|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Заняття 5. Державне управління в інформаційній сфері та особливості державної інформаційної політики. Система органів управління інформаційною сферою. (Семінар-дискусія)Компетенції - вільно оперувати категоріями: державна інформаційна політика, державне управління в інформаційній сфері, орган управління інформаційною сферою; - розкривати компетенцію та функції державних органів влади в інформаційній сфері: Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України, Міністерства інформаційної політики України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Ради національної безпеки і оборони України, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, Державного комітету телебачення і радіомовлення, Державної реєстраційної служби, Державної служби інтелектуальної власності; - визначати відповідальність органів державної влади в умовах інформатизації суспільства; - аналізувати законодавство, що регулює заходи державної інформаційної політики.
1. Питання для обговорення: 1. Сутність державної інформаційної політики та державного управління в інформаційній сфері. 2. Взаємозв’язок між державною інформаційною політикою і державним управлінням в інформаційній сфері. 3. Система органів управління інформаційною сферою та їх структура. Компетенція та розподіл функцій в інформаційній сфері органів державної влади - Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України. 4. Повноваження центральних органів виконавчої влади в сфері управління інформаційною діяльністю (Міністерство інформаційної політики України, Міністерство освіти і науки, Міністерство культури України, Рада національної безпеки і оборони України, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, Державний комітет телебачення і радіомовлення, Державна реєстраційна служба, Державна служба інтелектуальної власності, Національна експертна комісія з питань суспільної моралі). 5. Компетенція Ради національної безпеки і оборони України у сфері інформаційної політики. 6. Відповідальність органів державної влади в умовах інформатизації суспільства.
Заняття 6. Інформаційне суспільство: загальнотеоретичні питання та особливості становлення в Україні. (Семінар-дискусія) - вільно оперувати категоріями: інформаційне суспільство, державна політика в сфері формування інформаційного супільства, інформаційна магістраль, інформаційна інфраструктура; - розкривати етапи становлення інформаційного суспільства, міжнародно-правові проблеми інформаційного суспільства, особливості формування інформаційного суспільства в Україні; - характеризувати завдання, цілі та напрями розвитку інформаційного суспільства в Україні; - аналізувати Національну програму інформатизації України та Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007 – 2015 роки.
1. Питання для обговорення:
2. Дискусія: «Співвідношення понять «інформаційне суспільство», «інформаційна магістраль» та «інформаційна інфраструктура». 3. Дискусія: «Які правові проблеми існують сьогодні, що гальмують розвиток інформаційного суспільства в Україні?»
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |