|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Виберіть правильний варіант відповіді. А) специфічний товар, який є універсальним еквівалентом вартості інших товарів;
1. Фінанси – це: А) специфічний товар, який є універсальним еквівалентом вартості інших товарів; Б) сукупність грошових відносин, у процесі яких формуються та використовуються фонди грошових ресурсів, метою яких є відшкодування витрат, пов’язаних із процесом виробництва та здійсненням державою своїх функцій; В) гроші, які виникають на різних етапах розподілу і перерозподілу ВВП; Г) це основний фонд грошових коштів і визначальна ланка державних фінансів.
2. Суб’єктами фінансових відносин виступають: А) валовий внутрішній продукт; Б) держава; В) соціальні служби; Г) підприємці.
3. Сутність економічної категорії фінансів полягає в тому, що: А) завжди мають грошову форму вираження; Б) здійснюється розподіл і перерозподіл вартості ВВП; В) відображають реально існуючі в суспільстві виробничі відносини; Г) мають тільки натуральну форму вираження. 4. Фінанси – це грошові відносини, що виникають між: А) державою та підприємствами в процесі сплати податків; Б) підприємствами під час реалізації товарів; В) підприємствами в процесі придбання товарно-матеріальних цінностей; Г) усі відповіді правильні.
5. За матеріальним змістом фінанси – це: А) фонди грошових коштів цільового призначення, які в сукупності є фінансовими ресурсами країни; Б) особлива, специфічна форма економічних відносин, пов'язана з процесом розподілу і перерозподілу вартості валового внутрішнього продукту (ВВП) і національного доходу (НД); В) історично сформована економічна категорія, що виникла в період розпаду первіснообщинного і зародження рабовласницького ладу у зв'язку з виникненням держави та її інститутів, розвитком товарно-грошових відносин; Г) відносини, що виникають у процесі створення і перерозподілу суспільних благ і багатств, а також пов’язані з розвитком держави і товарно-грошового обігу.
6. До економічної сфери життя суспільства належить:: А) підвищення загального рівня життя населення; Б) регулювання зовнішньоекономічної діяльності підприємств; В) стимулювання трудової і ділової активності населення, боротьби з незаконними доходами; Г) забезпечення прожиткового мінімуму і конституційних гарантій для всіх громадян незалежно від статі, віку, національності, місця проживання, а також виду суспільно корисної праці та способів отримання доходів в рамках чинних законів.
7. До функцій фінансів належить: А) контрольна функція; Б) антимонопольна функція; В) індикативна функція; Г) правильні відповіді A та B.
8. Сума відшкодування споживання в процесі виробництва засобів виробництва та національного доходу становить: А) ВВП; Б) ВНП; В) ВД; Г) виторг.
9. До недержавних фінансів відносять: А) фінанси суб’єктів господарювання комунальної форми власності; Б) фінанси держави; В) фінанси домогосподарств; Г) фінанси суб’єктів господарювання державної форми власності.
10. До основних напрямів діяльності Державного казначейства відносять: А) контроль за фінансовою діяльністю; Б) виконання Державного бюджету; В) організація касового виконання; Г) складання бюджету. Таблиця 1.2 Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |