|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема: Вивчення та добір засобів індивідуального захисту1.Які з респіраторів відносяться до універсальних: а) Снежок, РУ-60; б) Астра-2, Снежок, РПГ-67; в) Кана, ШБ-1; г)Ф-62Ш, У-2К.
2.Засоби захисту органів дихання поділяються на: а) фільтруючі; б) ізолюючі; в) каски, г)респіратори.
3. Фільтруючі засоби захисту органів дихання використовуються: а) вміст кисню у забрудненому повітрі не менше 16-18% по об»єму; б) концентрація шкідливих речовин перевищує норми, але не більше чим на 0,5%; в) відома назва забруднюючої речовини; г) невідома назва забруднюючої речовини.
4. Ізолюючі засоби захисту органів дихання використовуються: а) вміст кисню у забрудненому повітрі менше 16-18% по об»єму; б) концентрація шкідливих речовин перевищує норми більш чим на 0,5%; в) відома назва забруднюючої речовини; г) невідома назва забруднюючої речовини.
5.Скільки клапанів має респіратор ШБ-1: а) один клапан; б) два клапани; в) чотири клапани; г) бесклапанний.
6.Що показує цифра у респіраторів «Лепесток-5», «Лепесток-40», «Лепесток-200»: а) вміст кисню; б) кількість разів перевищення ГДК; в) кількість фільтрів; г) кількість патронів.
7.Строк служби респіраторів ШБ-1 "Лепесток" при роботі з аерозолями: а) від 10 до 20 змін; б) від 1 до 10 змін; в) від 1-5 змін; г) 1 зміна.
8. Не захищає від пилу один з наступних респіраторів: а) РУ-60; б) Астра-2; в) РПГ-67; г) ШБ-1.
9).Марки патронів, що має РПГ-67: а) А, В, КД,Г, Е, М, СО; б) А, В, КД, Г. в) А, В, КД, Е; г) А, Г,М, СО.
10. Скильки патронів має РУ-60: а) два; б) три; в) чотири; г) не має патронів.
11. Довжина шланга в ПШ-1: а) 20 метрів; б) 10 метрів; в) 25 метрів; г) 5 метрів.
12. Подача повітря в ПШ-2 здійснюється за допомогою: а) вентилятора; б) компресора; в) кисневої подушки; г) повітродувки.
13. Класифікація одягу (одяг поділяється на): а) робочий, спеціальний, відомчий,технологічний б) робочий, спеціальний; в) робочий, домашній, святковий; г) відомчий, технологічний.
14. На кожного робітника, кому видасться спецодяг та інші ЗІЗ,заводиться: а) індивідуальна картка; б) Особиста картка; в) розрахункова картка; г) спеціальна картка.
15.Щоб добрати розмір респіратора, для цього треба зробити наступні заміри: а) окружність голови та овал голови; б) відстань від переносіци до підборіддя; в) окружність голови та овал голови; відстань від переносіци до підборіддя; г) півокружність голови та відстань від переносіци до підборіддя.
16. Визначити необхідну кількість пар рукавиць на поточний рік для працівників зрошуваної дільниці агропідприємства. Вихідні дані: - N кількість працівників 10; - q термін придатності однієї пари (строк служби) 0,5місяця. а) 100; б) 120; в) 240; г) 300.
Тема: Електробезпека робочих місць.
1. Які електротравми не відносяться до місцевих травм? а). електричні опіки, електричні знаки; б). електроофтальмія, механічні пошкодження; в). пошкодження внутрішніх органів; г). металізація шкіри, електричні опіки.
2. Який найменший електричний опір верхнього шару шкіри людини? а). не більше 4 Ом; б). 50 ׃ 100 Ом; в). 600 Ом; г). 10 Ом.
3. При якій відносній вологості умови роботи вважаються умовами з підвищеною електронебезпекою? а). менше 40%; б). більше 75%; в). 40 ׃ 60%; г). 50%.
4. До роботи по обладнанню електрообладнання допускаються особи: а). не молодші 16 років; б). не молодші 18 років; в). не молодші 20 років; г). не молодші 25 років.
5. З якою періодичністю проводяться медичні огляди осіб, що обслуговують електрообладнання? а). один раз за 6 місяців; б). один раз за 12 місяців; в). один раз за 24 місяці; г). один раз за 3 роки.
6. З якою періодичністю проводиться перевірка знань ПТЕ для персоналу, що обслуговує електроустановки? а). один раз за 6 місяців; б). один раз за 9 місяців; в). один раз за 12 місяців; г). один раз за 2 роки.
7. Яким повинен бути опір ізоляції в електроустановках з напругою до 1000 В? а). не менше 1 МОм; б). не менше 0,5 МОм; в). не менше 0,1 МОм; г). не більше 1 МОм.
8. Яким повинен бути опір заземлюючого пристрою в електроустановках з напругою до 1000 В? а). не більше 0,5 Ом; б). не більше 10 Ом; в). не більше 5 Ом; г). не більше 4 Ом.
9. В якому з перерахованих видів грунту найменший електричний опір? а). суглинок; б). чорнозем; в). пісок; г). глина.
10. Який з перерахованих засобів електрозахисту відноситься до колективних? а). ізолюючі рукавички; б). захисне відключення; в). діелектричні галоши; г). захисні окуляри.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.008 сек.) |