|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ЗАВДАННЯ ДО КОНТРОЛЬНИХ РОБІТДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ПСИХОЛОГІЯ СПОРТУ» Варіант 1 1. Психологічні особливості діяльності у фізичному вихованні і спорті. 2. Дайте характеристику чинникам які визначають положення спортсмена в колективі. 3. Методи відновлення психічної працездатності.
Варіант 2 1. Спрямованість особистості, мотиви і мотивації спортивної діяльності. 2. Організація науково-практичної роботи щодо психологічної підготовки спортсмена. 3. Діагностика стану психічної готовності спортсмена до змагання.
Варіант 3 1. Критерії виділення психологічної систематики видів спорту і фізичних вправ. Дайте коротку характеристику Вами ж складеної схеми і розкрійте її практичну цінність. 2. Види і особливості труднощів в спортивній діяльності. 3. Прийоми регуляції і саморегуляції психічних станів в умовах змагань.
Варіант 4 1. Розкрийте єдність загального і особливого (специфічного) у формуванні психічного складу особистості спортсмена. 2. Актуалізація готовності до максимальних вольових зусиль і уміння проявити їх в умовах змагання. 3. Методики оцінки групової згуртованості і психологічного клімату в спортивній команді.
Варіант 5 1. Роль особливості нервової системи і темпераменту у формуванні психічного складу особистості спортсмена. 2. Особливості психічної напруженості під час змагань і методи регуляції рівня збудження у спортсменів. 3. Методи дослідження в психології спорту.
Варіант 6 1. Охарактеризуйте спортивну команду як різновид спортивної групи і колективу. 2. Методи відновлення психічної працездатності спортсмена. 3. Вимоги, що пред'являються до психодіагностичних методик в спорті.
Варіант 7 1. Розкрийте ознаки згуртованості команди. Як формується психологічний клімат в команді? 2. Навіювання як засіб активізації процесів відновлення спортсмена. 3. Наведіть методику оцінки вольової якості наполегливості спортсмена і дайте коротку характеристику.
Варіант 8 1. Самовиховання як найважливіший чинник вольової підготовки спортсмена. 2. Агресивність в спорті. Рівні і вимірювання. 3. Розкрийте сутність методики вимірювання взаємостосунків між тренером і спортсменом.
Варіант 9 1. Розкрийте сутність і відмінності керівництва і лідерства в спортивній команді? 2. Характеристика перешкод, труднощів і пов'язаних з ними вольових зусиль в спорті. 3. Підберіть і стисло проілюструйте можливості однієї з тестових методик оцінки психічної надійності спортсмена.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |