|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Виберіть правильний варіант відповіді. 1. Мета державного кредиту полягає в:
1. Мета державного кредиту полягає в: А) покритті бюджетного дефіциту; Б) регулюванні грошового обігу; В) залученні коштів для інвестиційних програм; Г) усі відповіді правильні.
2. До форм внутрішнього державного кредиту не належать: А) грошово-речові лотереї; Б) державні гарантії; В) державні позики; Г) використання коштів державного позичкового фонду.
3. За видами дохідності державні позики класифікують таким чином: А) відсоткові, безвідсоткові та виграшні; Б) ринкові та неринкові; В) готівкові та безготівкові; Г) внутрішні та зовнішні.
4. Капітальний державний борг – це: А) видатки держави, пов'язані з погашенням у поточному році боргових зобов'язань; Б) заборгованість держави перед іноземними кредиторами; В) загальна сума заборгованості минулих років і відсотків, що мають сплачуватися за позиками; Г) заборгованість держави перед усіма утримувачами облігацій внутрішньої державної позики. 5. Борг на душу населення – це: А) частина загального несплаченого боргу, що припадає на кожні 1000 грошових одиниць індивідуального доходу; Б) сума державного боргу, яка припадає на кожного громадянина країни; В) складається з боргів держави комерційним банкам; Г) заборгованість держави перед усіма утримувачами облігацій внутрішньої державної позики.
6. Консолідація – це: А) зміна дохідності позик; Б) об'єднання кількох позик в одну; В) повна відмова держави від своєї заборгованості; Г) передача зобов'язань за раніше випущеною позикою на нову позику з метою продовження її терміну.
7. Найбільш поширений вид державних цінних паперів, який символізує державне боргове зобов'язання і надає право її власникові після закінчення певного терміну одержати назад суму боргу і проценти – це: А) облігація; Б) акція; В) вексель; Г) опціон.
8. Комплекс заходів, що здійснюються державою в особі її уповноважених органів щодо визначення обсягів та умов залучення коштів, їх розміщення і погашення, а також забезпечення платоспроможності держави – це: А) прогнозування; Б) планування; В) управління; Г) регулювання державного боргу.
9. Бюджетне використання позик передбачає: А) фінансування інвестиційних проектів і використання кредитів на розвиток національного виробництва; Б) спрямування залучених ресурсів на поточне споживання; В) запозичення, які використовуються як на фінансування поточних бюджетних потреб, так і на інвестиційний розвиток економіки в цілому; Г) усі відповіді правильні. 10. Функцію погашення та обслуговування державного боргу безпосередньо виконує: А) Міністерство фінансів України; Б) Національний банк України; В) Кабінет Міністрів України; Г) Державна казначейська служба. Таблиця 8.2 Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |