|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Мета та завдання навчальної дисципліни. Метою викладання німецької мови як другої іноземної є підготовка вчителя нової генерації з чітко сформованою комунікативною компетенцієюМетою викладання німецької мови як другої іноземної є підготовка вчителя нової генерації з чітко сформованою комунікативною компетенцією, яка дає змогу методично, педагогічно, філологічно грамотно застосовувати здобуті знання в професійній діяльності. Завдання: - зорієнтувати навчання іноземної мови в професійному напрямі; - забезпечити комунікативну спрямованість навчання всіх видів мовленнєвої діяльності; - здійснювати вибір мовного матеріалу з урахуванням функціонально - комунікативного підходу; - сприяти інтенсифікації навчального процесу на основі стимулювання активної діяльності мислення та мовлення студентів, застосування сучасних методів, прийомів, засобів, у тому числі адитивних, візуальних, аудіовізуальних; - спрямовувати всі засоби навчання іноземної мови на виконання положень Болонського процесу.
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні знати: -лексичний матеріал в межах програмних тем; -граматичні норми іноземної мови та синтаксичні конструкції; -правила написання та оформлення письмових робіт; вміти: -розуміти на слух будь-яку форму розмовної мови, незалежно від того чи це безпосередньо жива мова чи трансляції. а) діалогічне – рівень С1. - без зусиль приймати участь у будь-якій розмові і добре ознайомлений з деякими ідіоматичними і розмовними виразами. б) монологічне – рівень С1. - чітко і доступно описати чи логічно аргументувати свою думку з професійної тематики в потрібному стилі. - вміти читати неадаптовані художні твори та тексти на будь-яку тематику англійською мовою, спираючись на знання лексичних, фонетичних та граматичних мовних особливостей. - писати листи, твори із запропонованої тематики. Може написати пропозиції по проекту, доповіді та ессе.
Забезпечують формування таких компетенцій: Комунікативна компетенція передбачає здатність сприймати, розуміти та використовувати іноземну мову відповідно до умов комунікації. У структурі комунікативної компетенції виокремлюються такі її складники: лінгвістична та мовленнєва компетенції. Лінгвістична компетенція охоплює знання системи мови за її рівнями та відповідно до цього – знання орфоепічних, граматичних, лексичних і стилістичних норм іноземної мови. Мовленнєва компетенція полягає у володінні способами формулювання думок за допомогою знань мови в різних комунікативних ситуаціях.
Програма навчальної дисципліни Семестр Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |