АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ. для самостійної та індивідуальної роботи

Читайте также:
  1. I.ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  2. Атрибути – це компоненти тегу, що містять вказівки про те, як броузер має сприйняти й обробити тег.
  3. Витрати на виробництво продукції згідно П(С)БО 16 та методичні рекомендації з формування собівартості продукції
  4. Вказівки до виконання контрольних робіт
  5. ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ
  6. ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ
  7. Вказівки до вирішення задач
  8. Вказівки до компоновки міжповерхового Перекриття
  9. ВКАЗІВКИ ДО КОНСТРУЮВАННЯ
  10. Вказівки до конструювання плити
  11. Вказівки до конструювання фундаментів
  12. Вказівки до неї з дисципліни

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

для самостійної та індивідуальної роботи

щодо вивчення дисципліни

«СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ»

для студентів

освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»

галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво»

спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит»

 

 

Укладач: Савченко В. Ф., д. е. н., професор

 

Чернігів, ЧДІЕУ


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Чернігівський державний інститут економіки і управління

 

 

Рекомендовано до друку

Вченою радою ЧДІЕіУ

Протокол № 01/12 від 31 січня 2012 р.

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

для самостійної та індивідуальної роботи

щодо вивчення дисципліни

«СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ»

для студентів

освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»

галузі знань 0305 «Економіка і підприємництво»

спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит»

 

Чернігів, ЧДІЕУ


Методичні вказівки для самостійної та індивідуальної роботи щодо вивчення дисципліни «Стратегічне управління» для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» галузі знань 0305 «Економіка і підприємництво» спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит» / Укл.: Савченко В. Ф. – Чернігів: ЧДІЕУ, 2012. – 87 с.

 

 

Укладач: д. е. н., проф. Савченко В. Ф.

Рецензенти: д. е. н., проф. Каленюк І. С.

к. е. н., проф. Коваленко Л. О.

д. е. н., проф. Вдовенко С. М.


МЕТА І ЗАДАЧІ ДИСЦИПЛІНИ

 

Вдосконалення ринкових відносин в Україні здійснюється в умовах нестабільності зовнішнього середовища бізнесу. Це викликає необхідність вирішення проблем гнучкої адаптації підприємств до зовнішніх змін у процесі досягнення цілей їх дальшого розвитку на основі використання сучасних досягнень науки управління. У зв’язку з цим набуває особливої актуальності поглиблене вивчення стратегічного управління, зростає роль і значення процесу розробки та реалізації стратегії підприємства.

Стратегічне управління як діяльність керівництва з управління підприємством в конкурентному ринковому середовищі – найважливіша складова життя сучасного ділового менеджменту. Досвід розвинених країн світу показав, що стратегічний підхід до управління підприємством має безспірні переваги. Обрана стратегія дає змогу чітко визначати завдання, націлює керівників на перспективне мислення, веде до координації зусиль, сприяє підготовленості підприємства до непередбачуваних змін і криз. Тому навчальна дисципліна “Стратегічне управління” входить до програми підготовки магістрів з фінансів як обов’язковий предмет.

Мета дисципліни – набути знань з теоретико-методологічних аспектів розроблення стратегій, стратегічних прогнозів і планів, розробки системи стратегічного управління та забезпечення її функціонування в динамічному ринковому середовищі.

Завдання дисципліни полягають у вивченні таких головних складових: поняття, сутність, концепції стратегії підприємства, її місія, цілі та мета; планування і прогнозування; стратегічний аналіз внутрішнього та зовнішнього середовища, конкурентних переваг; стратегія бізнесу, корпоративна стратегія підприємства; альтернативність у сучасному виборі реалізації стратегії; загальні характеристики функціональної стратегії, її особливості у сфері діяльності; фінансово-економічні аспекти стратегії управління; організаційне та соціально-психологічне забезпечення стратегічного управління; сучасний стан і перспективи розвитку стратегічного управління в Україні.

Предмет – закономірності, концептуальні основи і принципи побудови систем стратегічного управління підприємствами.

ЗМІСТ ДИСЦИПЛІНИ

 

Вивчення дисципліни передбачає різні види наукової роботи студентів. До них відносяться: лекції, практичні заняття, самостійне вивчення проблем, консультації у викладача, написання тестів, виконання розрахунків, аналіз управлінських і господарських ситуацій, написання рефератів з проблем дисципліни.

Практичні заняття: мають своєю ціллю розвинути вміння аналізувати і узагальнювати матеріал по проблемі, виявляти вплив окремих зовнішніх і внутрішніх факторів на вибір конкретної стратегії підприємства, обґрунтовувати альтернативні рішення, розробляти пропозиції щодо удосконалення стратегії управління підприємством, виконувати необхідні розрахунки.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)