АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ. ЗМІСТ Вступ .4 1.Програма навчальної дисципліни . 6 2

Читайте также:
  1. II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності
  2. АНОТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ ЗІ СТРУКТУРНО-ЛОГІЧНОЮ СХЕМОЮ (МІЖДИСЦИПЛІНАРНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ).
  3. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма
  4. Відзначимо наступні основні функції політичної соціології як навчальної дисципліни: світоглядну, пізнавальну, виховну, практично-політичну.
  5. Вступ до дисципліни “Логіка”.
  6. Вступ до дисципліни. ВИТОКИ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ
  7. де Nміс – програма випуску деталей за місяць, шт.
  8. Державна цільова програма
  9. Дисципліни і способи її збереження
  10. для підготовки до здачі іспиту з дисципліни «Теоретичні проблеми кримінального судочинства»
  11. ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНО-ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ДИСЦИПЛІНИ
  12. Додаток. Програма дисципліни і методичні

ЗМІСТ

  Вступ……………………………………………………………………….4
1.Програма навчальної дисципліни……………………………….……6
2. Методичні рекомендації до самостійної роботи…………….………9
3. Методичні рекомендації до виконання індивідуальних завдань…..83
4. Підсумковий контроль………………………………………………..86
5. Список рекомендованої літератури………………………………….94

 


ВСТУП

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Самоменеджмент» підготовлений з метою надати допомогу студентам академії у доскональному вивченні теоретичного матеріалу, набутті та розвитку навичок самоменеджменту.

Основною метою вивчення навчальної дисципліни «Самоменеджменту» є формування у студентів знань з теорії і практики організації роботи керівника (менеджера), що необхідно спеціалісту для організації як своєї діяльності, так і діяльності підлеглого персоналу, досягнення постановлених цілей та вміння працювати в умовах дефіциту часу.

Основними завданнями навчальної дисципліни є: вивчення основних понять, функцій самоменеджменту, принципів, правил, прийомів та методів раціонального використання робочого часу.

Предметом навчальної дисципліни є: система організації своєї діяльності, функції самоменеджменту, прийоми та методи раціонального використання робочого часу.

Після вивчення дисципліни «Самоменеджмент» студенти повинні володіти інструментальними, міжособистісними, системними та спеціальними компетенціями, які спрямовані на формування та розвиток навичок самоменеджменту, а саме:

Інструментальні компетенції:

· Здатність отримувати, аналізувати та систематизувати інформацію з базових питань програмного матеріалу навчальної дисципліни з різних джерел (монографії, навчальний посібник, періодичні видання, Інтернет та ін.).

· Здатність ефективно організувати свій робочий час.

Міжособистісні компетенції:

· Здатність здійснювати ефективні міжособистісні комунікації.

· Здатність до постійного удосконалення емоційних здібностей як інструменту розвитку у майбутніх фахівців навичок управління на індивідуальному, міжособистісному та груповому рівнях.

Системні компетенції:

· Здатність застосовувати знання правил раціонального використання робочого часу, прийомів та методів роботи керівника для виконання управлінських функцій (постановки цілей, планування, прийняття рішень, реалізації та організації особистої діяльності, контролю).

Спеціальні компетенції:

· Уміння використовувати в особистій професійній діяльності ефективні прийоми та методи роботи керівника з метою економії свого часу.

· Здатність аналізувати витрати робочого часу для виявлення сильних і слабких сторін особистого стилю роботи.

· Володіння прийомами і методами поставлення особистих і професійних цілей.

· Здатність раціонально планувати свій робочий час з метою ефективного його використання.

· Володіння прийомами та методами прийняття рішень.

· Уміння організувати професійну діяльність, спрямовану на реалізацію поставлених цілей.

· Здатність здійснювати контроль за реалізацією поставлених цілей.

· Володіння прийомами і методами ефективних комунікацій та інформаційного забезпечення діяльності керівника.

· Уміння організувати робоче місце та оптимальні умови праці.

Послідовність вивчення програмного матеріалу обумовлена внутрішньою логікою тем дисципліни: на попередніх поняттях ґрунтується вивчення наступних тем. Крім того, вивчення навчальної дисципліни «Самоменеджмент» базується на знаннях, одержаних студентами при вивченні дисциплін «Мікроекономіка», «Психологія та педагогіка», «Основи ділового спілкування», «Менеджмент». Разом з тим, вона передує вивченню дисциплін «Організація праці», «Фізіологія і психологія праці», «Організація виробництва», «Економіка і організація інноваційної діяльності», «Управління персоналом», «Організаційна культура» та ін., в яких необхідні знання і компетенції, сформовані при вивченні навчальної дисципліни «Самоменеджмент».

Основними формами організації навчання є: навчальні заняття (практичні заняття), виконання індивідуальних завдань, самостійна робота, контрольні заходи.

Навчальна програма побудована за вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих навчальних закладах.

Навчально-методичний посібник розроблений відповідно до навчального плану підготовки бакалаврів в галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво», програмами навчальної дисципліни «Самоменеджмент» та розрахований на студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які навчаються за навчальними планами підготовки бакалаврів, а також викладачів навчальної дисципліни «Самоменеджмент».


ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

«Самоменеджмент»

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)