - У VІ міжребер'ї по лівій передній аксілярній лінії; C - У ІV міжребер'ї зліва від грудини; D - У V міжребер'ї по лівій середньо ключичній лінії; E - У місці кріплення лівого V ребра до грудини.
847. Під час реєстрації ЕКГ у відведенні V3, пацієнту було встановлено активний електрод у місці кріплення ІV ребра до грудини зліва. А де, згідно правил, повен бути розміщений електрод в даному випадку? A - У місці кріплення правого ІV ребра до грудини; B - У місці кріплення ІV ребра до грудини зліва; C - У ІV міжребер'ї зліва від грудини; D - У VІ міжребер'ї по лівій середньо ключичній лінії; E - У V міжребер'ї по лівій передній аксілярній лінії.
848. Перед тим, як провести реєстрацію ЕКГ, потрібно записати калібрувальний сигнал. Яка величина стандартного калібрувального сигналу використовується в електрокардіографах? А - 0,5 mV; В - 0,05 mV; С - 1,0 mV; D - 5 mV; Е - 10 mV.
849. Якій фазі потенціалу дії відповідає на електрограмі кардіоміоцита висхідне коліно зубця R? А - швидкої деполяризації; В - ранньої реполяризаціії; С - плато; D - кінцевої повільної реполяризації; Е - гіперполяпизації.
850. Якій фазі потенціалу дії відповідає на електрограмі кардіоміоцита низхідне коліно зубця R? А - швидкої деполяризації; В - ранньої реполяризаціії; С - плато; D - кінцевої швидкої реполяризації; Е - гіперполяпизації.
851. Якій фазі потенціалу дії відповідає на електрограмі кардіоміоцита зубець Т? А - швидкої деполяризації; В - ранньої повільної реполяризаціії; С - плато; D - кінцевої реполяризації; Е - гіперполяпизації.
852. При реєстрації ЕКГ на праву руку накладають електрод з: А - червоним маркуванням; В - жовтим маркуванням; С - білим маркуванням; D - чорним маркуванням; Е - синім маркуванням.
853. При реєстрації ЕКГ на ліву руку накладають електрод з: А - синім маркуванням; В - жовтим маркуванням; С - зеленим маркуванням; D - чорним маркуванням; Е - червоним маркуванням.
854. При реєстрації ЕКГ на ліву ногу накладають електрод з: А - білим маркуванням; В - жовтим маркуванням; С - зеленим маркуванням; D - чорним маркуванням; Е - синім маркуванням.
855. При реєстрації ЕКГ на праву ногу накладають електрод з: А - зеленим маркуванням; В - жовтим маркуванням; С - синім маркуванням; D - чорним маркуванням; Е - білим маркуванням.
856. Скільки кардіоциклів рекомендується реєструвати в кожному відведенні ЕКГ? А - не менше 8; В -не менше 3; С - не менше 4; D - не більше 10; Е - не менше 10.
857. Сегмент S-T відповідає: А - часу деполяризації шлуночків; В - часу від кінця деполяризації до початку реполяризації шлуночків; С - часу реполяризації передсердь; D - часу від початку деполяризації передсердь до початку реполяризації шлуночків; Е - часу від початку деполяризації до кінця реполяризації шлуночків.
858. Де розміщений активний електрод при реєстрації відведення аVR ЕКГ? А – на правій руці; В – на правій і лівій руках; С – на лівій нозі; D – на правій і лівій ногах; Е - на верхівці серця.
859. Де розміщений активний електрод при реєстрації відведення аVL ЕКГ? А – на правій руці; В – на лівій руці; С – на лівій нозі; D – на правій і лівій ногах; Е - на правій і лівій руках.
860. Де розміщений активний електрод при реєстрації відведення аVF ЕКГ? А – на правій і лівій ногах; В – на правій руці; С – на лівій нозі; D – на правій нозі; Е - на правій і лівій руках.
861. У хворого М., 67 років, з гострим інфарктом міокарда встановлено в І, ІІ стандартних и V4-V6 грудних відведеннях – глибокий і широкий зубець Q. Яка в нормі повинна бути амплітуда зубця Q? А - До 5 % від амплітуди зубця R. В - До 10 % від амплітуди зубця S. С - До 25 % від амплітуди зубця R. D. До 20 % від амплітуди зубця R. Е - До 25 % від амплітуди зубця S.
862. У пацієнта С., 52 років, з бронхіальною астмою в ІІ стандартному відведенні встановлена тривалість зубця Р - 0,14 с. Яка в нормі повинна бути тривалість цього зубця? А - До 0,15 с. В - До 0,03 с. С - До 0,1 с. D - До 0, 2 с. Е - До 0,01 с.
863. У хворого М., 69 років, із порушенням коронарного кровотоку у І, ІІ стандартних, V3-V4 відведеннях встановлено негативний зубець Т. Однак в нормі він повинен бути негативним тільки в одному відведенні. Яке це відведення? А - аVF. В - aVR. С - ІІІ стандартне. D - ІІІ стандартне. Е - ІІ стандартне.
864. У пацієнта Д., 44 років, з артеріальною гіпертензією встановлено високий зубець R у І стандартному відведенні з амплітудою 27 мм. Яка в нормі повинна бути амплітуда цього зубця в стандартних відведеннях? А - До 5 мм. В - До 10 мм. С - До 15 мм. D - До 20 мм. Е - До 25 мм.
865. У жінки 48 років встановлено найвищу амплітуду зубця R у відведенні V6. В якому грудному відведенні його амплітуда в нормі має бути найвищою? А – V6. В - V2. С - V1. D - V4. Е - V5.
866. У хворого З., 65 років, встановлено відхилення сигналу S-T відносно ізолінії на 3 мм вниз у відведеннях V3-V5. Яке в нормі повинно бути розміщення цього сегменту в грудних відведеннях? А - До 0,5 мм вниз. В - До 1 мм вниз. С - До 2 мм вниз. D - До 3 мм вверх. Е - До 1,5 мм вниз.
867. Для встановлення напрямку електричної осі серця необхідно визначити алгебраїчну суму зубців в певних відведеннях ЕКГ. Які це зубці і в яких відведеннях визначаються їх суми? А - QRST в ІІ і ІІІ стандартних. В - РQRS в ІІ і ІІІ стандартних. С - РQRS в І і ІІІ стандартних. D - QRS в І і ІІІ стандартних. Е - РQRST в І і ІІІ стандартних.
868. У пацієнта В., 50 років, в ІІ стандартному відведенні встановлено різницю тривалості інтервалів R-R 0,18 с. Якою повинна бути різниця тривалості R-R інтервалів, щоб серцевий ритм вважався правильним? А - До 0,5 с. В - До 0,2 с. С - До 0,1 с. D - До 0,03 с. Е - До 0,06 с.
869. Під час визначення напрямку електричної осі серця встановлено, що кут α дорівнює + 12º. Яке положення електричної осі серця відповідає отриманому результату? А - Вертикальне. В - Горизонтальне. С - Проміжне. D - Відхилення вліво. Е - Відхилення вправо.
870. Під час визначення напрямку електричної осі серця встановлено, що кут α дорівнює + 88º. Яке положення електричної осі серця відповідає отриманому результату? А - Вертикальне. В - Горизонтальне. С - Проміжне. D - Відхилення вліво. Е - Відхилення вправо.
871. Під час визначення напрямку електричної осі серця встановлено, що кут α дорівнює + 67º. Яке положення електричної осі серця відповідає отриманому результату? А - Вертикальне. В - Горизонтальне. С - Проміжне. D - Відхилення вліво. Е - Відхилення вправо.
872. Під час аналізу ЕКГ пацієнта В., 58 років, встановлено порушення ритму з локалізацією водія ритму в лівому передсерді. Які признаки вказують на локалізацію ритму в сино-атріальному вузлі? А - Наявність позитивного зубця R. В - Наявність позитивного зубця Р перед кожним комплексом QRS. С - Наявність позитивного зубця Р перед кожним комплексом SQRТ. D - Наявність позитивних зубців РQRSТ. Е - Наявність негативного зубця Р перед кожним комплексом QRS..
873. Якою формулою потрібно скористатись для визначення частоти серцевих скорочень на ЕКГ? А - ЧСС = R-Е c: 60 с. В - ЧСС = 60 с: R-R c. С - ЧСС = 60 с · Р-Р c. D - ЧСС = Р-R c: 60 с. Е - ЧСС = 60 с: Р-R c.
874. При визначенні електричної осі серця візуальним методом встановлено проміжне положення. Яке із стверджень відповідає цьому? А - RII > RI > RIII. В - RII > RІІI > RI. С - RI > RІI < RIII. D - RІII > RІI < RI. Е - RII < RI <RIII.
875. У пацієнта Л., 53 років, на ЕКГ в ІІ стандартному відведенні тривалість комплексу QRS становить 0,11 с. Яка в нормі повинна бути тривалість цього комплексу в стандартних відведеннях? А - До 0,03 с. В - До 0,12 с. С - 0,06-0,09 с. D - До 0,2 с. Е - Більше 0,3 с.
876. Відомо, що інтервал Q-T називають електричною систолою серця. Які процеси відображає цей інтервал? А - Реполяризацію передсердь. В - Деполяризацію передсердь і шлуночків. С - Деполяризацію і реполяризацію передсердь та шлуночків. D - Деполяризацію і реполяризацію передсердь. Е - Деполяризацію і реполяризацію шлуночків.
877. Під час проведення медичного огляду у спортсменки 25 років на ЕКГ зареєстрований зубець U в ІІ стандартному відведенні. За яких умов він реєструється? А - При тахікардії. В - При брадикардії. С - При гіпертрофії правого шлуночка. D - При аритмії. Е - При неправильній реєстрації ЕКГ.
878. У пацієнта Л., 53 років, на ЕКГ виявлено значне збільшення сегменту P-Q. Це означає, що сповільнено проведення збудження: +A - Атріо-вентрикулярним вузлом. B - Передсердям. C - Пучком Гіса. D – Синоатріальним вузлом. E – пучком Бахмана.
879. У чоловіка 48 років встановлено найбільшу амплітуду зубця S у відведенні V5. В якому грудному відведенні його амплітуда в нормі має бути найвищою? А - V1. В - V2. С – V5. D - V4. Е – V6.
880. У жінки 46 років встановлено рівну амплітуду зубців S і R у відведенні V4. В якому грудному відведенні їх амплітуди в нормі має бути рівними? А – V4. В - V2. С - V3. D – V6. Е - V5.
881. У пацієнта П., 56 років, в ІІ стандартному відведенні встановлено різницю тривалості інтервалів R-R 0,17 с. Якою повинна бути різниця тривалості R-R інтервалів, щоб серцевий ритм вважався правильним? А - До 0,15 с. В - До 0,2 с. С - До 0,1 с. D - До 0,01 с. Е - До 0,03 с.
882. Під час визначення напрямку електричної осі серця встановлено, що кут α дорівнює + 19º. Яке положення електричної осі серця відповідає отриманому результату? А - Вертикальне. В - Горизонтальне. С - Проміжне. D - Відхилення вліво. Е - Відхилення вправо.
883. Під час визначення напрямку електричної осі серця встановлено, що кут α дорівнює + 71º. Яке положення електричної осі серця відповідає отриманому результату? А - Вертикальне. В - Горизонтальне. С - Проміжне. D - Відхилення вліво. Е - Відхилення вправо.
884. Під час визначення напрямку електричної осі серця встановлено, що кут α дорівнює + 68º. Яке положення електричної осі серця відповідає отриманому результату? А - Вертикальне. В - Горизонтальне. С - Проміжне. D - Відхилення вліво. Е - Відхилення вправо.
885. Під час аналізу ЕКГ пацієнтки Ж., 62 років, встановлено порушення ритму з локалізацією водія ритму в лівому передсерді. Які признаки вказують на локалізацію ритму в сино-атріальному вузлі? А - Наявність позитивного зубця S. В - Наявність позитивного зубця Р перед кожним комплексом QRS. С - Наявність позитивного зубця Q перед кожним комплексом RSТ. D - Наявність позитивних зубців РQRSТ. Е - Наявність позитивного зубця R.
886. При визначенні електричної осі серця візуальним методом встановлено проміжне положення. Яке із стверджень відповідає цьому? А - RII > RI > RIII. В - RII < RІІI < RI. С - RI > RІI < RIII. D - RІII > RІI < RI. Е - RII < RI <RIII.
887. У пацієнта А., 53 років, на ЕКГ в ІІ стандартному відведенні тривалість комплексу QRS становить 0,11 с. Яка в нормі повинна бути тривалість цього комплексу в стандартних відведеннях? А - До 0,9 с. В - До 0,15 с. С - 0,06-0,09 с. D - Більше 0,2 с. Е - Більше 0,01 с.
888. Відомо, що інтервал Q-T називають електричною систолою серця. Які процеси відображає цей інтервал? А - Деполяризацію шлуночків. В - Реполяризацію шлуночків. С - Реполяризацію передсердь та шлуночків. D - Деполяризацію і реполяризацію передсердь. Е - Деполяризацію і реполяризацію шлуночків.
889. Під час проведення медичного огляду у спортсменки-важкоатлетки 32 років на ЕКГ зареєстрований зубець U в І та ІІ стандартному відведенні. За яких умов він реєструється? А - У вертикальному положенні тіла. В - При брадикардії. С - При фізичному навантаженні. D - При емоційному навантаженні. Е – В горизонтальному положенні тіла.
890. На ЕКГ виявлено значне збільшення сегменту P-Q. Це означає, що сповільнено проведення збудження: A - Атріо-вентрикулярним вузлом. B - Пучком Тореля C - Пучком Кента. D - Волокнами Вакенбаха. E - Кардіоміоцитами.
891. У чоловіка 44 роки встановлено найбільшу амплітуду зубця S у відведенні V6. В якому грудному відведенні його амплітуда в нормі має бути найвищою? А - V1. В - V2. С – V6. D - V4. Е – V7.
892. У чоловіка 59 років встановлено рівну амплітуду зубців S і R у відведенні V4. В якому грудному відведенні їх амплітуди в нормі має бути рівними? А – V4. В – В нормі не буває. С - V3. D – V6. Е - V5.
893. Під час визначення напрямку електричної осі серця встановлено, що кут α дорівнює (- 15º). Яке положення електричної осі серця відповідає отриманому результату? А - Вертикальне. В - Горизонтальне. С - Проміжне. D - Відхилення вліво. Е - Відхилення вправо.
894. Під час визначення напрямку електричної осі серця встановлено, що кут α дорівнює + 94º. Яке положення електричної осі серця відповідає отриманому результату? А - Вертикальне. В - Горизонтальне. С - Проміжне. D - Відхилення вліво. Е - Відхилення вправо.
895. Які ознаки на ЕКГ вказують на зниження вольтажу електрокардіограми? А - Амплітуда зубця R в стандартних відведеннях менше 5 мм; В - Амплітуда зубця S в стандартних відведеннях менше 15 мм; С - Амплітуда зубця R в стандартних відведеннях менше 20 мм; D - Амплітуда зубця R в підсилених відведеннях менше 15 мм; Е - Амплітуда зубця R в грудних відведеннях менше 15 мм.
896. Які ознаки на ЕКГ вказують на збереження вольтажу електрокардіограми? А - Амплітуда зубця R в одному стандартному відведенні більше 5 мм, або ж сума амплітуд зубців R у трьох стандартних відведеннях перевищує 15 мм; В - Амплітуда зубця S в одному стандартному відведенні менше 5 мм, або ж сума амплітуд зубців S у трьох стандартних відведеннях перевищує 15 мм; С - Амплітуда зубця R в одному грудному відведенні не менше 10 мм, або ж сума амплітуд зубців S у трьох стандартних відведеннях перевищує 35 мм; D - Амплітуда зубця R в одному стандартному відведенні більше 15 мм, або ж сума амплітуд зубців R у трьох стандартних відведеннях перевищує 25 мм; Е - Амплітуда зубця R в одному підсиленому відведенні більше 20 мм, або ж сума амплітуд зубців R у трьох підсилених відведеннях перевищує 15 мм.
897. Яка в нормі повинна бути амплітуда зубця Р в ІІ стандартному відведенні ЕКГ? А - 0,3 - 2,5 мм. В - 0,5 - 3,5 мм. С - 1,3 – 5,5 мм D - 0,03 - 0,25 мм Е – 0,2 – 0,17 мм
898. Яка в нормі повинна бути амплітуда зубця Т в ІІ стандартному відведенні ЕКГ? А - 1,0 - 6,5 мм. В - 2,0 - 17 мм. С - 3,5 - 5 мм D - 3,5 - 9,5 мм Е - 0 - 5,5 мм
899. Яка в нормі повинна бути амплітуда зубця S в ІІ стандартному відведенні ЕКГ? А - 0 - 5,0 мм. В - 0,5 - 3,5 мм. С – 5,0 - 8,5 мм D - 2,5 - 4,5 мм Е -,0 - 6,5 мм.
900. Яка в нормі повинна бути тривалість інтервалу Q-Т в ІІ стандартному відведенні ЕКГ? А - 0,35 - 0,45 с. В - 0,25 - 0,65 с. С - 0,45 - 0,75 мм Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.064 сек.) |