|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГ
Всеволод Нестайко 1. Всеволод Нестайко народився в м. Бердичів Житомирської області. Батька хлопчик майже не пам’ятає. Йому було 4 роки, коли загинув тато. Рятуючись від голоду, сім’я переїхала до Києва. З тих пір Київ став рідним містом для письменника. Багато професій поміняв Всеволод Нестайко. Він був і столяром, і слюсарем, візником, репетитором. Діти дуже люблять читати його книжки. 2. Герої творів Всеволода Нестайка – це кмітливі, жваві хлопчики і дівчатка, ваші однолітки. Вони часто потрапляють у неймовірні історії, веселі і цікаві, фантастичні, але і повчальні. 3. Уривки творів. “В Країні Сонячних Зайчиків“. - Неподалік од Вежі Сміху височів палац. Оце й був Палац Чарівних Казок. У кутку Старик Хоттабич та барон Мюнхаузен грали в шахи. “Чарівні окуляри“. - Ніколи не вішай ніс, рижухо мій дорогий!
- Ти у нас незвичайний, особливий. А незвичайні стають видатними людьми: полководцями, президентами, письменниками. “Пригоди близнят – козенят“.
НАТАЛЯ ЗАБІЛА 1. Наталя Львівна Забіла народилася в Петербурзі, в родині, де любили музику, поезію. У 14 років з рідними переїхала до Харкова. Писати вірші, казки та оповідання почала ще в дитинстві. Видала понад 150 книг для дітей. Багато зробила і в галузі художнього перекладу. У її доробку казки Пушкіна, вірші Чуковського, Маршака. 2. Твори її такі яскраві, бадьорі, співучі, ласкаві, що від них робиться весело. У них ви впізнаєте себе, своїх ровесників, батьків та сестричок такими, якими вони є насправді: веселих і засмучених, розумних і гомінливих. 3. Уривки. “Скік – поскік”. - Ні,- відповіли яблука, - нам зовсім не хочеться падати на землю і оббивати собі боки. Стрибай собі сам. “Дивовижні пригоди хлопчика Юрчика та його діда”. - А як же знову стати великим? – спитав Юрчик. - Питання це мені подобається, - сказав задоволено дід. - Воно свідчить, що ти вмієш логічно мислити.
ОЛЕНА ГАБОВА “Грицик на планеті КУДЛАТИКІВ” - Червона кнопко! Слухай мій наказ! Летимо на планету Кудлатиків! - скомандував Млявик. “Не всі мікроби – вороги” - Привіт, Макрофагу! Дуже приємно тебе бачити. Але що сталося? Чому ти такий сердитий? Я вже й руки мию, і зуби чищу.
Костецький Анатолій Георгійович 1. Народився Анатолій Костецький у 1948 році у м. Києві у вчительській сім’ї. У 4 роки засвоїв грамоту. Рано навчився грати в шахи і плавати. У перший клас пішов, маючи в зошиті декілька своїх віршів. Улюблений поет дітвори. Його вірші перекладені багатьма мовами. Живе і працює поет у Києві. 2. У своїх повістях він розповідає про дитячі мрії, описує навіть нереальні, фантастичні події. 3. Уривки. “Суперклей Христофора Тюлькіна, або “Вас викрито – здавайтесь!” - Ключка в Тюлькіна була незвичайна, навіть, можна сказати, дорогоцінна. Усі хлопці просто марили нею. Вони ладні були оддати що завгодно, аби хоч кілька хвилин потримати в руках цю чарівну ключку. “Пригодам – ура!”.
Марія Чумарна 1. Письменниця Марія Чумарна народилась на Тернопільщині. Закінчила Львівський університет. Зараз працює директором школи у Львові. 2. Твори М.Чумарної. “Лумпунчик”.
Євген Гуцало 1. Народився Євген Гуцало в 1937 році в с. Старий Животів на Вінниччині у сім’ї вчителів. Ще у школі почав писати оповідання й вірші. Для дітей написав багато книг. Удостоєний Національної премії імені Т.Г. Шевченка. 2. Уривок. “Інопланетяни”. - Галя ступить ногою – й замре, ступить ногою – й замре, боячись сполохати оте маленьке чудо, яке сидить у романці, дивиться на неї сполохано! Вчитель. Сьогодні ви познайомилися з багатьма творами і, напевно, вибрали собі твір, який будете читати вдома. Королева Книга. Спасибі, любі діти, що прийшли на моє свято! Я вірю, що всі ви любите і шануєте книги, адже, книга – це наш порадник, вчитель, це наш друг. Книги дружать з дітворою, Полюби їх у житті – І улюблені герої Будуть друзями в путі. Книги – мов ріки, які наповнюють собою увесь світ; в книгах – світло мудрості… І якщо старанно пошукати в книгах мудрості, то знайдеш велику втіху і користь для своєї душі.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |