|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Відчуття болю зумовлює виникнення ланцюга рефлекторних реакцій. На що спрямовані ці рефлекси?А. Спрямовані на поглиблення ноцицептивних стимулів; *В. Спрямовані на усунення небезпеки; С. Спрямовані на підвищення толерантності до болю; D. Спрямовані на зниження захисних сил організму; E. Спрямовані на зниження кількості медіаторів болю.
187. При больових рефлексах спостерігаються різноманітні зміни в організмі зокрема: прискорення серцебиття, підвищення тонусу м’язів, підвищення кров’яного тиску тощо. Це є наслідком збудження: *А. гіпоталамо-гіпофізарно-симпатико-адреналової системи; В. парасимпатико-адреналової системи; С гіпоталамо-тиреоїдної системи; D. серцево-судинної системи; E. опорно-рухової системи.
За сучасними уявленнями про фізіологічні функції організму, біль вважається їх невід’ємною частиною. Чому виникнення болю є необхідним і корисним процесом? *А. тому що, біль попереджає про небезпеку, хворобу, порушення цілісності організму; В. тому що, біль стимулює ЦНС; С тому що, біль знижує збудження ЦНС і стимулює симпатико-адреналову систему; D. тому що, біль стимулює збудження ЦНС і пригнічує симпатико-адреналову систему; E. тому що, біль стимулює збудження ЦНС і стимулює симпатико-адреналову систему.
189. Біль, який виникає в організмі людини підкоряє її свідомість, заполоняє всі думки, порушує важливі функції організму. Він діє за принципом: *А. домінанти; В. тимчасового збудження ЦНС; С тимчасового збудження гіпоталамо-гіпофізарної системи; D. тимчасового збудження ЦНС і пригнічення симпатико-адреналової системи; E. постійного пригнічування гіпоталамо-гіпофізарної системи.
Згідно сучасних уявлень відчуття болю класифікують за місцем виникнення. Який біль при цьому розрізняють? *А. соматичний і вісцеральний, поверхневий та глибокий; В. соматичний і вісцеральний, шкірний і підшкірний; С поверхневий та глибокий, клітинний і тканинний; D. зовнішній та внутрішій, вентральний і дорсальний; E. дистальний і проксимальний, натуральний і штучний.
Як за класифікацією називається біль, що виникає в ділянці шкіри? А. глибокий; В. вісцеральний; *С поверхневий; D. зовнішній; E. дистальний.
Прикладом якого виду болю може бути головний і зубний біль? А. проксимальний; *В. глибокий; С поверхневий; D. зовнішній; E. дистальний.
Прикладом якого виду болю може бути м’язова судома? *А. глибокий; В. проксимальний; С поверхневий; D. зовнішній; E. дистальний.
Згідно сучасних уявлень відчуття болю класифікують за характером. Який біль вважається первинним, локалізованим? *А. тупий біль; В. пізній біль; С пекучий біль; D. ранній біль; E. рефлекторний біль.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |