|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Зазначте номер правильної відповіді
1. Методика фізичного виховання - … а) система основних ідей в тій чи іншій галузі знань. б) форма наукових знань, що дає цілісне уявлення про закономірність і суттєві зв’язки дійсності. в) спеціальна галузь педагогіки та упорядкована сукупність методів, методичних прийомів, засобів і форм фізичного виховання. а) так; б) ні.
2. Як навчальна дисципліна, теорія фізичного виховання визначає: суть мети і завдань, які повинні бути вирішені у процесі фізичного виховання; методи спільної роботи вчителя й учнів у процесі фізичного виховання; ефективні засоби вирішення завдань: а) так; б) ні.
3. Чи є всі нижче перелічені форми засобами фізичного виховання: уроки фізичного виховання; фізичні вправи, що застосовуються у гімнастиці, спорті, грі та туризмі; індивідуальна і колективна робота; природні фактори (повітря, сонце, вода); рухливі і спортивні ігри. а) так; б) ні.
4. До форм організації фізичного виховання школярів, які становлять певну систему відносяться: уроки фізичної культури, фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі навчального дня, правильний режим дня. а) так; б) ні.
5. Уроки фізичної культури поділяються на типи: за змістом та за завданням. а) так; б) ні.
6. Типи уроків за змістом поділяються на контрольні та комбіновані (змішані): а) так; б) ні.
7. Типи уроків за завданнями поділяються на однопредметні, тренувальні, навчальні, комплексні: а) так; б) ні.
8. Гімнастика перед початком занять, фізкультурні хвилинки під час уроків та паузи, спортивні години у групах, самостійні заняття вдома – це фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня молодшого школяра: а) так; б) ні.
9. Твердження, що структура уроку фізичного виховання умовно поділяється на три частини: а) вірне б) невірне.
10. Твердження, що затрачений час на уроці фізичного виховання залежить від особистості вчителя: а) вірне б) невірне.
11. Фізичні якості це: спритність, швидкість, витривалість, м’язова сила, гнучкість. а) так; б) ні.
12. Твердження, що за оглядом лікарів дітей розподіляють на три медичні групи: а) вірне б) невірне.
13. Твердження, що позашкільна масова робота передбачає тільки ігри: а) вірне б) невірне.
14. Чи відносяться секції з різних видів спорту, спортивні гуртки при клубах, самостійні заняття вдома, спортивно-оздоровчі табори до позашкільної масової роботи? а) так; б) ні.
15. Твердження, що до позакласної фізкультурно-масової роботи відносяться тільки дні здоров’я та спортивні змагання: а) вірне б) невірне. 16. Чи є правильним твердження, що рухливі ігри та фізичні вправи сприяють всебічному розвитку і зміцненню здоров’я учнів? а) так; б) ні.
17. Твердження, що методичне забезпечення – це єдиний критерій підготовки вчителя до уроку фізичного виховання: а) вірне б) невірне.
18. Твердження, що для оцінювання результативності учнів на уроках фізичного виховання використовують вербальні і невербальні оцінки: а) вірне б) невірне.
19. Твердження, що фізичний розвиток – це процес зміни форм і функцій організму людини протягом її індивідуального життя: а) вірне б) невірне.
20. Фізичний розвиток характеризується змінами показників, які поділяються на: а) три групи; б) дві групи.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |