АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Рекомендації щодо написання курсової роботи з навчальної дисципліни

Читайте также:
  1. B Хід роботи.
  2. II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності
  3. VІІ. Оформлення роботи
  4. Алгоритм виконання роботи
  5. АЛГОРИТМ ДІЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ПІД ЧАС ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ФАХІВЦЯМИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ
  6. АЛГОРИТМ РОБОТИ НАД ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНИМИ ЗАВДАННЯМИ З КУРСУ «ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЧНОГО ТРЕНІНГУ»
  7. Аналіз ритмічності роботи підприємства.
  8. АНОТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ ЗІ СТРУКТУРНО-ЛОГІЧНОЮ СХЕМОЮ (МІЖДИСЦИПЛІНАРНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ).
  9. Анотація навчальної дисципліни «Макроекономічний аналіз»
  10. Анотація навчальної дисципліни «Макроекономічний аналіз»
  11. В чому ви вбачаєте зміст поняття “соціальні ілюзії”?(Підготовка зазначеної доповіді є формою індивідуальної роботи; обов’язкова до виконання;форма виконання - письмова).
  12. В чому ви вбачаєте зміст поняття “соціальні ілюзії”?(Підготовка зазначеної доповіді є формою індивідуальної роботи; обов’язкова до виконання;форма виконання - письмова).

«КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕС УКРАЇНИ”

 

Курсова робота є першим кроком, першим етапом до написання і підготовки дипломної роботи, яку студент повинен буде захищати на п’ятому (для студентів денної форми навчання) і шостому (для студентів заочної форми навчання) курсі.

Курсова робота є самостійною навчально-дослідною роботою студента по конкретній темі. Студент повинен вивчити та проаналізувати нормативний матеріал, основну літературу вітчизняних і закордонних авторів з цієї тематики, викласти в роботі існуючі, у тому числі альтернативні думки, і висловити свою точку зору, на проблеми, які ним розглядаються. Курсова робота мала б закінчений вигляд і зв’язок з правозастосовчої діяльністю, коли б автор розглядав проблему на слідчих та судових прикладах та з використанням статистичних даних.

Робота над курсовим проектом починається з вибору теми. Викладачі з курсу „Кримінальний процес» рекомендують студентам вибирати тему таким чином, щоб вона могла стати першим етапом до підготовки наступної дипломної або магистерьскої роботи.

Кожен студент повинен вибрати тільки одну запропоновану тему для написання курсової роботи. Якщо серед переліку цих тем студент не зацікавиться ні однією темою, в цьому випадку йому необхідно запропонувати свою тему і підійти до викладача з цього предмету. Якщо нова тема не буде узгоджена з викладачем, робота не буде допускатися до захисту.

 

СТРУКТУРА КУРСОВОЇ РОБОТИ.

Курсова робота повинна складатися з титульного листа (Додаток А), плану (Додаток Б), вступу, основного тексту, висновок і списку використаних джерел (Додаток В).

План курсової роботи розташовується на другій сторінці тексту. Він складається з вступу, назв основних розділів роботи (або з розділів і підрозділів), висновок, списку використаних джерел. Всі розділи плану нумеруються один за одним арабськими або римськими цифрами.

Розділи курсової роботи в тексті нумеруються і називаються так само, як і в плані роботи. Кожен новий розділ починається з нової сторінки, але така вимога не поширюється на підрозділи (пункти) одного розділу.

Всі цитати в тексті повинні бути взяті в душки і мати відповідне посилання на літературу. Таке посилання оформлюється на сторінці виноскою. Якщо автор не зробив зноски у тексті робота повертається йому для опрацювання. Особиста думка автора повинна виділятися в контексті, наприклад, такими словами: „на нашу думку”, „автор вважає” і ін.

Список використаних джерел або список літератури розміщується наприкінці курсової роботи з нової сторінки. Література в списку розташовується за абеткою.

 

ОБСЯГ КУРСОВОЇ РОБОТИ.

 

Курсову роботу необхідно писати на листах формату А-4. Обсяг роботи взагалі – 30-35машинописних сторінок, якщо робота написана від руки її обсяг збільшується до 40 і більше сторінок.

Міжстроковий інтервал - 1,5. На сторінці повинно бути 28 строк. Шрифт Times New Roman, кегль 14, с інтервалами: зверху – 20 мм, знизу – 20 мм, зліва – 30 мм, справа – 15мм.

 

 

 

 

ДОДАТОК А

Міністерство освіти та науки України

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

Економіко-правовий факультет

 

 

Кафедра кримінального права,

кримінального процесу

та криміналістики

 

Курсова робота з дисципліни «Кримінальний процес України» на тему:

«Характеристика стадії порушення кримінальної справи»

 

Студента 3 курсу, 5 групи

денної форми навчання

Петрова Сергія

 

Науковий керівник: к.ю.н., доцент

Миколенко О. М.

 

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)