|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Модуль 6УКРАЇНСЬКА ВИДАВНИЧА СПРАВА РАДЯНСЬКОЇ ДОБИ І ПОЧАТКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ Тема 6.3. ВИДАВНИЧА СПРАВА РАДЯНСЬКОЇ ДОБИ: ТВОРЧИЙ АСПЕКТ Практичне заняття План Особливості діяльності редактора і видавництва в умовах тоталітарного суспільства. Регламентація редакторської праці типовими інструкціями. Формування радянської школи редагування. Адміністративно-ідеологічне втручання в редакторський процес. Заходи влади щодо виявлених редакторських помилок. Русифікація української видавничої справи в період побудови «розвинутого соціалізму». Література: 1, 2, 8, 20, 34, 49, 53, 80 Тема 6.4. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ТВОРЧІ ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ РАДЯНСЬКОГО РЕДАКТОРА В ПЕРІОД ПОБУДОВИ СОЦІАЛІЗМУ ТА ЗАСТОЮ (60-70-ті роки ХХ ст.) Практичне заняття План Практичне заняття проходить у формі захисту підготовленого раніше інтерв’ю студента з редактором одного з українських видавництв радянської доби. Література: 1, 2, 8, 20, 34, 49, 53, 71, 80 Тема 6.5. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА ТВОРЧІ ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ РАДЯНСЬКОГО РЕДАКТОРА В ПЕРІОД ПЕРЕБУДОВИ 80-ті роки ХХ ст.) Практичне заняття План Практичне заняття проходить у формі захисту підготовленого раніше інтерв’ю студента з редактором одного з українських видавництв зазначеної пори. Література: 1, 2, 8, 20, 34, 49, 53, 71, 80 Тема 6.6. ВИДАВНИЧА СПРАВА НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ: ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ТА ЗАКОНОДАВЧИЙ АСПЕКТИ Практичне заняття План 1. Організаційний аспект. 2. Законодавчий аспект.
Література: 1, 2, 8, 20, 34, 49, 53, 71, 80 Тема 6.7. ВИДАВНИЧА СПРАВА НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ: ТЕМАТИЧНИЙ, МОВНИЙ ТА ГЕОГРАФІЧНИЙ АСПЕКТИ Практичне заняття План 1. Тематичний аспект 2. Мовний аспект 3. Географічний аспект.
Література: 1, 2, 20, 71, 80 МОДУЛЬ 7 ВИДАВНИЧА СПРАВА УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ Тема 7.4. ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНЦІВ НА ТЕРЕНАХ ФРАНЦІЇ. Практичне заняття План Реймська Євангелія як предтеча українського видавничого руху у Франції. Етапи і хвилі української еміграції до Франції. Перші українські видавництва. Видавнича діяльність журналу,,Тризуб.’’ Перші українські книгарні Парижа. Українська бібліотека ім. Симона Петлюри як книгознавчий і видавничий центр. Перша українська друкарня у Франції. Газета.,Українське слово.’’ Видавничий рух у Франції другої половини ХХ ст. 9етапи та основні осередки). Націоналістичне видавництво в Європі. НТШ в Європі та його видавнича діяльність. Українські редактори і видавці у Франції.
Література: 1,2, 4, 7, 8, 9, 10, 12,18, 19, 23, 26, 28
Тема 7.5. ВИДАВНИЧА СПРАВА УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ В НІМЕЧЧИНІ Практичне заняття План Українська еміграція до Німеччини: причини, періодизація, соціальний склад. Швайпольт Фіоль – німецький друкар перших українських книжок у Європі. Українські видання у Галле та Лейпцигу. Видавничий рух українців у Німеччині. ,,Українська накладня’’ Якова Оренштейна6 німецький період. Видавнича продукція українців у таборах ДіПі. Українські видавництва у післявоєнній Німеччині. Олекса Вінтоняк та його,,Дніпрова хвиля.’’ Створення Українського Наукового Інституту (УНІ) та його завдання. Діяльність УНІ. Відомі діячі та співробітники УНІ. Видавнича діяльність УНІ. Проблематика його видань.
Література: 1, 2, 4, 5,7-10, 12, 15, 17, 20, 22, 23, 25
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |