|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КАРТКА ЗАНЯТТЯ № 2
Предмет:«Загальна вікова і педагогічна психологія». Тема:«Предмет вікової та педагогічної психології». Тип, вид заняття: Семінарське заняття. Мета заняття:Сприяти підвищенню інформаційно-теоретичної професійної підготовки студентів. Навчальна: Визначити загальну характеристику предмету вікової та пелагічної психології. Розвиваюча: Розвити логічне мислення, здатність до аналізу, вміння робити висновки; Виховна: Виховати у студентів уявлення про зміну характеру в процесі зростання. Зміст і хід заняття
Форма заняття – групова. На навчальному занятті були реалізовані наступні методи навчання: розповідь, пояснення, приклад, бесіда, дискусія. Наявність конспекту: наявний (додаток В) НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КАРТКА ЗАНЯТТЯ № 3
Предмет: «Методика соціально-педагогічної роботи» Тема:«Алгоритм здійснення соціально-педагогічного супроводу». Тип, вид заняття: Традиційна (інформаційна) лекція. Мета заняття:Розкрити суть алгоритмів соціально-педагогічного супроводу. Навчальна: Сформувати знання алгоритм соціально-педагогічний супровід. Розвиваюча: Розвити творче, логічне мислення, здатність до аналізу, вміння робити висновки; Виховна: виховати у студентів розуміння алгоритму здійснення соціально-педагогічного супроводу. Зміст і хід заняття
Форма заняття – групова. На навчальному занятті були реалізовані наступні методи навчання: розповідь, пояснення, приклад, бесіда, дискусія. Наявність конспекту: наявний (додаток Г) Література: 1. Весільні пісні: У 2-х кн. - К., 1982. 2. Вовк Х.Студії з української етнографії та антропології. - К., 1995. - С. 194. 3. Здоровега Н.І.Нариси народної весільної обрядовості на Україні. - К., 1974. - С. 48. 7 Сумцов М. К вопросу о влиянии греческого и римского свадебного ритуала на малороссийскую свадьбу. - К., 1886. - С. 7, 33. 4. Здоровега Н.І.Нариси народної весільної обрядовості на Україні. - К, 1974. 12Вовк Хв. Студії з української етнографії та антропології. - К, 1995. - С. 297 5. Лозинський Й.І. Українське весілля. – К., 1992; Танцюра Г. Весілля в селі Зятківцях. - К., 1998 Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |