АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Транспортування технічних засобів

Читайте также:
  1. E. Використання антисептичних засобів
  2. G. Послуги з транспортування трубопроводами
  3. II. Вимоги до приміщень зберігання вогненебезпечних та вибухонебезпечних засобів.
  4. II. Класифікація основних засобів
  5. III. Визнання та первісна оцінка основних засобів
  6. V. Вимоги до транспортування вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
  7. V. Облік амортизації основних засобів
  8. VI. Облік ремонту та поліпшення основних засобів
  9. VII. Переоцінка та зменшення корисності основних засобів
  10. VIII. Облік вибуття основних засобів
  11. АКТ на списання основних засобів
  12. Амортизація основних засобів.

 

У процесі експлуатації технічні засоби можуть переміщатися власним ходом, автомобілями на буксирі, залізничним, водяним і повітряним транспортом.

При виборі засобу транспортування враховують відстань, на який переміща технічні засоби, терміни прибуття в новий район, наявність і стан доріг.

Найбільше доцільним засобом транспортування на невеликі відстані є автомобільний транспорт, на великі - залізничний.

Для перевезення технічних засобів залізничним транспортом вибирають тип платформ, їхня кількість, складають план розміщення технічних засобів на платформах.

Технічні засоби, змонтовані на автомобілях і причепах, перевозять на платформах і в піввагонах відповідно до правил навантаження вантажів на відкритий рухливий состав, а знімне бладнання, інвентар, приналежності - у закритих вагонах.

Потреба в платформах для перевезення технічних засобів визначають по коефіцієнту розміщення техніки на платформі, що виражає потребу в платформах на одиницю техніки й обчислюється по формулі

Якщо прийняти місткість однієї чотиривісної платформи з металевими бортами довжиною 13400 мм умовно рівній одиниці, то місткість чотиривісної платформи з дерев'яними бортами довжиною 12974 мм буде дорівнює 0,97, а такої ж платформи, але з ручним гальмом - 0,90; двохосьової платформи - 0,68.

По сумі коефіцієнтів розміщення для технічних засобів і автомобілів, що буксирують, визначається можливість навантаження двох (трьох) технічних засобів (машин) на одну платформу.

 

5. Особливості експлуатації техніки речової служби в різноманітнихприродних умовах

 

Безвідмовна і безаварійна робота машин і обладнання являється основою правильної експлуатації технічних засобів у цілому. Причому, експлуатація техніки в різноманітних кліматичних зонах має ряд специфічних особливостей, що вказуються в експлуатаційній документації. Неухильне їх виконання буде являтися гарантією довговічної роботи всіх систем і механізмів. У одних тих же географічних широтах розрізняють два періоди сезонної експлуатації техніки – літній і зимовий. Літнім періодом експлуатації являється той, коли установлюється стійка температура повітря вище +5 0С, а зимовим періодом – коли установлюється стійка температура повітря нижче +5 0С.

Конкретні строки підготовки техніки до сезонної експлуатації встановлюються наказом командувача військами ОК у залежності від природних умов. Дата переведення на зимовий (літній) період експлуатації техніки об'являється наказом командира частини.

Природні умови різноманітних районів надають суттєвий вплив на переміщення, розгортання і безпосередню роботу агрегатів і машин, а також ведення технологічного процесу на технічних засобах речової служби.

Експлуатація техніки в зимовий період ускладнюється сильними морозами і вітрами, наявністю сніжного покрову. У цих умовах, крім загальних правил експлуатації технічки речової служби, необхідно застосовувати для машин сорти мастил і змащення, пальні та охолодні рідини, що нижче замерзають, передбачені для цих умов, утеплювати цистерни для води, системи водопостачання, акумуляторні батареї, намети УСТ – 56, УСТ – 56 і ін., а також капоти автомобілів і електростанцій. По закінченні роботи необхідно злити воду із усіх систем. Переміщення технічних засобів, що мають у своєму складі котельне обладнання, провадиться з відкритими запірними вентилями.

Гірські райони характеризуються складними дорожніми умовами. Великими перепадами температур, зниженням атмосферного тиску, зниженим щільністю повітря. Зниження тиску веде до зниження температури кипіння води, падінню потужності й економічності роботи д.в.з., погіршенню роботи паливних систем котельного обладнання, підвищенню стомлюваності особового складу. крім того, збільшується випаровуваність води в охолодних системах, електролітів акумуляторних батарей. Знижується інтенсивність спалювання палива, що в остаточному підсумку призводить до зниження продуктивності технічних засобів на 25%. У цих умовах необхідно стежити за станом гальм, кріпленням обладнання до бази монтажу, уживати заходів до запобігання розмерзання систем водопостачання в нічний час, коли температура навколишнього середовища різко знижується. Необхідно робити регулювання запобіжних клапанів котельного обладнання з метою збільшення надлишкового тиску, а також регулювання інтенсивності горіння палива.

Крім перерахованих вище заходів необхідно враховувати, що в складних умовах експлуатації буде утруднене постачання запасними частинами. Тому особливе значення набуває суворе дотримання правил експлуатації технічних засобах речової служби, що відповідають даним конкретним умовам.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.007 сек.)