|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Визначення повноважень користувачівАдміністратор повинен зареєструвати користувачів (операторів) АРМ, надати їм системні імена та паролі. Для цього потрібно вибрати опцію “Користувачі” з меню “Сервіс”. Відкриється вікно “Користувачі”, в якому необхідно задати системне ім’я (login) та пароль конкретного користувача ПС (рис. 4.1). У вікні “Керування бюджетами користувачів” знаходяться дві основні робочі зони. Верхня зона застосовується для перегляду та вибору даних. В ній розташовані поля: 1) “Login”; 2) "Ім'я"; 3) "Приналежність".
Нижня робоча зона використовується для редагування записів і введення нової інформації. У вікні “Користувачі” знаходяться командні кнопки, що забезпечують виконання базових функцій: 1) “Редактор” – для переходу до режиму редагування записів; 2) “Додати” – для створення нового запису; 3) “Видалити” – для вилучення непотрібного запису; 4) “Відмінити” - для скасування проведених змін у записі; 5) “Запис” – для збереження змін та нових записів; 6) “Змінити пароль” – для зміни паролю користувача; 7) “Вихід” – для закінчення роботи з вікном.
Рис. 4.1
Для переходу до режиму реєстрації нового користувача необхідно натиснути на кнопку “Додати”. В результаті цієї дії стануть доступними поля у зоні для введення та редагування інформації. Далі потрібно заповнити поля необхідною інформацією. Поле “Ім'я” – текстове. В нього заносяться дані користувача, які використовуються для створення класифікатора користувачів АРМ, а в поле “Login” заноситься ім’я користувача, під яким він буде значитись в БД на сервері. У поле “Пароль” вводиться пароль користувача. У поле “Підтв.” повторно вводиться пароль користувача. При заповненні поля кожен символ, що вводиться, відмічається зірочкою. Інформація у полях “Login”, “Пароль” та “Підтв.” повинна складатися з англійських букв і цифр, перший знак коду – англійська буква. Поле "Приналежність" є обов’язковим для заповнювання. Воно визначає, до якого саме АРМ ПС отримає доступ певний користувач. У полі можна обрати одне із значень: 1) "Адміністратор" – доступ до АРМ "Адміністратор" даного об’єкту автоматизації; 2) "ОЧ" – оперативно-чергова служба. Доступ до АРМ "Оператор/…" для рівня ПС, що має функціонувати на даному об’єкті автоматизації; 3) "ОУ" – оперативне управління (використовується тільки у АДПСУ). Доступ до АРМ "Планування заходів"; 4) "ОМУ" – організаційно-мобілізаційне управління (використовується тільки у АДПСУ). Доступ до АРМ "Планування заходів". Для збереження інформації потрібно натиснути на кнопку "Запис". В разі, коли потрібно змінити пароль користувача, треба натиснути на кнопку “Змінити пароль”. Після цього на екрані стануть доступними поля “Пароль” та “Підтв.”, у які потрібно ввести новий пароль, натиснути на кнопку "Запис". При необхідності можна вилучити користувача із системи. Для цього треба скористатися кнопкою "Видалити".
5. АРМ “АДМІНІСТРАТОР” Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |