|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Виберіть правильний варіант відповіді. 1. Бюджет як фінансовий план:
1. Бюджет як фінансовий план: А) спрямовує фінансову діяльність держави; Б) являє собою централізований грошовий фонд держави; В) виступає документом, у якому подається розпис доходів і видатків, що затверджується у формі закону; Г) сукупність економічних відносин між державою, з одного боку, та юридичними й фізичними особами, з іншого боку, з приводу розподілу і перерозподілу ВВП.
2. Відповідно до американської моделі перерозподілу ВВП через бюджет перерозподіляється: А) 40 – 50 % ВВП; Б) 30 – 35 % ВВП; В) 60 – 65 % ВВП; Г) 15 – 25 % ВВП.
3. До оперативних підсистем бюджетного механізму не відносять: А) бюджетну звітність; Б) бюджетний контроль; В) бюджетне прогнозування; Г) усі відповіді правильні.
4. Відповідно до принципу побудови бюджетної системи – принципу ефективності: А) повноваження на здійснення витрат бюджету мають відповідати обсягу надходжень до бюджету на відповідний бюджетний період; Б) бюджет формується на реалістичних макропоказниках економічного і соціального розвитку держави та розрахунках надходжень і витрат бюджету; В) усі учасники бюджетного процесу мають прагнути до досягнення запланованих цілей за умови залучення мінімального обсягу бюджетних коштів та досягнення максимального результату; Г) бюджетні кошти використовуються тільки на цілі, визначені бюджетними призначеннями.
5. За цільовим призначенням державні видатки бюджету класифікуються так: А) на розвиток матеріального виробництва та на утримання невиробничої сфери; Б) промисловості, торгівлі, сільського господарства, інших галузей виробництва; В) на економіку, оборону, освіту, міжнародну діяльність тощо; Г) капітальні вкладення, дотації, операційні витрати, витрати на заробітну плату. 6. До макропоказників економічного і соціального розвитку держави відносять: А) реальний ВВП; Б) індекс споживчих цін; В) надходження до бюджету від приватизації; Г) усі відповіді правильні.
7. Закріплені доходи – це: А) кошти, які поділяються за нормативами від загальнодержавних податків бюджетам нижчих рівнів для збалансування їхніх видатків; Б) кошти, залучені шляхом державних та місцевих позик під певні державні зобов'язання; В) кошти, які повністю надходять до відповідних бюджетів; Г) виділяються у твердій сумі бюджетам нижчих рівнів при затвердженні державного бюджету.
8. Субсидіювання – це: А) виділення коштів із бюджетів вищого рівня бюджетам нижчого рівня; Б) передання коштів із бюджетів нижчого рівня до бюджетів вищого рівня; В) передання коштів із одного бюджету до іншого у зв'язку з перерозподілом між ними доходів чи видатків після затвердження бюджету; Г) запозичення коштів у зв'язку з виникненням тимчасового касового розриву.
9. Процедура бюджетного планування – це: А) розроблення основних програмних макроекономічних показників економічного і соціального розвитку держави на плановий рік; Б) послідовність заходів і дій зі складання, розгляду і затвердження проекту бюджету, яка визначається Бюджетним кодексом; В) перерозподіл фінансових ресурсів між бюджетами різних рівнів; Г) розгляд проекту закону про Державний бюджет.
10. Касове виконання державного бюджету в Україні здійснюється: А) Державною казначейською службою; Б) Міністерством фінансів України; В) Національним банком України; Г) Кабінетом Міністрів України. Таблиця 6.3 Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |