|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Назвіть коефіцієнт матеріального збитку при нестачі основних засобів1) 5; 2) 2; 3) 4; 4) 3. 191. Централізовані бухгалтерії, як правило, обслуговують: 1) Одне підприємство чи установу; 2) Групу однорідних організацій; 3) Групу неоднорідних підприємств, установ; 4) Одну аудиторську фірму і групу підприємств. 192. За спрощеною формою організовують свій облік: 1) Корпорації; 2) Акціонерні товариства; 3) Малі підприємства; 4) Громадяни, що займаються підприємницькою діяльністю, без створення юридичної особи.
193. Сформована структура бухгалтерського апарату та розподіл обов'язків між працівниками є передумовою: 1) Організації документообороту і форми обліку; 2) Вибору форми обліку і складу звітності; 3) Складу звітності та організації документообороту; 4) Організації документообороту, форми обліку, складу звітності.
194. Які нормативні документи є основою для складання наказу про облікову політику підприємства: 1) Положення (стандарти) бухгалтерського обліку; 2) Закон України «Про аудиторську діяльність»; 3) Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку; 4) Закон України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»; 5) Закон України «Про державну статистику»; 6) Закон України «Про банки і банківську діяльність»: 1) 2, 4, 6; 2) 1, 3, 5; 3) 2, 4, 5; 4) 1, 3, 4.
195. Зміна облікової політики може відбутися за умови: 1) зміни матеріально-відповідальних осіб; 2) зміни керівника підприємства і головного бухгалтера; 3) зміни тривалості операційного циклу; 4) зміни вимог Міністерства фінансів; 5) зміни цін на енергоносії; 6) зміни статутних вимог підприємства: 1) 3, 4, 6; 2) 1, 2, 3; 3) 3, 4, 5; 4) 4, 5, 6. 197. Яке з наведених нижче тверджень стосовно МСБО є правильним: 1) МСБО є обов'язковими для використання; 2) МСБО визначають порядок ведення бухгалтерського обліку; 3) МСБО використовуються насамперед транснаціональними корпораціями; 4) МСБО не використовуються в Україні. 198. Для України характерним є таке застосування МСБО: 1) МСБО використовуються як національні стандарти, але в де яких випадках можуть бути модифіковані для місцевих умов; 2) Національні стандарти розробляються окремо, але в більшості випадків базуються на аналогічних МСБО; 3) Те саме, що б), але в національних стандартах немає посилання на МСБО, до того ж національні стандарти можуть забезпечувати більший або менший вибір, ніж МСБО; 4) Національні стандарти розробляються окремо і небазуються на аналогічних МСБО.
199. Яке з визначень, національного положення (стандарту) є правильним: 1) Це нормативно-правовий акт, затверджений Міністерством фінансів України, який визначає принципи та методи ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності, що не суперечать міжнародним стандартам; 2) Це нормативно-правовий акт, затверджений Міністерством фінансів України, який визначає принципи та методи ведення бух галтерського обліку та складання фінансової звітності, що відповідають міжнародним стандартам; 3) Це нормативно-правовий акт, затверджений Міністерством фінансів України, який визначає порядок ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності, що не суперечать міжнародним стандартам; 4) Це нормативно-правовий акт, затверджений Кабінетом міністрів України, який визначає порядок ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності, що не суперечать міжнародним стандартам.
200. Принципи бухгалтерського обліку в Україні встановлюються: 1) Законом України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»; 2) П(С)БО; 3) МСБО; 4) Міністерством фінансів України.
201. Державне регулювання бухгалтерського обліку і фінансової звітності в Україні здійснюється на підставі: 1) Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження програми реформування системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів»; 2) Конституції України; 3) Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»; 4) Всі відповіді правильні. 202. Обчислення показників валових доходів та валових витрат, а також визначення прибутку для розрахунку суми податку є функцією: 1) Фінансового обліку; 2) Управлінського обліку; 3) Податкового обліку; 4) Всіх перелічених вище видів обліку.
203. Розробку форм бухгалтерської звітності в Україні покладено на: 1) Методологічну раду з бухгалтерського обліку; 2) Міністерство фінансів; 3) Державний комітет статистики; 4) Податковими органами.
204. Середньовічна парадигма обліку, згідно з якою основним об'єктом обліку є каса, виплати з неї та очікувані надходження, називається: 1) Камеральною; 2) Простою; 3) Складною 4) Статистичною. 205. Для якої країни були характерні такі риси бухгалтерського обліку: ведення основних та допоміжних книг, поділ рахунків та регістрів на синтетичні та аналітичні, трактування балансу як самобалансуючого фіналу Головної книги: 1) Іспанія; 2) Німеччина; 3) Франція; 4) Англія.
206. Перша згадка про подвійну бухгалтерію міститься в книзі: 1) Б. Котрульї «Про торгівлю та досконалого купця»; 2) Л. Пачолі «Трактат про рахунки і записи»; 3) П. Гарньє «Облік – алгебра права»; 4) Кондільяка «Трактат про системи».
207. Собівартість 1 ц зерна і зернових відходів визначають: 1) Множенням витрат вирощування зернових культур на відповідну фізичну масу зерна і зернових відходів після очищення і сушіння; 2) Діленням витрат вирощування зернових культур на відповідну фізичну масу зерна і зернових відходів після очищення і сушіння; 3) Додаванням витрат вирощування зернових культур до відповідної фізичної маси зерна і зернових відходів після очищення і сушіння; 4) Відніманням витрат вирощування зернових культур від відповідної фізичної маси зерна і зернових відходів після очищення і сушіння.
208. Собівартість 1 ц кукурудри визначають: 1) Додаванням витрат виробництва до маси зерна кукурудзи; 2) Множенням витрат виробництва на масу зерна кукурудзи; 3) Діленням витрат виробництва (за винятком витрат на збирання, транспортування стебел кукурудзи) на масу зерна кукурудзи; 4) Відніманням витрат виробництва від відповідної фізичної маси зерна і зернових відходів після очищення і сушіння.
209. Собівартість 1 ц насіння олійних культур визначають: 1) У порядку, встановленому для зернових культур; 2) Множення витрат на масу одержаної від урожаю і оприбуткованої продукції; 3) Діленням витрат на масу одержаної від урожаю і оприбуткованої продукції; 4) Правильні відповіді 1 та 3.
210. Собівартість 1 ц коренеплодів цукрових буряків (фабричних і маточних) визначають: 1) Діленням витрат виробництва і збирання (за винятком витрат на збирання і транспортування гички) на масу одержаної від урожаю і оприбуткованої продукції; 2) Множенням витрат виробництва і збирання (за винятком витрат на збирання і транспортування гички) на масу одержаної від урожаю і оприбуткованої продукції; 3) У порядку, встановленому для зернових культур; 4) Відніманням витрат виробництва і збирання (за винятком витрат на збирання і транспортування гички) від маси одержаної від урожаю і оприбуткованої продукції.
211. Собівартість 1 ц приросту живої маси худоби чи птиці визначається: 1) Множенням загальної суми витрат на утримання відповідної групи худоби чи птиці (без вартості побічної продукції) на кількість центнерів приросту живої маси; 2) Діленням загальної суми витрат на утримання відповідної групи худоби чи птиці (без вартості побічної продукції) на кількість центнерів приросту живої маси; 3) Додаванням загальної суми витрат на утримання відповідної групи худоби чи птиці (без вартості побічної продукції) до кількісті центнерів приросту живої маси; 4) Накопиченням загальної суми витрат на утримання відповідної групи худоби чи птиці. 212. Собівартість 1 ц живої маси худоби і птиці визначається: 1) Діленням їх вартості на кількість центнерів живої маси (без маси тварин, що загинули); 2) Множенням їх вартості на кількість центнерів живої маси (без маси тварин, що загинули); 3) Відніманням їх вартості від кількісті центнерів живої маси (без маси тварин, що загинули); 4) Додаванням їх вартості до кількісті центнерів живої маси (без маси тварин, що загинули).
213. Собівартість продукції птахівництва визначається: 1) Множенням витрат на утримання чи вирощування відповідної групи птиці (без вартості посліду та іншої продукції) на кількість відповідної продукції; 2) Додаванням витрат на утримання чи вирощування відповідної групи птиці (без вартості посліду та іншої продукції) до кількості відповідної продукції; 3) Діленням витрат на утримання чи вирощування відповідної групи птиці (без вартості посліду та іншої продукції) на кількість відповідної продукції; 4) Накопиченням загальної суми витрат на утримання чи вирощування відповідної групи птиці.
214. Основним первинним документом для обліку роботи тракторів, комбайнів та інших самохідних машин є: 1) Табель обліку робочого часу (ф. № ПСГ-1); 2) Обліковий лист праці та виконаних робіт (ф. № ПСГ-2); 3) Накопичувальна відомість обліку використання машинно-тракторного парку (ф. № ЖН-5); 4) Обліковий лист тракториста-машиніста (ф. № ПСГ-3).
215. Виконання трактроних та інших мехенізованих робіт записують: 1) Щоденно до облікового листа кожного тракториста; 2) Щотижня до облікового листа кожної бригади; 3) Щомісяця до облікового листа кожного тракториста; 4) Щоденно до облікового листа кожної бригади.
216. Еталонний змінний виробіток трактора визначається: 1) Діленням коефіцієнта перерахунку його в умовні еталонні трактори на кількість виконаних нормозмін; 2) Додаванням коефіцієнта перерахунку його в умовні еталонні трактори до кількісті виконаних нормозмін; 3) Множенням коефіцієнта перерахунку його в умовні еталонні трактори на кількість виконаних нормозмін; 4) Відніманням коефіцієнта перерахунку його в умовні еталонні трактори від кількісті виконаних нормозмін.
217. Розрахунок обсягу тракторних робіт в умовні еталонні гектари відбувається: 1) Множенням кількості виконаних змінних норм виробітку трактора певної марки на його змінний еталонний виробіток; 2) Множенням кількості виконаних змінних норм виробітку трактора умовної марки на його змінний еталонний виробіток; 3) Множенням кількості виконаних змінних норм виробітку трактора певної марки на його змінний фактичний виробіток; 4) Множенням кількості виконаних змінних норм виробітку трактора умовної марки на його змінний фактичний виробіток.
218. Оплату праці працівникам тваринництва нараховують виходячи з обсягів виконаних робіт чи виходу продукції або відпрацьованого часу та на підставі: 1) Розрахунку оплати праці працівникам тваринництва; 2) Табеля обліку робочого часу та документів про вихід продукції; 3) Журналу обліку робіт і витрат; 4) Правильні відповіді 1 та 2.
219. Витрати промислового виробництва залежно від його типу можуть обліковуватися кількома методами: 1) Попроцесним (простим), позамовним, попередільним; 2) Складним, позамовним, попередільним; 3) Складним, замовним; 4) Накопичувальним.
220. Виникнення браку у виробництві документується: 1) Журналом обліку робіт і витрат; 2) Актом на оприбуткування приплоду тварин; 3) Актом на брак, Повідомленням на брак; 4) Обліковими листами праці та виконаних робіт.
221. Позабалансові рахунки призначені для: 1) Узагальнення інформації про наявність і рух цінностей, що належать підприємству, але тимчасово передані іншому підприємству у користування, розпорядження або на зберігання; 2) Узагальнення інформації про наявність і рух цінностей, що не належать підприємству, але тимчасово перебувають у його користуванні, розпорядженні або на зберіганні; 3) Обліку товарно-матеріальних цінностей які реалізовані; 4) Обліку товарно-матеріальних цінностей які знаходяться у виробництві. 222. Оприбутковані мінеральні добрива від постачальників: 1) Дт 208 Кт 631; 2) Дт 631 Кт 311; 3) Дт 208 Кт 208; 4) Дт 231 Кт 208.
223. Віднесена фактична вартість протруювачів на вирощування озимої пшениці: 1) Дт 208 Кт 208; 2) Дт 231 Кт 208; 3) Дт 231 Кт 231; 4) Дт 208 Кт 631. 224. Який з номативних документів регламентує порядок оцінки одержаної від урожаю продукції рослинництва: 1) П(С)БО 16 «Витрати»; 2) П(С)БО 30 «Біологічні активи»; 3) П(С)БО 9 «Запаси»; 4) П(С)БО 7 «Основні засоби». 225. Використані добрива на підживлення озимої пшениці: 1) Дт 232 Кт 208; 2) Дт 231 Кт 208; 3) Дт 208 Кт 231; 4) Дт 208 Кт 208.
226. Оприбутковано від урожаю солому озимої пшениці за справедливою вартістю: 1) Дт 271 Кт 231; 2) Дт 208 Кт 231; 3) Дт 231 Кт 208; 4) Дт 232 Кт 208.
227. Нарахована заробітна плата працівникам рослинництва за вирощування озимої пшениці: 1) Дт 271 Кт 231; 2) Дт 231 Кт 66; 3) Дт 66 Кт 301; 4) Дт 232 Кт 66.
228. Надані послуги сторонніх організацій по обприскуванню сходів цукрового буряку: 1) Дт 232 Кт 63; 2) Дт 231 Кт 63; 3) Дт 63 Кт 311; 4) Дт 641 Кт 631. 229. Списано насіння на посів цукрового буряку: 1) Дт 208 Кт 271; 2) Дт 231 Кт 208; 3) Дт 231 Кт 271; 4) Дт 23 Кт 272.
230. Розподілені загальновиробничі витрати рослинництва віднесені на вирощування соняшнику: 1) Дт 231 Кт 231; 2) Дт 231 Кт 911; 3) Дт 231 Кт 92; 4) Дт 91 Кт 64. 231. Списано паливо на вирощування соняшнику: 1) Дт 203 Кт 203; 2) Дт 203 Кт 63; 3) Дт 231 Кт 203; 4) Дт 235 Кт 203.
232. Оприбутковано від урожаю зерно озимої пшениці за справедливою вартістю: 1) Дт 271 Кт 271; 2) Дт 271 Кт 231; 3) Дт 231 Кт 271; 4) Дт 271 Кт 631. 233. Біологічний актив – це (дати найбільш точне визначення): 1) Тварина, яка в результаті біологічних перетворень здатна давати сільськогосподарську продукцію та/або додаткові біологічні активи, а також приносити в інший спосіб економічні вигоди; 2) Рослина, яка в результаті біологічних перетворень здатна давати сільськогосподарську продукцію та/або додаткові біологічні активи, а також приносити в інший спосіб економічні вигоди; 3) Тварина або рослина, яка в результаті біологічних перетворень здатна давати сільськогосподарську продукцію та/або додаткові біологічні активи, а також приносити в інший спосіб економічні вигоди; 4) Тварина або рослина, яка в результаті біологічних перетворень здатна давати сільськогосподарську продукцію та/або додаткові біологічні активи.
234. Основну сільськогосподарську продукцію рослинництва складають: 1) Зерно, овочі, фрукти, коренеплоди, солома, гичка; 2) Зерно, овочі, фрукти, коренеплоди, солома, саджанці; 3) Зерно, овочі, фрукти, коренеплоди; 4) Зерно, овочі, саджанці, солома, гичка.
235. Основну сільськогосподарську продукцію тваринництва складають: 1) Молоко, вовна, мед, товарна риба, яйця; 2) Молоко, вовна, мед, товарна риба, гній; 3) Молоко, вовна, мед, товарна риба, приплід; 4) Молоко, вовна, яйця, мед, приплід, гній.
236. Оприбутковано від урожаю гичку цукрових буряків за справедливою вартістю: 1) Дт 231 Кт 208; 2) Дт 208 Кт 208; 3) Дт 208 Кт 231; 4) Дт 271 Кт 231.
237.Оприбуткування надлишків сільськогосподарської продукції, виявлених при інвентаризації: 1) Дт 27 Кт 719; 2) Дт 27 Кт 27; 3) Дт 27 Кт 716; 4) Дт 947 Кт 27.
238. Передача сільськогосподарської продукції однією матеріальною особою іншій: 1) Дт 27 Кт 27; 2) Дт 27 Кт 23; 3) Дт 23 Кт 27; 4) Дт 901 Кт 27.
239. Списана собівартість реалізованої продукції рослинництва за справедливою вартістю: 1) Дт 271 Кт 901; 2) Дт 901 Кт 271; 3) Дт 903 Кт 271; 4) Дт 93 Кт 27.
240. Видано зерно озимої пшениці в рахунок оплати праці за справедливою вартістю: 1) Дт 901 Кт 271; 2) Дт 271 Кт 271; 3) Дт 271 Кт 231; 4) Дт 661 Кт 701. 241. Списана сільськогосподарська продукція за справедливою вартістю, знищеною в результаті стихійного лиха: 1) Дт 27 Кт 27; 2) Дт 27 Кт 231; 3) Дт 991 Кт 27; 4) Дт 947 Кт 27. 242. Виявлена нестача сільськогосподарської продукції при інвентаризації: 1) Дт 976 Кт 27; 2) Дт 947 Кт 27; 3) Дт 27 Кт 719; 4) Дт 37 Кт 716.
243. За цільовим призначенням, господарською цінністю, економічними вигодами від використання сільськогосподарська продукція поділяється на: 1) Основну; 2) Основну, супутню; 3) Основну, супутню, побічну; 4) Побічну.
244. Визначення справедливої вартості додаткових біологічних активів і сільськогосподарської продукції ґрунтується на: 1) Цінах реалізації; 2) Договірних цінах; 3) Цінах активного ринку на момент оприбуткування; 4) Біржових цінах. 245. Первісне визнання змін маси тварин, їх приросту, як результат біологічних перетворень, оцінюється у відповідності з вимогами: 1) П(С)БО 30 «Біологічні активи»; 2) П(С)БО 9 «Запаси»; 3) П(С)БО 16 «Витрати»; 4) П(С)БО 7 «Основні засоби».
246. Оприбутковано приплід від продуктивних тварин: 1) Дт 21 Кт 232; 2) Дт 21 Кт 21; 3) Дт 232 Кт 21; 4) Дт 21 Кт 2345.
247. Оприбутковано приплід від робочих тварин: 1) Дт 21 Кт 21; 2) Дт 21 Кт 232; 3) Дт 21 Кт 2345; 4) Дт 21 Кт 631.
248. Оприбутковано молодняк тварин, придбаний від племінних господарств: 1) Дт 21 Кт 232; 2) Дт 21 Кт 631; 3) Дт 631 Кт 21; 4) Дт 15 Кт 631. 249.Оприбутковано молодняк тварин, придбаний підзвітними особами: 1) Дт 21 Кт 323; 2) Дт 21 Кт 372; 3) Дт 21 Кт 21; 4) Дт 15 Кт 372. 250. Одержано від учасника (засновника) підприємства молодняк тварин як внесок до статутного капіталу підприємства: 1) Дт 21 Кт 21; 2) Дт 21 Кт 46; 3) Дт 46 Кт 21; 4) Дт 949 Кт 21.
251. Надійшов безкоштовно отриманий молодняк тварин від інших підприємств: 1) Дт 21 Кт 718; 2) Дт 21 Кт 719; 3) Дт 21 Кт 21; 4) Дт 21 Кт 631.
252. Оприбутковано раніше не врахованих на балансі молодняк тварин: 1) Дт 21 Кт 21; 2) Дт 15 Кт 21; 3) Дт 21 Кт 719; 4) Дт 21 Кт 63. 253. Оприбутковано приріст живої маси тварин на вирощуванні та відгодівлі: 1) Дт 21 Кт 232; 2) Дт 232 Кт 21; 3) Дт 21 Кт 21; 4) Дт 21 Кт 234. 254. Переведено молодняк тварин зі складу поточних біологічних активів до складу довгострокових біологічних активів: 1) Дт 155 Кт 21; 2) Дт 21 Кт 21; 3) Дт 16 Кт 21; 4) Дт 901 Кт 21.
255. Оприбутковано до складу довгострокових біологічних активів продуктивні тварини: 1) Дт 21 Кт 21; 2) Дт 163 Кт 155; 3) Дт 163 Кт 21; 4) Дт 15 Кт 21. 256. Реалізовано молодняк тварин переробним підприємствам за справедливою вартістю: 1) Дт 901 Кт 21; 2) Дт 21 Кт 21; 3) Дт 21 Кт 901; 4) Дт 233 Кт 21.
257. Нараховано дохід за реалізований молодняк тварин переробним підприємствам за цінами реалізації: 1) Дт 901 Кт 21; 2) Дт 36 Кт 701; 3) Дт 701 Кт 36; 4) Дт 701 Кт 46.
258. Передано молодняк тварин як внесок до статутного капіталу інших підприємств за справедливою вартістю: 1) Дт 21 Кт 46; 2) Дт 14 Кт 21; 3) Дт 14 Кт 10; 4) Дт 21 Кт 21.
259. Списані загиблі тварини внаслідок стихійного лиха: 1) Дт 947 Кт 21; 2) Дт 24 Кт 21; 3) Дт 991 Кт 21; 4) Дт 375 Кт 716. 260. Безкоштовна передача молодняка тварин іншим підприємствам: 1) Дт 21 Кт 21; 2) Дт 947 Кт 21; 3) Дт 949 Кт 21; 4) Дт 901 Кт 21.
261. Виявлений падіж молодняка худоби: 1) Дт 21 Кт 21; 2) Дт 24 Кт 21; 3) Дт 21 Кт 24; 4) Дт 232 Кт 24.
262. Відшкодування винними особами нестачі молодняку тварин аналогічними тваринами: 1) Дт 21 Кт 375; 2) Дт 30 Кт 375; 3) Дт 375 Кт 716; 4) Дт 947 Кт 21.
263. Надійшов молодняк тварин у рахунок погашення заборгованості за претензіями: 1) Дт 21 Кт 21; 2) Дт 949 Кт 21; 3) Дт 901 Кт 21; 4) Дт 21 Кт 374. 264. Методологічні засади формування в бухгалтерському обліку інформації про доходи сільськогосподарського підприємства та її розкриття у фінансовій звітності: 1) П(С)БО 15 «Дохід»; 2) П(С)БО 16 «Витрати»; 3) П(С)БО 17 «Податок на прибуток»; 4) П(С)БО 30 «Біологічні активи».
265. Дохід сільськогосподарського підприємства визнається: 1) Під час збільшення активу, що зумовлює зростання власного капіталу за умови, що оцінка доходу може бути достовірно визначена; 2) Під час зменшення зобов’язання, що зумовлює зростання власного капіталу за умови, що оцінка доходу може бути достовірно визначена; 3) Під час збільшення активу або зменшення зобов’язань, що зумовлює зростання власного капіталу за умови, що оцінка доходу може бути достовірно визначена; 4) Під час збільшення активу або зменшення зобов’язань, що зумовлює зростання власного капіталу.
266. Для обліку процесу реалізації сільськогосподарської продукції, товарів, робіт і послуг передбачено використання рахунків: 1) 7 класу; 2) 9 класу; 3) 7 і 9 класу; 4) 4 класу.
267. Списана собівартість реалізованої сільськогосподарської продукції на фінансовий результат: 1) Дт 791 Кт 901; 2) Дт 901 Кт 791; 3) Дт 901 Кт 27; 4) Дт 701 Кт 791.
268. Віднесено суму доходу (виручки) від реалізації сільськогосподарської продукції на збільшення фінансового результату від основної діяльності господарства: 1) Дт 36 Кт 701; 2) Дт 791 Кт 701; 3) Дт 701 Кт 791; 4) Дт 791 Кт 901.
269. Відображено сплату ринкового збору при реалізації сільськогосподарської продукції на ринку: 1) Дт 93 Кт 372; 2) Дт 372 Кт 30; 3) Дт 30 Кт 372; 4) Дт 901 Кт 27.
270. Списано послуги вантажного автотранспорту з доставки сільськогосподарської продукції для реалізації на ринку: 1) Дт 903 Кт 234 2) Дт 93 Кт 234 3) Дт 234 Кт 661 4) Дт 15 Кт 234
271. Списано на фінансові результати витрати на збут: 1) Дт 93 Кт 791; 2) Дт 701 Кт 791; 3) Дт 791 Кт 93; 4) Дт 93 Кт 661.
272. Визначено дохід від первісного визнання біологічних перетворень продукції озимої пшениці: 1) Дт 710 Кт 231; 2) Дт 231 Кт 701; 3) Дт 231 Кт 710; 4) Дт 710 Кт 791.
273. Списано дохід від первісного винання сільськогосподарської продукції на фінансовий результат: 1) Дт 710 Кт 791; 2) Дт 791 Кт 710; 3) Дт 791 Кт 901; 4) Дт 901 Кт 27.
274. Відображено витрати від первісного визнання та від зміни вартості активів, які обліковуються за справедливою вартістю, продукції озимої пшениці: 1) Дт 940 Кт 231; 2) Дт 231 Кт 940; 3) Дт 231 Кт 710; 4) Дт 791 Кт 940. 275. Поняття фінансових результатів діяльності підприємства трактується: 1) П(С)БО 3 «Звіт про фінансові результати»; 2) П(С)БО 16 «Витрати»; 3) П(С)БО 15 «Дохід»; 4) П(С)БО 30 «Біологічні активи». 276. Дати найбільш точніше визначення. Витрати – це: 1) Зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів, які призводять до зменшення власного капіталу; 2) Збільшення зобов’язань, які призводять до зменшення власного капіталу; 3) Зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов’язань, які призводять до зменшення власного капіталу; 4) Зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов’язань.
277. Дати найбільш точніше визначення. Доходи – це: 1) Збільшення економічних вигод у вигляді надходження активів, які призводять до зростання власного капіталу; 2) Збільшення економічних вигод у вигляді надходження активів або зменшення зобовязань, які призводять до зростання власного капіталу; 3) Збільшення економічних вигод у вигляді зменшення зобовязань, які призводять до зростання власного капіталу; 4) Збільшення економічних вигод у вигляді надходження активів або зменшення зобов’язань.
278. Збиток – це: 1) Перевищення суми витрат над сумою доходу; 2) Перевищення суми доходу над сумою витрат; 3) Перевищення суми витрат над сумою доходу, для отримання якого були здійснені ці витрати; 4) Перевищення суми доходу над сумою витрат, для отримання якого були здійснені ці витрати.
279. Для обліку й узагальнення інформації про фінансові результати від звичайної діяльності та надзвичайних подій Планом рахунків передбачено рахунок: 1) 441 «Прибуток нерозподілений»; 2) 442 «Непокриті збитки»; 3) 79 «Фінансові результати»; 4) 443 «Прибуток, використаний у звітному періоді». 280. Фінансова звітність – це: 1) Бухгалтерська звітність, що містить інформацію про результати діяльності та рух грошових коштів за звітний період; 2) Бухгалтерська звітність, що містить інформацію про фінансовий стан підприємств за звітний період; 3) Бухгалтерська звітність, що містить інформацію про фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів за звітний період; 4) Бухгалтерська звітність, що містить інформацію про фінансовий стан та рух грошових коштів підприємств за звітний період.
281. Облік витрат ремонтній майстерні здійснюється за: 1) Видами ремонту; 2) Ремонтуємим об’єктам; 3) Видами ремонту та ремонтуємим об’єктам; 4) За видами техніки.
282. Цехові витрати ремонтної майстерні розподіляють між ремонтуємими об’єктами пропорційно до: 1) Оплати праці; 2) Вартості запасних частин; 3) Вартості нафтопродуктів; 4) Прямих витрат.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.064 сек.) |