|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема уроку: «Динаміка Всесвіту. Контрасти космосу»
Мета уроку: дати характеристику колірному контрасту, нюансу, спорідненим кольорам; розвивати абстрактне мислення; закріпити навички в техніці «по-вологому»; розвивати емоційне сприйняття навколишнього світу. Обладнання уроку: фарби(гуаш, акварель), папір, пензлі, підручник для 50го кл; малюнки учнів; репродукції художників: К.Коровін «Маки»,В.Ван Гог «Соняшники»,В.Кандинський «Композиція 304», Малевіч «Точильщик», П, Іванцов»Космічний пейзаж».
ХІД УРОКУ І. Організаційний момент ІІ. Актуалізація опорних знань · Із яких кольорів складається спектор сонячного світла? · Що собою являє колірний круг? · Якими основними ознаками характеризується колір? · Що таке кольоровий контраст? · Майстри абстракції. ІІІ. Мотивація навчальної діяльності Подорожуючи космічними просторами, ми можемо стати свідком виникнення нової галактики, побачити, як народжуються і згасають зорі, змінюють свою форму різнокольорові туманності, закручуються у пружних спіралях яскраві сузір’я. Усе це важко зобразити, але передати враження руху можна в абстрактних картинах. Так що таке абстракція? На це питання ми сьогодні відповімо на уроці. ІV. Вивчення нового матеріалу Слово вчителя. АБСТРАКЦІЯ – це безпредметні твори мистецтва. Зазвичай у них не зображені конкретні речі,постаті людей, проте вони здійснюють емоційний вплив на глядача, навіюють певні відчуття,думки. Робота з підручником Роздивиться багатство кольорів у абстрактній композиції в роботі х-ка В.Кандинського «Композиція 304». Художник може передати певний настрій у картині за допомогою контрастних кольорів: червоного і зеленого, синього й оранжевого, фіолетового і жовтого, та різноманітних поєднань їх відтінків. Гармонійне поєднання цих кольорів у художніх творах створює контрастний колорит картини. Роздивиться ці репродукції із контрастним колоритом. Які емоції вони викликають?Динамічна форма завжди активна. Визначьти, які художні засоби допомагають митцям передати рух у композиції. У художника П,Іванцова у картині «Космічнийпейзаж» багато контрастних форм і кольорів. Поглянь на поєднання контрастних кольорів у акварелі. ІV. Практичне завдання Виконайте абстрактну композицію в контрактному колориті(акварель по-мокрому); за темою «Контрасти космосу». Добери колорит,що допоможе передати твій задум (композицію). Задай необхідний рух в композиції. Проаналізуй напрямок ліній, які створюють враження руху. V. Фізкультхвилинка. VІ. Індивідуальна робота. VІІ. Узагальнення і систематизація знань та вмінь учнів. · З якою темою ми познайомились сьогодні? · Як ви зрозуміли поняття «абстрактна композиція», динаміка»? · Назвіть контрасті кольори. VІІІ. Рефлексія. - Що сьогодні на уроці найбільш сподобалось? ІХ. Домашнє завдання: Знайдіть приклади абстрактної композиції (в оформлені одягу, у малюнках тканин, у рекламі тощо). Урок №13 Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |