|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Маржинальний дохід визначається як1) різниця виручки і витрат; 2) сума змінних витрат і прибутку; 3) сума постійних витрат і прибутку; 4) різниця прибутку і постійних витрат.
Точку беззбитковості обсягів реалізації обчислюють шляхом ділення 1) суми постійний витрат на ставку маржинального доходу; 2)суми змінних витрат на ставку маржинального доходу; 3) суми маржинального доходу на ціну реалізації; 4) суми загальних витрат на прибуток.
Система показників, що відображає стан капіталу у процесі його кругообігу та спроможності суб’єкта господарювання фінансувати свою діяльність на фіксований термін часу, характеризує 1) платоспроможність підприємства; 2) ліквідність підприємства; 3) фінансовий стан підприємства; 4) ймовірність банкрутства підприємства.
210. Фінансовий стан підприємства не залежить від: 1) результатів виробничої діяльності; 2) форм і методів організації виробництва; 3) фінансової діяльності; 4) комерційної діяльності.
211. Аналіз ФСП базується, головним чином, на використанні показників: 1) абсолютних; 2) відносних; 3) натуральних; 4) умовно-натуральних.
В процесі аналізу порівняння показників досліджуваного підприємства із загальноприйнятими (або теоретичними) «нормами» дозволяють 1) оцінити ступінь ризику і прогнозування можливостей банкрутства; 2) виявити сильні і слабкі сторони підприємства та його можливості; 3) вивчити тенденції покращення або погіршення ФСП; 4) визначити можливості нарощування обсягів продаж.
213. Аналіз ФСП починають з оцінки: 1) фінансової стійкості та платоспроможності; 2) ефективності та інтенсивності використання капіталу; 3) майнового стану і структури капіталу; 4) кредитоспроможності та ризику банкрутства.
214. В процесі аналізу змін у складі і структурі балансу застосовують такі методи: 1) індексний і динамічних рядів; 2) абсолютних і відносних величин, середніх величин; 3) горизонтальний, вертикальний, коефіцієнтний; 4) групування, середніх величин.
Розміщення господарських засобів в активі балансу здійснено відповідно їх 1) вартості; 2) собівартості; 3)ступеню ліквідності; 4) значущості у процесі виробництва.
Сукупність майнових цінностей підприємства, що обслуговує господарський процес і повністю використовується протягом одного операційного циклу, - це визначення 1) власного капіталу; 2) оборотних активів; 3) оборотного капіталу; 4) необоротних активів.
Оцінка динаміки ФСП здійснюють шляхом співставлення темпів зміни 1) валюти балансу і обсягів виробництва; 2) валюти балансу і обсягів реалізації; 3) валюти балансу і чистого прибутку; 4) валюти балансу і обсягів виробництва, реалізації та чистого прибутку.
Залежність стійкості ФСП від оптимальності розміщення засобів визначають шляхом аналізу 1) структури оборотних активів; 2) структури капіталу підприємства; 3) показників платоспроможності; 4) зміни валюти балансу.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |