АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Методика прийому

Читайте также:
  1. II Методика виконання курсової роботи.
  2. II. ПОРЯДОК И МЕТОДИКА ПРОВЕДЕНИЯ ЭКЗАМЕНА
  3. АДАПТИВНЫЕ ПРОЦЕССЫ В СОЦИАЛЬНОЙ РАБОТЕ И МЕТОДИКА ИХ РЕГУЛИРОВАНИЯ
  4. Ароматерапия — эстетическая методика. Чувство меры – признак высокого вкуса.
  5. Вопрос №1 Воспроизводство населения. Методика расчета и оценка.
  6. Вопрос №1 Заболеваемость по данным медицинских осмотров, методика изучения, структура.
  7. Вопрос №1 Заболеваемость с временной утратой трудоспособности, методика изучения, уровень, структура, показатели .
  8. Вопрос №1 Инвалидность: методика изучения, группы инвалидности, устанавливаемые МСЭК.
  9. Вопрос №1 Общая и повозрастная смертность населения: методика расчета показателей, причины смерти в различных возрастных группах.
  10. Вопрос №2 Заболеваемость по данным медицинских осмотров, методика изучения, структура.
  11. Вопрос №2 Заболеваемость по данным обращаемости (методика изучения).
  12. Вопрос №2 Заболеваемость с временной утратой трудоспособности, методика изучения, уровень, структура, показатели .
  1. Мінеральну воду п’ють натще 3-4 рази в день перед прийомом їжі.
  2. При захворюваннях ШКТ починають з ½ стакана і поступово доводять до повної дози яка вираховується: доза прийому води – 0,33 гр. на 1 кг. маси тіла – разовий прийом, або 1% від маси тіла – добовий прийом,
  3. При захворюваннях нирок доза становить – 2% від маси тіла.
  4. При підвищеній чутливості до мінеральної води рекомендують випити 20 мл за 15 – 30 хвилин до прийому основної порції.
  5. В домашніх умовах пляшки з мінеральною водою зберігають в горизонтальному положенні в темному місці при температурі 6-12С.
  6. При хронічному гастриті з підвищеною кислотністю звичайно застосовують гідрокарбонатні води у теплому вигляді за одну-дві години до споживання їжі – боржомі, есентуки№4, Лужанська, Поляна Квасова, Поляна Купель, Слов’янська.
  7. При зниженій кислотності — хлоридно-натрієві води в холодному вигляді за 15...30 хв. перед споживанням їжі. Температура води – 18-250С. Воду п’ють повільно, малими порціями – єсентуки №4 та №17, Миргородська, Куяльник 37, феодосійська.
  8. При нормальній кислотності шлунку мінеральну воду споживають як і при підвищеній секреції, або за 45-60 хв. до прийому їжі. Температура – 28-350С.
  9. При ВХ краще через час після їжі та за годину до їжі в половинній дозі.
  10. При оперованому шлунку прийом води в ½ дози.
  11. При хронічних ентеритах, колітах, дискенезіях шлунку прийом води залежить від рухової функції кишківника. При підвищеній – за час до їжі, повільно, малими порціями, температура води – 40-450С. При зниженій моторній функції (атонія), призначають середню та високу мінералізацію за 1,5 години до їжі, температура води – 18-240С, швидко, великими ковтками.
  12. При хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхах застосовують боржом, єсентуки №4 та №17, Луганська №1 та №2, Поляна Квасова, Поляна Купель, Слов’янська, Трускавецька. Воду приймають 3 рази, температура – 35-45С, Час прийому залежить від секреторної функції шлунку.
  13. При ДЖВШ по гіпотонічному типу для посилення перистальтики та при ДЖВШ по гіпертонічному типу для зменшення спастичних явищ проводять дренажне промивання жовчних шляхів. Для цього 0,5 л мінеральної води при температурі 42-450С випиває лежачи на правому боці 60 хвилин з грілкою на правому підреберні.
  14. При хронічному панкреатиті використовують воду як і при захворюваннях печінки, тип води, час прийому залежить від секреції шлунку.
  15. При захворювання нирок воду приймають 6 раз на добу за час до їжі і через 2 години після при температурі 24-300С, єсентуки №4 та №17, Луганська № 1 та №2, Поляна Квасова, Поляна Купель, трускавецька.. Для лікування сечокам’яної хвороби популярні кислі мало мінералізовані або гідрокарбонатно кальцієві чи натрієві курорту Трускавець.
  16. при подагрі застосовують гідрокарбонатні води – Лужанська №1 та №2, боржомі, Поляна Квасова, Поляна Купель, приймають 2% від ваги тіла, при температурі 400С, 4 рази в день.
  17. При захворюваннях верхніх дихальних шляхів призначають як при подагрі.
  18. При анеміях призначають залізисті води, температура води 35-450С 1-1,5 склянки.
  19. При тиреотоксикозі йодні води.

Тривалість прийому 24-30 днів.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)