АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ЛЕКЦИЯ № 1

Читайте также:
  1. Естествознание как отрасль научного познания. Классификация наук. (плюс то, что у вас в лекциях)
  2. И сразу наконец лекция здесь начинается
  3. Латинская Америка. Лекция от 12.10.
  4. Лекция 02.10.2013. Основные технические документы, предъявляемые на государственные и контрольные испытания
  5. Лекция 08.10.2013. Технические условия (ТУ).
  6. ЛЕКЦИЯ 1
  7. Лекция 1
  8. Лекция 1
  9. Лекция 1
  10. ЛЕКЦИЯ 1
  11. Лекция 1 1 страница
  12. Лекция 1 10 страница

 

 

ПОНЕДІЛОК 4 пара 1250-1410 Неорганічна хімія Рубанович О.Д.
5 пара 1420-1540 Товарознавство харчової продукції Крот М.В.
6 пара 1600-1720 Технічне креслення Вінокурова Л.В.
7 пара1730-1850 ________________________ Технологія в-ва кулінарної продукції ______________ Бабінець О.І./ Чорна Х.П.
ВІВТОРОК 4 пара 1250-1410 Основи екології Смоленська О.В.
5 пара 1420-1540 Санітарія і гігієна Товарознавство Федоляк Л.М. Крот М.В.
6 пара 1600-1720 Основи охорони праці Швець Р.І.
7 пара1730-1850 Фізичне виховання   Білик О.Я.  
СЕРЕДА 4 пара 1330-1450 Фізичне виховання Технічне креслення Білик О.Я. Вінокурова Л.В.
5 пара 1500-1620 Іноземна мова (за проф. спрямуванням) Кузьмінська О.В. Личук М.З. Башурина Т.І.
6 пара 1630-1750 Вступ до фаху Пітух К.М.
7 пара 1800-1920    
ЧЕТВЕР 4 пара 1250-1410 Неорганічна хімія Рубанович О.Д.
5 пара1500-1620 Технічне креслення Вінокурова Л.В.
6 пара1630-1750 Санітарія і гігієна Федоляк Л.М.
П’ЯТНИЦЯ 4 пара 1250-1410 Основи правознавства Булка О.В.
5 пара 1420-1540 Фізичне виховання Білик О.Я.
6 пара 1600-1720 Іноземна мова (за проф. спрямуванням) Кузьмінська О.В. Личук М.З. Башурина Т.І.
7 пара1730-1850 Технологія в-ва кулінарної продукції Бабінець О.І./ Чорна Х.П.
СУБОТА 4 пара 1250-1410 Товарознавство харчової продукції Крот М.В.
5 пара 1420-1540 Економічна теорія Москаленко І.В.
6 пара 1600-1720 Технологія в-ва кулінарної продукції Бабінець О.І./ Чорна Х.П.
Примітка: пари по чисельнику проводяться по парних числах місяця, по знаменнику – по непарних числах місяця!!! ВП-213-ІІ

 

 

Завідувач технологічного відділення ___________Н.В. Баб’як

4.Фізична культура Неспяк М.В. 4.Іноземна мова за п/с Хромчак Л.Я.
5. Ціноутворення Коваль У.Г. 5. Фізичне виховання Старик М.І.
6. Основи філософських знань Українська л-ра Протас І.В. Рудник І.І. 6.Вища математика Муржак О.Б.
7. Українська мова Рудник І.І. 7. Історія України Боднарчук Н.М.
4. Політична економія Протас І.В. 4.Іноземна мова за п/с Кузьмінська О.В.
5. Математика Свірідова І.В. 5. Статистика Шеремета О.М.
6. Статистика Іноземна мова Шеремета О.М. Товстенюк С.В. Хромчак Л.Я. 6. Вища математика Муржак О.Б.
    7. Вступ до фаху Бринзей Б.С.
4. Охорона праці Лижичка Б.М. 4.Фізичне виховання Старик М.І.
5. Астрономія Костецький В.Б. 5. Правознавство Булка О.В.
6. Основи філософських знань Протас І.В. 6. Історія України Боднарчук Н.М.
7. Політична економія Протас І.В. 7.Інформатика і комп’ютерна техніка Баран Н.І./ Кравченко О.В.
4.Інформатика і комп’ютерна техніка Баран Н.І. Кравченко О.В. 4.Іноземна мова за п/с   Кузьмінська О.В.  
5. Історія України Друк О.Г. 5.Охорона праці Лижичка Б.В.
6.Людина і світ Оршуляк Б.В. 6.Культурологія Лук’янів Б.В.
7.   7.Фізичне виховання Інформатика і комп’ютерна техніка Старик М.І. Баран Н.І. Кравченко О.В.
4.   ___________________ 4. Іноземна мова п/с __________________ Хромчак Л.Я.
5. Математика Свірідова І.В. 5. Екологія Смоленська В.В.
6. Статистика Шеремета О.М. 6. Фінанси Фурда С.І.
7. Українська л-ра Рудник І.І. 7.Вступ до фаху Вища математика Бринзей Б.С. Муржак О.Б.
4. Бухгалтерський облік Татчин С.Г. 4. Менеджмент Слободян Н.З.
5. Іноземна мова Товстенюк С.В. Хромчак Л.Я. 5. Фінанси Фурда С.І.
6. Менеджмент Слободян Н.З. 6. Інформатика і комп’ютерна техніка Баран Н.І. Кравченко О.В.
ОД-24-ІІ ОД-27-ІІ

 

‡агрузка...


Завідувач фінансово-економічного відділення __________ О.І.Федорак

5. Господарське право Кіліба Н.А. 5. Історія України Фізичне виховання Маланій О.Я. Неспяк М.В.
6.Українська л-ра Історія України Рудник І.І. Друк О.Г. 6.Бухгалтерський облік Історія України Татчин С.Г. Маланій О.Я.
7. Бухгалтерський облік Татчин С.Г. 7.Господарське право Кіліба Н.А.
4. Охорона праці Швець Р.І. 4. Вступ до фаху   Минда М.Ф.  
5. Інформатика і комп’ютерна техніка Баран Н.І. Коритко С.М. 5.Бухгалтерський облік Татчин С.Г.
6. Математика Іноземна мова Федорак О.І. Башурина Т.І. Хромчак Л.Я. 6.Фізичне виховання Неспяк М.В.
7. Людина і світ Оршуляк Б.В. 7. Інформатика і комп’ютерна техніка Баран Н.І. Том’юк І.Б.
4. 4.Господарське право Іноземна мова Кіліба Н.А. Кузьмінська О.В.
5. Українська л-ра Рудник І.І. 5.Охорона праці Швець Р.І.
6. Фізична культура Старик М.І. 6. Вища математика Тріщук О.Г.
7. Статистика Шеремета О.М. 7.  
4.Українська мова Рудник І.І. ___________________ 4.Іноземна мова за п/с __________________ Кузьмінська О.В.
5. Основи філософських знань Протас І.В. 5. Фізичне виховання Неспяк М.В.
6.Інформатика і комп’ютерна техніка Баран Н.І. Коритко С.М. 6. Вища математика Тріщук О.Г.
7. Історія України Друк О.Г. 7. Історія України Маланій О.Я.
4.   4. Іноземна мова Вступ до фаху Кузьмінська О.В. Минда М.Ф.
5. Політична економія Москаленко І.В. 5.Інформатика і комп’ютерна техніка Баран Н.І. Том’юк І.Б.
6.Інформатика і комп’ютерна техніка Баран Н.І. Коритко С.М. 6. Правознавство Булка О.В.
7. Математика Федорак О.І. 7. Маркетинг Слободян Н.З.
4. Політична економія Москаленко І.В. 4. Безпека життєдіяльності Кавчук В.І.
5. Іноземна мова Башурина Т.І. Хромчак Л.Я. 5.Бухгалтерський облік Татчин С.Г.
6. Астрономія Костецький В.Б. 6.Підприємницька діяльність Крот М.В.
КД-86-ІІ КД-88-ІІ

 

Завідувач обліково-економічного відділення __________В.В. Доміна

 

4.   4. Історія України Друк О.Г.
5. Математика Історія України Катеринюк І.В. Друк О.Г. 5.Інтернет-технології в інформаційній д-ті Астрономія Коритко С.М. Вінокурова Л.В.
6.Інформатика і комп’ютерна техніка Кравченко О.В. Том’юк І.Б. 6.Інформатика і комп’ютерна техніка Хільчук С.М.
7. Політична економія Протас І.В. 7. Людина і світ Оршуляк Б.В.
    4.Фізична культура Неспяк М.В.
5.Іноземна мова Коритко О.В. Хромчак Л.Я. 5. Іноземна мова Гришко Н.І. Хромчак Л.Я.
6. Астрономія Костецький В.Б. 6.Політична економія Скиба О.А.
7. Політична економія Протас І.В. 7.Статистика Охорона праці Шеремета О.М. Швець Р.І.
4.   4. Вища математика Тріщук О.Г.
5. Людина і світ Оршуляк Б.В. 5. Астрономія Математика Вінокурова Л.В. Катеринюк І.В.
6. Охорона праці Швець Р.І. 6.Бухгалтерський облік Татчин С.Г.
7.Бухгалтерський облік Коржев І.В. 7.  
    3. Інформатика і комп’ютерна техніка Хільчук С.М.
4. Фізична культура Білик О.Я. 4.Українська мова Кирик Г.Я.
5. Інформатика і комп’ютерна техніка Кравченко О.В. Том’юк І.Б. 5. Математика Катеринюк І.В.
6. Історія України Друк О.Г.  
7.Українська література Данилець О.Б.    
4. Статистика Шеремета О.М. 4.Охорона праці Швець Р.І.
5. Іноземна мова Українська література Коритко О.В. Хромчак Л.Я. Данилець О.Б. 5. Іноземна мова Українська л-ра Гришко Н.І. Хромчак Л.Я. Кирик Г.Я.
6. Математика Катеринюк І.В. 6. Вища математика Тріщук О.Г.
7. Осн. філософських знань Москаленко І.В. 7.  
4.Українська мова Данилець О.Б. 4.Політична економія Скиба О.А.
5. Маркетинг Слободян Н.З. 5. Статистика Шеремета О.М.
6.Політична економія Статистика Протас І.В. Шеремета О.М. 6.Українська л-ра Кирик Г.Я.
БО-58-ІІ ІДП-2-ІІ

 

Завідувач обліково-економічного відділення __________В.В. Доміна

 

4. Іноземна мова за проф. спрямуванням Кузьмінська О.В. Хромчак Л.Я. 4.Людина і світ Оршуляк Б.В.
5. Бух. Облік Інформатика і комп’ютерна техніка Коржев І.В. Хільчук С.М. Том’юк І.Б. 5. Історія України Гроші і кредит Друк О.Г. Донецька О.Я
6. Фізичне виховання Старик М.І. 6.Бух. облік Коржев І.В.
7. Культурологія Лук’янів Б.В. 7. Політична економія Скиба О.А
4.   4.Українська мова Палагнюк Г.М.
5.Страхові послуги Бурачок О.І. 5.Фізична культура Неспяк М.В.
6. Інформатика і комп’ютерна техніка Хільчук С.М. Том’юк І.Б. 6. Гроші і кредит Донецька О.Я.
7.Вища математика Муржак О.Б. 7.  
4.   4. Математика Катеринюк І.В.
5.Гроші і кредит Семанюк Т.Ю. 5.Інформатика і комп’ютерна техніка Равлюк Р.В. Баран Н.І.
6.Бух. облік Коржев І.В. 6. Статистика Шеремета О.М.
7.Історія України Скорець С.В 7. Астрономія Костецький В.Б.
3. Правознавство Булка О.В. 3.
4.Гроші і кредит Семанюк Т.Ю. 4.Охорона праці Лижичка Б.М.
5.Екологія Смоленська О.В. 5. Іноземна мова КориткоО.В. Барабаш Н.В.
6. Історія України   Скорець С.В.   6. Українська л-ра Математика Палагнюк Г.М. Катеринюк І.В.
___________________ 4. Іноземна мова за проф. спрямуванням _________________ Кузьмінська О.В. Хромчак Л.Я.    
5.Історія України Скорець С.В. 5. Статистика Іноземна мова Шеремета О.М. Коритко О.В. Барабаш Н.В.
6.Вища математика Муржак О.Б. 6. Історія України Друк О.Г.
7.Інформатика і комп’ютерна техніка Хільчук С.М. Том’юк І.Б. 7. Гроші і кредит Донецька О.Я.
3.Фізичне виховання Старик М.І.    
4.Статистика Шеремета О.М. 3.Українська л-ра Палагнюк Г.М.
5.Гроші і кредит Семанюк Т.Ю. 4. Інформатика і комп’ютерна техніка Равлюк Р.В. Баран Н.І.
6.   5. Політична економія Скиба О.А.
ФК-53-ІІ ФК-46-ІІ

 

Завідувач фінансово-економічного відділення __________ О.І.Федорак

 

4.   4. Українська мова Палагнюк Г.М.
5. Політична економія Скиба О.А. 5. Людина і світ Оршуляк Б.В.
6. Математика Катеринюк І.В. 6. Політична економія Скиба О.А.
7. Гроші та кредит Семанюк Т.Ю. 7.  
4.   4. Математика Травінська Г.І.
5. Українська мова Палагнюк Г.М. 5. Охорона праці Лижичка Б.М.
6. Людина і світ Оршуляк Б.В. 6. Історія України Статистика Друк О.Г. Шеремета О.М.
7. Астрономія Костецький В.Б. 7. Бух. облік Коржев І.В.
4. Бух. облік Коржев І.В. 4. Астрономія Костецький В.Б.
5.Фізична культура Касько О.М. 5. Іноземна мова Товстенюк С.В. Хромчак Л.Я.
6. Інформатика і комп’ютерна техніка Равлюк Р.В. Баран Н.І. 6. Гроші та кредит Семанюк Т.Ю.
7. Гроші та кредит   Семанюк Т.Ю.   7.  
4. Іноземна мова Коритко О.В. Гришко Н.І. 4.
5.Українська л-ра Гроші та кредит Палагнюк Г.М. Семанюк Т.Ю. 5. Статистика Шеремета О.М.
6. Політична економія Скиба О.А. 6. Гроші та кредит Українська л-ра Семанюк Т.Ю. Палагнюк Г.М.
7. Статистика Шеремета О.М. 7. Політична економія Скиба О.А.
4.___________ Математика ____________ Катеринюк І.В. 4. Історія України Друк О.Г.
5. Історія України Друк О.Г. 5. Математика Іноземна мова Травінська Г.І. Товстенюк С.В. Хромчак Л.Я.
6. Охорона праці Лижичка БМ. 6. Гроші та кредит Семанюк Т.Ю.
7. Статистика Шеремета О.М. 7. Інформатика і комп’ютерна техніка Равлюк Р.В. Баран Н.І.
3. Гроші та кредит Іноземна мова Семанюк Т.Ю. Коритко О.В. Гришко Н.І. 3. Інформатика і комп’ютерна техніка Равлюк Р.В. Баран Н.І.
4.Українська л-ра Палагнюк Г.М. 4. Фізична культура Старик М.І.
5. Інформатика і комп’ютерна техніка Равлюк Р.В. Баран Н.І. 5. Українська л-ра Палагнюк Г.М.
     
ФК-47-ІІ ФК-48-ІІ

 

 

Завідувач фінансово-економічного відділення __________ О.І.Федорак

 

4.   4. Іноземна мова Коритко О.В. Товстенюк С.В.
5.Астрономія Костецький В.Б. 5. Неорганічна хімія Рубанович О.Д.
6.Товарознавство Крот М.В. 6. Технологія ви-ва Пітух К.М./ Чорна Х.П.
7.Технологія ви-ва Комп’ютерна техніка Бабінець О.І./ Чорна Х.П. Баран Н.І. Кравченко О.В. 7. Історія України Маланій О.Я.
4.   4. Математика Свірідова І.В.
5. Математика Муржак О.Б. 5. Українська мова Данилець О.Б.
6.Фізична культура Касько О.М. 6. Українська л-ра Данилець О.Б.
7. Українська мова Данилець О.Б. 7.  
5. Іноземна мова Коритко О.В. Личук М.З. Башурина Т.Ю. 5. Технологія ви-ва Пітух К.М./ Чорна Х.П.
6. Українська л-ра Данилець О.Б. 6. Іноземна мова Коритко О.В. Товстенюк С.В.
7. Технологія ви-ва Бабінець О.В./ Чорна Х.П. 7.Астрономія Вінокурова Л.В.
4.Людина і світ Оршуляк Б.В. 4.
5.Економічна теорія Скиба О.А. 5. Людина і світ Оршуляк Б.В.
6. Технологія ви-ва Бабінець О.В./ Чорна Х.П. 6. Неорганічна хімія Рубанович О.Д
7. Неорганічна хімія Рубанович О.Д. 7. Комп’ютерна техніка Технологія ви-ва Баран Н.І. Кравченко О.В. Пітух К.М./ Чорна Х.П.
    3. Фізична культура Касько О.М.
4. Товарознавство Крот М.В. 4. Математика Свірідова І.В.
5. Математика Муржак О.Б. 5. Товарознавство Крот М.В.
6. Іноземна мова Коритко О.В. Личук М.З. Башурина Т.Ю. 6. Українська л-ра Данилець О.Б.
7. Неорганічна хімія Рубанович О.Д. 7.  
4.Історія України Скорець С.В. 4. Технологія ви-ва Пітух К.М./ Чорна Х.П.
5. Технологія ви-ва Бабінець О.В./ Чорна Х.П. 5. Товарознавство Крот М.В.
6.Українська л-ра Данилець О.Б. 6. Економічна теорія Москаленко І.В.
ВП-209-ІІ ВП-210-ІІ

 

 

Завідувач технологічного відділення ___________Н.В. Баб’як

 

 

5.Інформатика і комп’ютерна техніка Астрономія Кравченко О.В. Том’юк І.Б. Вінокурова Л.В. 5. Орг. та техн. обслуговування в гот. Мартинець В.С.
6. Трудове право Булка О.В. 6. Іноземна мова Гришко Н.І. Федорович М.В.
7. Людина і світ Оршуляк Б.В. 7.Іноземна мова за п/с Кузьмінська О.В. Хромчак Л.Я.
4. Історія України Друк О.Г. 4.  
5. Економічна теорія Москаленко І.В. 5. Охорона праці Швець Р.І.
6.Іноземна мова за проф. спрямуванням Іноземна мова Коритко О.В. Федорович М.В. Коритко О.В. Федорович М.В. 6. Іноземна мова за п/с Історія України Кузьмінська О.В. Хромчак Л.Я. Скорець С.В.
7. Гігієна та санітарія Федоляк Л.М. 7. Українська л-ра Цуркан Н.М.
4. Іноземна мова п/с Коритко О.В. Федорович М.В. 4. Інформатика і комп’ютерна техніка Коритко С.М. / Том’юк І.Б.
5. Астрономія Математика Вінокурова Л.В. Катеринюк І.В. 5.Орг. та техн. обслуговування в гот. Мартинець В.С.
6. Інформатика і комп’ютерна техніка Кравченко О.В. Том’юк І.Б. 6. Людина і світ Оршуляк Б.В.
7.   7. Українська мова Цуркан Н.М.
4. Українська л-ра Кирик Г.Я. 3.Історія України Скорець С.В.
5. Математика Катеринюк І.В. 4.Орг. та техн. обслуговування в гот. Мартинець В.С.
6.Фізична культура Неспяк М.В. 5.Іноземна мова Українська мова Гришко Н.І. Федорович М.В. Цуркан Н.М.
7. Гігієна і санітарія Федоляк Л.М. 6.Математика Травінська Г.І.
4. Українська мова (за проф. спрямуванням) Лук’янів Б.В. 4. Історія України Інформатика і комп’ютерна техніка Скорець С.В. Коритко С.М. / Том’юк І.Б.
5.Гігієна і санітарія Українська л-ра Федоляк Л.М. Кирик Г.Я. 5. Орг. та техн. обслуговування в гот. Мартинець В.С
6.Ціноутворення Коваль У.Г. 6.Фізична культура Касько О.М.
4. Інформатика і комп’ютерна техніка Кравченко О.В. Том’юк І.Б. 4. Культурологія Лук’янів Б.В.
5.Іноземна мова Коритко О.В. Федорович М.В. 5. Астрономія Костецький В.Б.
6. Українська мова Кирик Г.Я. 6. Основи екології Федорак О.І.
РО-2-ІІ ГО-48-ІІ

 

Завідувач туристичного готельно-ресторанного обслуговування ________С.В. Гавдей

 

 

3.   3. Історія України Друк О.Г.
4.   4. Географія туризму України Червінський А.І.
5. Математика Фіцак О.В. 5. Українська мова Кирик Г.Я.
6. Іноземна мова Івантишин Х.І. Федорович М.В. 6. Культурологія Лук’янів Б.В.
7. Іноземна мова за п/с Романків У.В. Хромчак Л.Я 7.  
4.Астрономія Костецький В.Б. 4. Вища математика Фіцак О.В.
5. Вища математика Фіцак О.В. 5. Історія України Друк О.Г.
6. Іноземна мова за п/с Українська л-ра Романків У.В. Хромчак Л.Я. Цуркан Н.М. 6.Українська л-ра Географія туризму України Цуркан Н.М. Червінський А.І.  
7. Техн. орг. тур. д-ті Доміна Т.С. 7. Техн. орг. тур. д-ті Лесик А.І.
5. Фізична культура Білик О.Я. 5. Вища математика Фіцак О.В.
6.Українська л-ра Цуркан Н.М. 6. Астрономія Костецький В.Б.
7. Історія України Бабінець В.М. 7. Іноземна мова Башурина Т.І. Коритко О.В.
5. Іноземна мова Географія туризму України Івантишин Х.І. Федорович М.В. Червінський А.І. 5.Безпека туризму Кавчук В.І.
6. Історія України Бабінець В.М. 6. Фізична культура Старик М.І.
7. Культурологія Лук’янів Б.В. 7. Українська л-ра Цуркан Н.М.
4. Людина і світ Оршуляк Б.В. 4. Іноземна мова за п/с Іноземна мова Башурина Т.І. Коритко О.В. Коритко О.В. Башурина Т.І.
5. Вища математика Фіцак О.В. 5. Людина і світ Оршуляк Б.В.
6. Українська мова Кирик Г.Я. 6. Математика Фіцак О.В.
7. Географія туризму України Червінський А.І.    
3.   3. Техн. орг. тур. д-ті Лесик А.І.
4.Техн. орг.. тур. д-ті Доміна Т.С. 4. Іноземна мова за п/с Коритко О.В. Башурина Т.І.
5.Безпека туризму Кавчук В.І. 5. Географія туризму України Червінський А.І.
6. Географія туризму України Червінський А.І. 6.  
ТО-55-ІІ ТО-56-ІІ

 

Завідувач туристичного готельно-ресторанного обслуговування ________С.В. Гавдей

4.Фінансовий облік Татчин С.Г. 4.Ціноутворення Коваль У.Г.
5.Іноземна мова Гришко Н.І. Хромчак Л.Я. 5. Іноземна мова Кузьмінська О.В. Хромчак Л.Я.
6. Фізичне виховання Касько О.М. 6. Ринкові дослідження Серняк І.І.
       
    3. Планування та організація д-ті п-ва Липчук М.С.
4. Ціноутворення Коваль У.Г. 4.Фінансовий облік Татчин С.Г.
5.Інформ. с-ми і техн. в комерційній діяльності Кібірєва / Хільчук С.М. 5. Фізичне виховання Ціноутворення Прохніцький Б.В. Коваль У.Г.
6.Фінансовий облік Татчин С.Г. 6.Ринкові дослідження Серняк І.І.
7.Ринкові дослідження Слободян Н.З. 7.  
4.Планування та організація д-ті п-ва Липчук М.С. 4. Фізичне виховання Прохніцький Б.В.
5.Комерційна діяльність Крот М.В. 5. Інформ. с-ми і техн. в комерційній д-ті Кібірєва / Хільчук С.М.
6.Ціноутворення Коваль У.Г. 6. Комерційна д-ть Фальчук Н.І.
    7.Фінансовий облік Татчин С.Г.
5. Українська мова (за проф. спрямуванням) Лук’янів Б.В. 5. Ціноутворення Коваль У.Г.
6. Ціноутворення Фізичне виховання Коваль У.Г. Касько О.М. 6.Ком. товарознавство Політична економія Бондар Ю.В. / Фальчук Н.І. Москаленко І.В.
7.Ринкові дослідження Слободян Н.З. 7. Комерційна д-ть Фальчук Н.І.
4. Фізичне виховання Касько О.М. 4.  
5. Інформ. с-ми і техн. в комерційній д-ті Кібірєва / Хільчук С.М. 5. Українська мова( за проф. спрямуванням) Лук’янів Б.В.
6. Ком. товарознавство Політична економія Бондар Ю.В. / Фальчук Н.І. Москаленко І.В. 4. Охорона праці в галузі Минда М.Ф.
7.Комерційне діяльність Крот М.В. 7.Комерційне товарознавство Бондар Ю.В./ Фальчук Н.І.
    2. Інформ. с-ми і техн. в комерційній д-ті Кібірєва / Хільчук С.М.
3.Комерційна діяльність Крот М.В. 3. Комерційна діяльність Фальчук Н.І.
4. Охорона праці в галузі Минда М.Ф. 4. Фізичне виховання Прохніцький Б.В.
5.Ком. товарознавство Бондар Ю.В. / Фальчук Н.І.    
КД-84-ІІІ КД-85-ІІІ

 

Завідувач обліково-економічного відділення __________В.В. Доміна

 

 

3. Орг. обслуг. в ЗРГ Данилюк Т.В. 3.  
4. Фізична культура Старик М.І. 4. Туристичне країнознавство Лесик А.І.
5. Технологія приготування їжі Чорна Х.П. 5. Іноземна мова Івантишин Х.І. Федорович М.В.
6.Устаткування Баб’як Н.В. 6. Техн. організація туристичної діяльності Лесик А.І.
4. Організація обслуговування в ЗРГ Данилюк Т.В. 4.Фізичне виховання Білик О.Я.
5. Устаткування Баб’як Н.В. 5. Техн. організація туристичної діяльності Лесик А.І.
6. Технологія приготування їжі Чорна Х.П. 6. Охорона праці в галузі Лижичка Б.М.
7. Організація в-ва Данилюк Т.В.    
4. Організація обслуговування в ЗРГ Данилюк Т.В. 4.Основи психології Дівнич О.С.
5. Організація виробництва Данилюк Т.В. 5Орг. екскурсійного обслуговування Основи менеджменту Головата М.В Серняк І.І.
6. Іноземна мова за проф. спрямуванням Романків У.В. Федорович М.В. 6. Іноземна мова п/с Башурина Т.І. Федорович М.В.
    7.Осн. підприємницької діяльності Крот М.В.
4. Організація обслуговування в ЗРГ Данилюк Т.В. 4. Іноземна мова ІІ Стефінин Н.В. Барабаш Н.В.
5. Фізична культура Старик М.І. 5. Основи психології Дівнич О.С.
6.Охорона праці в галузі Лазаренко Л.Й. 6. Іноземна мова Івантишин Х.І. Федорович М.В.
7.   7. Фізичне виховання Білик О.Я.
4. Орг. обслуг. в ЗРГ Данилюк Т.В. 4. Основи філ. знань Москаленко І.В.
5.Іноземна мова ІІ Іноземна мова за проф. спрямуванням Кирик Г.Я. Федорович М.В. Романків У.В. Федорович М.В. 5. Основи психології Іноземна мова п/с Дівнич О.С. Башурина Т.І. Федорович М.В.
6. Організація виробництва Данилюк Т.В. 6. Орг. екскурсійного обслуговування Головата М.В.
3. Технологія приготування їжі Чорна Х.П. 3.  
4. Іноземна мова ІІ Кирик Г.Я. Федорович М.В. 4.Інформатика і комп’ютерна техніка Скібяк М.П. / Коритко С.М.
5. Організація обслуговування в ЗРГ Данилюк Т.В. 5. Техн. організація туристичної діяльності Лесик А.І.
6.   6.Основи менеджменту Серняк І.І.
РО-1-ІІІ ТО-52-ІІІ

 

Завідувач туристичного готельно-ресторанного обслуговування ________С.В. Гавдей

 

4. Іноземна мова Романків У.В. Івантишин Х.І.    
5.Туристичне країнознавство Лесик А.І. 5.Орг. та техн. обсл. в готелях Головата М.В.
6. Техн. організація туристичної діяльності Доміна Т.С. 6. Основи менеджменту Серняк І.І.
7. Осн. підприємницької діяльності Крот М.В. 7. Будівлі та обладнання в готелях Мартинець В.С.
3. Фізичне виховання Касько О.М.    
4. Основи психології Дівнич О.С. 5. Іноземна мова Іноземна мова за п/с Башурина Т.І. Федорович М.В. Романків У.В. Федорович М.В.
5. Іноземна мова за п/с Основи менеджменту Романків У.В. Івантишин Х.І. Серняк І.І. 6.Санітарія та гігієна в п-вах готельного типу Федоляк Л.М.
6.Основи філософських знань Москаленко І.В. 7. Орг. та техн. обсл. в готелях Головата М.В.
5.Охорона праці в галузі Лижичка Б.М. 5.Інформатика і комп’ютерна техніка Коритко С.М. / Кравченко О.Б.
6. Основи психології Дівнич О.С. 6. Фізичне виховання Касько О.М.
7. Техн. організація туристичної діяльності Доміна Т.С. 7. Орг. та техн. обсл. в готелях Головата М.В.
    3. Фізичне виховання Касько О.М.
4. Іноземна мова Романків У.В. Івантишин Х.І. 4.Інформ. с-ми в гот. господарстві Григоришина О.В. / Скібяк М.П.
5.Інформатика і комп’ютерна техніка Скібяк М.П. Коритко С.М. 5.Іноземна мова ІІ Стефінин Н.В. Шпіляревич Л.Д.
6. Орг. екскурсійного обслуговування Головата М.В. 6.Охорона праці в галузі Лижичка Б.М.
4. Фізичне виховання Касько О.М. 4. Психологічний практикум Дівнич О.С.
5. Орг. екск. обсл. Основи психології Головата М.В. Дівнич О.С. 5. Фізичне виховання Касько О.М.
6.Іноземна мова ІІ Шпіляревич Л.Д. Барабаш Н.В. 6. Санітарія та гігієна в п-вах готельного типу Федоляк Л.М.
    7. Іноземна мова Башурина Т.І. Федорович М.В.
4. Основи менеджменту Серняк І.І. 7. Будівлі та обладнання в готелях Мартинець В.С.
5.Іноземна мова за п/с Романків У.В. Івантишин Х.І. 5. Основи менеджменту Серняк І.І.
6. Техн. організація туристичної діяльності Доміна Т.С. 6. Іноземна мова за п/с Романків У.В. Федорович М.В.
ТО-53-ІІІ ГО-47-ІІІ

 

 

Завідувач туристичного готельно-ресторанного обслуговування ________С.В. Гавдей

 

ПОНЕДІЛОК 4 пара 1250-1410 Фізичне виховання Касько О.М.
5 пара 1420-1540 Організація виробництва Данилюк Т.В.
6 пара 1600-1720 Технологія виробництва Кримко Н.І. / Бабінець О.І.
7 пара1730-1850  
ВІВТОРОК 4 пара 1250-1410    
5 пара 1420-1540 Фізичне виховання Касько О.М.
6 пара 1600-1720 Технологія виробництва Кримко Н.І. / Бабінець О.І.
7 пара1730-1850 Аналітична хімія Смоленська В.В. / Рубанович О.Д.
СЕРЕДА 4 пара 1330-1450 Технологія виробництва Кримко Н.І. / Бабінець О.І.
5 пара 1500-1620 Фізична і колоїдна хімія Рубанович О.Д./ Жданова Л.М.
6 пара 1630-1750 Устаткування Баб’як Н.В.
7 пара 1800-1920 Організація виробництва Данилюк Т.В
ЧЕТВЕР 4 пара 1250-1410 Основи охорони праці Швець Р.І.
5 пара1500-1620 Устаткування Фізичне виховання Баб’як Н.В. Касько О.М.
6 пара1630-1750 Аналітична хімія Смоленська В.В. / Рубанович О.Д.
7 пара1800-1920 Технологія виробництва Кримко Н.І. / Бабінець О.І.
П’ЯТНИЦЯ 4 пара 1250-1410 Технологія виробництва Органічна хімія Кримко Н.І./ Бабінець О.І. Павлюк Л.В.
5 пара 1420-1540 Іноземна мова (за проф. спрямуванням) Устаткування Товстенюк С.В. Баб’як Н.В.
6 пара 1600-1720 Основи охорони праці Швець Р.І.
7 пара1730-1850 Організація виробництва Данилюк Т.В.
СУБОТА 4 пара 1250-1410 Іноземна мова за (проф.спрямуванням) Товстенюк С.В.
5 пара 1420-1540 Організація обслуговування Бойчук Л.Я.
6 пара 1600-1720 Організація виробництва Данилюк Т.В.
Примітка: пари по чисельнику проводяться по парних числах місяця, по знаменнику – по непарних числах місяця!!! ВП-205-ІІІ

 

Завідувач технологічного відділення ___________Н.В. Баб’як

    4.Організація ви-ва Данилюк Т.В.
5.Іноземна мова (за проф.спрямуванням) Товстенюк С.В. Личук М.З. 5.Устаткування Баб’як Н.В.
6.Основи охорони праці Швець Р.І. 6.Фізичне виховання Прохніцький Б.В.
7. Організація виробництва Данилюк Т.В. 7.Технологія виробництва Пітух К.М. / Бабінець О.І.
4.Органічна хімія Фізичне виховання Павлюк Л.В. Прохніцька О.В 4.  
5. Аналітична хімія Смоленська В.В./ Рубанович О.Д. 5.Технологія виробництва Пітух К.М. / Бабінець О.І.
6. Організація виробництва Данилюк Т.В. 6. Аналітична хімія Смоленська В.В./ Рубанович О.Д.
7.Технологія виробництва Бабінець О.І. / Чорна О.В. 7.Іноземна мова (за проф. спрямуванням) Товстенюк С.В.
4. Основи охорони праці Швець Р.І. 4.Фізична і колоїдна хімія Рубанович О.Д./ Жданова Л.М.
5.Технологія виробництва Бабінець О.І. / Чорна О.В. 5. Органічна хімія Фізичне виховання Павлюк Л.В. Прохніцький Б.В.
6.Фізична і колоїдна хімія Рубанович О.Д./ Жданова Л.М. 6. Організація виробництва Данилюк Т.В.
7.   7. Основи охорони праці Швець Р.І.
4._________________ Технологія ви-ва __________________ Бабінець О.І./Чорна Х.П. 4.Іноземна мова (за проф. спрямуванням) Товстенюк С.В.
5. Організація виробництва Данилюк Т.В. 5. Технологія виробництва Пітух К.М. / Бабінець О.І.
6.Устаткування Баб’як Н.В. 6. Організація виробництва Данилюк Т.В.
7. Організація обслуговування Данилюк Т.В. 7. Основи охорони праці Швець Р.І.
4.Фізичне виховання Прохніцька О.В. 4. Аналітична хімія Смоленська В.В./ Рубанович О.Д.
5. Технологія виробництва Бабінець О.І. / Чорна О.В. 5. Технологія виробництва Пітух К.М. / Бабінець О.І.
6. Аналітична хімія Смоленська В.В./ Рубанович О.Д. 6.Устаткування Баб’як Н.В.
7. Устаткування Іноземна мова (за проф.спрямуванням) Баб’як Н.В. Товстенюк С.В. Личук М.З. 7.  
3. Організація ви-ва Данилюк Т.В. 3.  
4. Технологія виробництва Бабінець О.І. / Чорна О.В. 4. Організація виробництва Данилюк Т.В.
5.Фізичне виховання Прохніцька О.В. 5.Фізичне виховання Прохніцький Б.В.
_____________________ 6.Устаткування ____________________ Баб’як Н.В. 6. Організація обслуговування Мартинець В.С.
ВП-206-ІІІ ВП-207-ІІІ

 

Завідувач технологічного відділення ___________Н.В. Баб’як

 

ЛЕКЦИЯ № 1


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |


Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.018 сек.)