|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
І. .Тестові завдання1. Предметом психології управління на сучасному етапі є: А) Психологічні особливості керівника, як особи відповідальної за функціонування організації; Б) Психологічні закономірності управлінської діяльності, сукупність психічних явищ і відносин в організації; В) Психологічні основи управління організацією у науковому та практичному напрямах.
2. Автором концепції бюрократичного управління підприємством був: А) Гюстав Лебон; Б) Макс Вебер; В) Анрі Файоль. 3. Економічні стимули (гроші) для робітника є найважливішими за теорією: А) Фредеріка Тейлора; Б) Анрі Файоля; В) Френка Джілбрета.
4. Одним із перших звернув увагу на значення індивідуально-психологічних особливостей менеджера з позиції їх впливу на успішність функціонування організації: А) Макс Вебер; Б) Анрі Файоль; В) Фредерік Тейлор.
5. Представниками школи людських відносин були: А) Гуго Мюнстерберг, Мері Паркер Фоллет, Елтон Мейо; Б) Гуго Мюнстерберг, Елтон Мейо, Фредерік Тейлор; В) Анрі Файоль, Фредерік Тейлор, Ельтон Мейо. 6. Яка з нищевказаних властивостей не належить до структури спілкування? А) комунікативна; Б) інтерактивна; В) перцептивна; Г) емпативна.
7. Механізм міжособистісного сприйняття у спілкуванні, який характеризує розуміння та інтерпретацію співрозмовника шляхом ототожнення себе з ним, називається: А) рефлексією; Б) емпатією; В) ідентифікацією; Г) стереотипізацією.
8. Духовне спілкування – це: А) різноманітні взаємини та цілеспрямована взаємодія керівників з працівниками у процесі їх матеріально-практичної діяльності, передусім у практичній діяльності, а також їхня поведінка в різних сферах суспільного життя закладу; Б) взаємодія керівників і працівників, в якому вони одночасно (або послідовно) виступають одне щодо одного і об’єктами, і суб’єктами; В) виконання соціально значимих ритуалів (поздоровлення, висловлювання співчуття тощо); воно у значній мірі визначається правилами і нормами відповідного етикету; Г) обмін між керівниками та працівниками різноманітною систематизованою пізнавальною та емоційно-почуттєвою інформацією, переживаннями і думками за допомогою живої людської мови, засобів масової комунікації і невербальних засобів. 9. Засновником теорії мотивації досягнення успіхів у різних видах діяльності став: А) А.Маслоу; Б) Л.Фестінгер; В) Д.МакКлелланд; Г) К.Левін.
10. Тенденція до збереження створеного уявлення про іншу людину складає суть ефекту: А) стереотипізації; Б) послідовності; В) інерціоності; Г) ореолу.
11. Розуміння емоційного стану іншої людини відноситься до вмінь: А) міжособистісної комунікації; Б) сприймання та розуміння один одного; В) міжособистісної взаємодії; Г) групової взаємодії.
12. Керівники орієнтовані на себе здебільшого обирають тактику: А) суперництва; Б) співробітництва; В) компромісу; Г) уникнення. 13. Керівник із яскраво вираженими лідерськими рисами під час конфлікту в середині організації може застосувати оптимальну тактику підсилюючи її наступними елементами: А) уникнення або компромісу; Б) протиборства або співробітництва; В) уникнення або протистояння; Г) суперництва або пристосування. 14. Якщо керівнику характерний ліберальний стиль, він зумовлює стиль взаємодії з посадовими особами, причетними до прийняття рішення який матиме наступний прояв: А) Абсолютна перевага керівника над учасниками прийняття рішення, результатом якої є його одноосібний вибір, з яким погоджуються інші. Б) Сильна перевага керівника. Він вислуховує думки інших посадових осіб, оцінює їх і пристосовує до своєї позиції. В) Оптимальна активність керівника в процесі взаємодії з неформальним лідером. Г) Конфліктна взаємодія керівника з неформальним лідером.
15. Автором двофакторної теорії мотивації був: А) Б.Скіннер; Б) Ф.Герцберг; В) К.Алдерфер; Г) Г.Мюрей.
ЗМІСТОВНИЙ МОДУЛЬ ІІ. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |