|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯ. 1. Визначте сутність податку та назвіть його характерні особливості1. Визначте сутність податку та назвіть його характерні особливості. 2. Які функції виконують податки? 3. Дайте визначення прямих і непрямих податків. 4. Дайте визначення податкової політики. 5. Що таке податкова система та система оподаткування? 6. Які місцеві податки і збори ви знаєте? 7. Дайте визначення та вкажіть суб’єкти податкової роботи в Україні. ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПОТОЧНОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ Виберіть правильний варіант відповіді 1. Функція податків, що створює умови для розвитку чи скорочення того чи іншого виду діяльності, – це: А) фіскальна функція; Б) регулювальна функція; В) стимулювальна функція; Г) контрольна.
2. Ставки податку, які виражаються у визначених частках об'єкта обкладання: А) тверді; Б) часткові; В) плаваючі; Г) зростаючі.
3. Ставки податку, які діють в однаковому відсотковому відношенні до об'єкта оподаткування без урахування диференціації його величини: А) пропорційні; Б) регресивні; В) прогресивні; Г) зворотні.
4. Сума податку, яку сплачує суб'єкт з одного об'єкта, – це: А) масштаб оподатковування; Б) податковий оклад; В) податкові пільги; Г) податковий період.
5. До загальнодержавних податків і зборів відносять: А) єдиний податок; Б) туристичний збір; В) мито; Г) збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності.
6. До контролюючих органів податкової системи України відносять: А) Державну митну службу; Б) Антимонопольний комітет; В) Державну податкову службу; Г) Міністерство доходів і зборів.
7. За економічною ознакою об'єкта оподаткування податки поділяються на: А) загальнодержавні і місцеві; Б) прямі та непрямі; В) податки на доходи та прибутки, податки на споживання, податки на майно; Г) загальні і спеціальні.
8. Забезпечення однакового підходу до суб'єктів господарювання (юридичних і фізичних осіб, у тому числі нерезидентів) у процесі визначення обов'язків щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) – це принцип: А) рівності; Б) соціальної справедливості; В) рівнозначності і справедливості; Г) обов’язковості. 9. До суб’єктів податкової роботи в Україні відносять: А) Верховну Раду України; Б) Президента України; В) органи податкової служби; Г) платників податків.
10. Ухиляння від сплати податку – це: А) несвоєчасне заповнення декларації; Б) зміна поведінки з метою зменшення суми податкових зобов'язань; В) фінансування закладів освіти; Г) виплата премій працівникам. Таблиця 5.3 Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |